Rozpis ligových utkání
UŠO > Liberecký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Tequila Hrádek n/N. Odpadlíci Frýdlant Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
1. Ne 2.9.2018 Démoni A Chotyně Las Vegas A Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
1. Ne 2.9.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Oštěpaři Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
1. Ne 2.9.2018 Smajlici z Liberce A Pumáci Jablonec n/N. Klub 44, Liberec
17:00
1. Ne 2.9.2018 Scorpio Jablonec n/N. DEXTEROUS B Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
1. Ne 2.9.2018 Excalibur Liberec Telata Smržovka Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
2. Ne 16.9.2018 Tequila Hrádek n/N. DEXTEROUS A Krásný Les Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
2. Ne 16.9.2018 Telata Smržovka Démoni A Chotyně Restaurant-Smržovka
16:00
2. Ne 16.9.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Excalibur Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
2. Ne 16.9.2018 Pumáci Jablonec n/N. Scorpio Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
2. Ne 16.9.2018 Odpadlíci Frýdlant Las Vegas A Jablonec n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
2. Ne 16.9.2018 Oštěpaři Liberec Smajlici z Liberce A Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
3. Ne 23.9.2018 Démoni A Chotyně DEXTEROUS B Krásný Les Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
3. Ne 23.9.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Telata Smržovka Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
3. Ne 23.9.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Odpadlíci Frýdlant U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
3. Ne 23.9.2018 Smajlici z Liberce A Tequila Hrádek n/N. Klub 44, Liberec
17:00
3. Ne 23.9.2018 Scorpio Jablonec n/N. Oštěpaři Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
3. Ne 23.9.2018 Excalibur Liberec Pumáci Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
4. Ne 30.9.2018 Tequila Hrádek n/N. Scorpio Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
4. Ne 30.9.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Las Vegas A Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
4. Ne 30.9.2018 Pumáci Jablonec n/N. Démoni A Chotyně U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
4. Ne 30.9.2018 Odpadlíci Frýdlant Telata Smržovka Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
4. Ne 30.9.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Smajlici z Liberce A U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
4. Ne 30.9.2018 Oštěpaři Liberec Excalibur Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
5. Ne 7.10.2018 Démoni A Chotyně Oštěpaři Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
5. Ne 7.10.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Pumáci Jablonec n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
5. Ne 7.10.2018 Telata Smržovka DEXTEROUS B Krásný Les Restaurant-Smržovka
16:00
5. Ne 7.10.2018 Smajlici z Liberce A Odpadlíci Frýdlant Klub 44, Liberec
17:00
5. Ne 7.10.2018 Scorpio Jablonec n/N. DEXTEROUS A Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
5. Ne 7.10.2018 Excalibur Liberec Tequila Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
6. Ne 14.10.2018 Tequila Hrádek n/N. Démoni A Chotyně Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
6. Ne 14.10.2018 Pumáci Jablonec n/N. Telata Smržovka U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
6. Ne 14.10.2018 Odpadlíci Frýdlant DEXTEROUS B Krásný Les Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
6. Ne 14.10.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Excalibur Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
6. Ne 14.10.2018 Smajlici z Liberce A Scorpio Jablonec n/N. Klub 44, Liberec
17:00
6. Ne 14.10.2018 Oštěpaři Liberec Las Vegas A Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
7. Ne 21.10.2018 Démoni A Chotyně DEXTEROUS A Krásný Les Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
7. Ne 21.10.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Tequila Hrádek n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
7. Ne 21.10.2018 Telata Smržovka Oštěpaři Liberec Restaurant-Smržovka
16:00
7. Ne 21.10.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Pumáci Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
7. Ne 21.10.2018 Scorpio Jablonec n/N. Odpadlíci Frýdlant U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
7. Ne 21.10.2018 Excalibur Liberec Smajlici z Liberce A Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
8. Ne 28.10.2018 Tequila Hrádek n/N. Telata Smržovka Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
8. Ne 28.10.2018 Odpadlíci Frýdlant Pumáci Jablonec n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
8. Ne 28.10.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Las Vegas A Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
8. Ne 28.10.2018 Smajlici z Liberce A Démoni A Chotyně Klub 44, Liberec
17:00
8. Ne 28.10.2018 Scorpio Jablonec n/N. Excalibur Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
8. Ne 28.10.2018 Oštěpaři Liberec DEXTEROUS B Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
9. Ne 4.11.2018 Démoni A Chotyně Scorpio Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
9. Ne 4.11.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Smajlici z Liberce A Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
9. Ne 4.11.2018 Telata Smržovka DEXTEROUS A Krásný Les Restaurant-Smržovka
16:00
9. Ne 4.11.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Tequila Hrádek n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
9. Ne 4.11.2018 Pumáci Jablonec n/N. Oštěpaři Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
9. Ne 4.11.2018 Excalibur Liberec Odpadlíci Frýdlant Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
10. Ne 18.11.2018 Tequila Hrádek n/N. Pumáci Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
10. Ne 18.11.2018 Odpadlíci Frýdlant Oštěpaři Liberec Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
10. Ne 18.11.2018 DEXTEROUS A Krásný Les DEXTEROUS B Krásný Les U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
10. Ne 18.11.2018 Smajlici z Liberce A Telata Smržovka Klub 44, Liberec
17:00
10. Ne 18.11.2018 Scorpio Jablonec n/N. Las Vegas A Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
10. Ne 18.11.2018 Excalibur Liberec Démoni A Chotyně Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
11. Ne 25.11.2018 Démoni A Chotyně Odpadlíci Frýdlant Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
11. Ne 25.11.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Excalibur Liberec Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Telata Smržovka Scorpio Jablonec n/N. Restaurant-Smržovka
16:00
11. Ne 25.11.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Smajlici z Liberce A Restaurace u Martina, Liberec
16:00
11. Ne 25.11.2018 Pumáci Jablonec n/N. DEXTEROUS A Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Oštěpaři Liberec Tequila Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
12. Ne 2.12.2018 Odpadlíci Frýdlant Tequila Hrádek n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
12. Ne 2.12.2018 Pumáci Jablonec n/N. Smajlici z Liberce A U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
12. Ne 2.12.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Scorpio Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
12. Ne 2.12.2018 Telata Smržovka Excalibur Liberec Restaurant-Smržovka
16:00
12. Ne 2.12.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Démoni A Chotyně Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
12. Ne 2.12.2018 Oštěpaři Liberec DEXTEROUS A Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
13. Ne 9.12.2018 Démoni A Chotyně Telata Smržovka Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
13. Ne 9.12.2018 Las Vegas A Jablonec n/N. Odpadlíci Frýdlant Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
13. Ne 9.12.2018 DEXTEROUS A Krásný Les Tequila Hrádek n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
13. Ne 9.12.2018 Excalibur Liberec DEXTEROUS B Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
13. Ne 9.12.2018 Scorpio Jablonec n/N. Pumáci Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
13. Ne 9.12.2018 Smajlici z Liberce A Oštěpaři Liberec Klub 44, Liberec
17:00
14. Ne 16.12.2018 Odpadlíci Frýdlant DEXTEROUS A Krásný Les Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
14. Ne 16.12.2018 Tequila Hrádek n/N. Smajlici z Liberce A Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
14. Ne 16.12.2018 Pumáci Jablonec n/N. Excalibur Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
14. Ne 16.12.2018 DEXTEROUS B Krásný Les Démoni A Chotyně Restaurace u Martina, Liberec
16:00
14. Ne 16.12.2018 Telata Smržovka Las Vegas A Jablonec n/N. Restaurant-Smržovka
16:00
14. Ne 16.12.2018 Oštěpaři Liberec Scorpio Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
15. Ne 13.1.2019 Las Vegas A Jablonec n/N. DEXTEROUS B Krásný Les Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
15. Ne 13.1.2019 Démoni A Chotyně Pumáci Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
15. Ne 13.1.2019 Telata Smržovka Odpadlíci Frýdlant Restaurant-Smržovka
16:00
15. Ne 13.1.2019 Scorpio Jablonec n/N. Tequila Hrádek n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
15. Ne 13.1.2019 Smajlici z Liberce A DEXTEROUS A Krásný Les Klub 44, Liberec
17:00
15. Ne 13.1.2019 Excalibur Liberec Oštěpaři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
16. Ne 20.1.2019 Odpadlíci Frýdlant Smajlici z Liberce A Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
16. Ne 20.1.2019 Tequila Hrádek n/N. Excalibur Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
16. Ne 20.1.2019 Pumáci Jablonec n/N. Las Vegas A Jablonec n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
16. Ne 20.1.2019 DEXTEROUS B Krásný Les Telata Smržovka Restaurace u Martina, Liberec
16:00
16. Ne 20.1.2019 DEXTEROUS A Krásný Les Scorpio Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
16. Ne 20.1.2019 Oštěpaři Liberec Démoni A Chotyně Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
17. Ne 27.1.2019 Démoni A Chotyně Tequila Hrádek n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
17. Ne 27.1.2019 Telata Smržovka Pumáci Jablonec n/N. Restaurant-Smržovka
16:00
17. Ne 27.1.2019 Las Vegas A Jablonec n/N. Oštěpaři Liberec Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
17. Ne 27.1.2019 DEXTEROUS B Krásný Les Odpadlíci Frýdlant Restaurace u Martina, Liberec
16:00
17. Ne 27.1.2019 Excalibur Liberec DEXTEROUS A Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
17. Ne 27.1.2019 Scorpio Jablonec n/N. Smajlici z Liberce A U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
18. Ne 3.2.2019 Odpadlíci Frýdlant Scorpio Jablonec n/N. Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
18. Ne 3.2.2019 Tequila Hrádek n/N. Las Vegas A Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
18. Ne 3.2.2019 Pumáci Jablonec n/N. DEXTEROUS B Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
18. Ne 3.2.2019 Smajlici z Liberce A Excalibur Liberec Klub 44, Liberec
17:00
18. Ne 3.2.2019 DEXTEROUS A Krásný Les Démoni A Chotyně U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
18. Ne 3.2.2019 Oštěpaři Liberec Telata Smržovka Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
19. Ne 10.2.2019 Telata Smržovka Tequila Hrádek n/N. Restaurant-Smržovka
16:00
19. Ne 10.2.2019 Las Vegas A Jablonec n/N. DEXTEROUS A Krásný Les Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
19. Ne 10.2.2019 Démoni A Chotyně Smajlici z Liberce A Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
19. Ne 10.2.2019 DEXTEROUS B Krásný Les Oštěpaři Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Pumáci Jablonec n/N. Odpadlíci Frýdlant U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
19. Ne 10.2.2019 Excalibur Liberec Scorpio Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
20. Ne 24.2.2019 Odpadlíci Frýdlant Excalibur Liberec Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
20. Ne 24.2.2019 Tequila Hrádek n/N. DEXTEROUS B Krásný Les Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
20. Ne 24.2.2019 Scorpio Jablonec n/N. Démoni A Chotyně U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
20. Ne 24.2.2019 Smajlici z Liberce A Las Vegas A Jablonec n/N. Klub 44, Liberec
17:00
20. Ne 24.2.2019 DEXTEROUS A Krásný Les Telata Smržovka U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00
20. Ne 24.2.2019 Oštěpaři Liberec Pumáci Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
21. Ne 3.3.2019 Pumáci Jablonec n/N. Tequila Hrádek n/N. U Nás, Jablonec nad Nisou
16:00
21. Ne 3.3.2019 DEXTEROUS B Krásný Les DEXTEROUS A Krásný Les Restaurace u Martina, Liberec
16:00
21. Ne 3.3.2019 Telata Smržovka Smajlici z Liberce A Restaurant-Smržovka
16:00
21. Ne 3.3.2019 Las Vegas A Jablonec n/N. Scorpio Jablonec n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
21. Ne 3.3.2019 Démoni A Chotyně Excalibur Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
21. Ne 3.3.2019 Oštěpaři Liberec Odpadlíci Frýdlant Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
22. Ne 10.3.2019 Odpadlíci Frýdlant Démoni A Chotyně Bowling club & bar, Frýdlant
16:00
22. Ne 10.3.2019 Tequila Hrádek n/N. Oštěpaři Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
22. Ne 10.3.2019 Excalibur Liberec Las Vegas A Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
17:00
22. Ne 10.3.2019 Scorpio Jablonec n/N. Telata Smržovka U Nás, Jablonec nad Nisou
17:00
22. Ne 10.3.2019 Smajlici z Liberce A DEXTEROUS B Krásný Les Klub 44, Liberec
17:00
22. Ne 10.3.2019 DEXTEROUS A Krásný Les Pumáci Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
17:00

1. liga (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Střelci ze Zátiší Křoupci Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
1. Ne 2.9.2018 Asterix A Nový Bor Las Vegas B Jablonec n/N. Asterix bar, Nový Bor
13:00
1. Ne 2.9.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
1. Ne 2.9.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Legendy Richmond Hrádek n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
1. Ne 2.9.2018 Kejdaři Liberec Dalmatini Nové Město pod Smrkem Garáž Bar, Liberec
16:00
1. Ne 2.9.2018 Kluci z předměstí Jablonec Démoni B Chotyně Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
2. Ne 16.9.2018 Démoni B Chotyně Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
2. Ne 16.9.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Kejdaři Liberec Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
2. Ne 16.9.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Goldstar A Nové Město p/S. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
2. Ne 16.9.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Střelci ze Zátiší Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
2. Ne 16.9.2018 Kluci z předměstí Jablonec Asterix A Nový Bor Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
2. Ne 16.9.2018 Křoupci Jablonec n/N. Kobry z Vraťáku Liberec Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
3. Ne 23.9.2018 Střelci ze Zátiší Dalmatini Nové Město pod Smrkem Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
3. Ne 23.9.2018 Asterix A Nový Bor Démoni B Chotyně Asterix bar, Nový Bor
13:00
3. Ne 23.9.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Křoupci Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
3. Ne 23.9.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Legendy Richmond Hrádek n/N. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
3. Ne 23.9.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Las Vegas B Jablonec n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
3. Ne 23.9.2018 Kejdaři Liberec Kluci z předměstí Jablonec Garáž Bar, Liberec
16:00
4. Ne 30.9.2018 Démoni B Chotyně Křoupci Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
4. Ne 30.9.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Střelci ze Zátiší Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
4. Ne 30.9.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Kobry z Vraťáku Liberec Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
4. Ne 30.9.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
4. Ne 30.9.2018 Asterix A Nový Bor Kejdaři Liberec Asterix bar, Nový Bor
16:00
4. Ne 30.9.2018 Kluci z předměstí Jablonec Goldstar A Nové Město p/S. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
5. Ne 7.10.2018 Střelci ze Zátiší Kluci z předměstí Jablonec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
5. Ne 7.10.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Dalmatini Nové Město pod Smrkem Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
5. Ne 7.10.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Las Vegas B Jablonec n/N. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
5. Ne 7.10.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Asterix A Nový Bor Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
5. Ne 7.10.2018 Kejdaři Liberec Démoni B Chotyně Garáž Bar, Liberec
16:00
5. Ne 7.10.2018 Křoupci Jablonec n/N. Legendy Richmond Hrádek n/N. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
6. Ne 14.10.2018 Démoni B Chotyně Legendy Richmond Hrádek n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
6. Ne 14.10.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
6. Ne 14.10.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Křoupci Jablonec n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
6. Ne 14.10.2018 Kejdaři Liberec Goldstar A Nové Město p/S. Garáž Bar, Liberec
16:00
6. Ne 14.10.2018 Asterix A Nový Bor Střelci ze Zátiší Asterix bar, Nový Bor
16:00
6. Ne 14.10.2018 Kluci z předměstí Jablonec Kobry z Vraťáku Liberec Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
7. Ne 21.10.2018 Střelci ze Zátiší Kejdaři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
7. Ne 21.10.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Dalmatini Nové Město pod Smrkem Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
7. Ne 21.10.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Kluci z předměstí Jablonec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
7. Ne 21.10.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Asterix A Nový Bor Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
7. Ne 21.10.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Démoni B Chotyně Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
7. Ne 21.10.2018 Křoupci Jablonec n/N. Las Vegas B Jablonec n/N. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
8. Ne 28.10.2018 Démoni B Chotyně Dalmatini Nové Město pod Smrkem Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
8. Ne 28.10.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Legendy Richmond Hrádek n/N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
8. Ne 28.10.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Střelci ze Zátiší Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
8. Ne 28.10.2018 Kejdaři Liberec Kobry z Vraťáku Liberec Garáž Bar, Liberec
16:00
8. Ne 28.10.2018 Asterix A Nový Bor Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Asterix bar, Nový Bor
16:00
8. Ne 28.10.2018 Kluci z předměstí Jablonec Křoupci Jablonec n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
9. Ne 4.11.2018 Střelci ze Zátiší Démoni B Chotyně Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
9. Ne 4.11.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Las Vegas B Jablonec n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
9. Ne 4.11.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Kluci z předměstí Jablonec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
9. Ne 4.11.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Kejdaři Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
9. Ne 4.11.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Goldstar A Nové Město p/S. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
9. Ne 4.11.2018 Křoupci Jablonec n/N. Asterix A Nový Bor Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
10. Ne 18.11.2018 Střelci ze Zátiší Kobry z Vraťáku Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
10. Ne 18.11.2018 Démoni B Chotyně Las Vegas B Jablonec n/N. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
10. Ne 18.11.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
10. Ne 18.11.2018 Kejdaři Liberec Křoupci Jablonec n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Asterix A Nový Bor Legendy Richmond Hrádek n/N. Asterix bar, Nový Bor
16:00
10. Ne 18.11.2018 Kluci z předměstí Jablonec Dalmatini Nové Město pod Smrkem Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Kluci z předměstí Jablonec Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
11. Ne 25.11.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Asterix A Nový Bor Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
11. Ne 25.11.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Kejdaři Liberec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Střelci ze Zátiší Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
11. Ne 25.11.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Démoni B Chotyně Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
11. Ne 25.11.2018 Křoupci Jablonec n/N. Goldstar A Nové Město p/S. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
12. Ne 2.12.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Kobry z Vraťáku Liberec Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
12. Ne 2.12.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Goldstar A Nové Město p/S. Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
12. Ne 2.12.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Kejdaři Liberec Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
12. Ne 2.12.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Asterix A Nový Bor Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
12. Ne 2.12.2018 Démoni B Chotyně Kluci z předměstí Jablonec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
12. Ne 2.12.2018 Křoupci Jablonec n/N. Střelci ze Zátiší Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
13. Ne 9.12.2018 Střelci ze Zátiší Legendy Richmond Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
13. Ne 9.12.2018 Asterix A Nový Bor Kluci z předměstí Jablonec Asterix bar, Nový Bor
13:00
13. Ne 9.12.2018 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Démoni B Chotyně Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
13. Ne 9.12.2018 Kejdaři Liberec Las Vegas B Jablonec n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Goldstar A Nové Město p/S. Dalmatini Nové Město pod Smrkem Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
13. Ne 9.12.2018 Kobry z Vraťáku Liberec Křoupci Jablonec n/N. Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
14. Ne 16.12.2018 Legendy Richmond Hrádek n/N. Kobry z Vraťáku Liberec Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
14. Ne 16.12.2018 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Střelci ze Zátiší Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
14. Ne 16.12.2018 Las Vegas B Jablonec n/N. Goldstar A Nové Město p/S. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
14. Ne 16.12.2018 Kluci z předměstí Jablonec Kejdaři Liberec Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
14. Ne 16.12.2018 Démoni B Chotyně Asterix A Nový Bor Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
14. Ne 16.12.2018 Křoupci Jablonec n/N. Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
15. Ne 13.1.2019 Střelci ze Zátiší Las Vegas B Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
15. Ne 13.1.2019 Kobry z Vraťáku Liberec Dalmatini Nové Město pod Smrkem Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
15. Ne 13.1.2019 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Legendy Richmond Hrádek n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
15. Ne 13.1.2019 Kejdaři Liberec Asterix A Nový Bor Garáž Bar, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Goldstar A Nové Město p/S. Kluci z předměstí Jablonec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
15. Ne 13.1.2019 Křoupci Jablonec n/N. Démoni B Chotyně Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
16. Ne 20.1.2019 Legendy Richmond Hrádek n/N. Křoupci Jablonec n/N. Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
16. Ne 20.1.2019 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
16. Ne 20.1.2019 Las Vegas B Jablonec n/N. Kobry z Vraťáku Liberec Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
16. Ne 20.1.2019 Kluci z předměstí Jablonec Střelci ze Zátiší Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
16. Ne 20.1.2019 Asterix A Nový Bor Goldstar A Nové Město p/S. Asterix bar, Nový Bor
16:00
16. Ne 20.1.2019 Démoni B Chotyně Kejdaři Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
17. Ne 27.1.2019 Střelci ze Zátiší Asterix A Nový Bor Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
17. Ne 27.1.2019 Legendy Richmond Hrádek n/N. Démoni B Chotyně Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
17. Ne 27.1.2019 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Las Vegas B Jablonec n/N. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
17. Ne 27.1.2019 Goldstar A Nové Město p/S. Kejdaři Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
17. Ne 27.1.2019 Kobry z Vraťáku Liberec Kluci z předměstí Jablonec Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
17. Ne 27.1.2019 Křoupci Jablonec n/N. Dalmatini Nové Město pod Smrkem Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
18. Ne 3.2.2019 Asterix A Nový Bor Kobry z Vraťáku Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
18. Ne 3.2.2019 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Legendy Richmond Hrádek n/N. Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
18. Ne 3.2.2019 Las Vegas B Jablonec n/N. Křoupci Jablonec n/N. Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
18. Ne 3.2.2019 Kluci z předměstí Jablonec Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
18. Ne 3.2.2019 Kejdaři Liberec Střelci ze Zátiší Garáž Bar, Liberec
16:00
18. Ne 3.2.2019 Démoni B Chotyně Goldstar A Nové Město p/S. Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
19. Ne 10.2.2019 Střelci ze Zátiší Goldstar A Nové Město p/S. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
19. Ne 10.2.2019 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Démoni B Chotyně Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
19. Ne 10.2.2019 Legendy Richmond Hrádek n/N. Las Vegas B Jablonec n/N. Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
19. Ne 10.2.2019 Kobry z Vraťáku Liberec Kejdaři Liberec Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
19. Ne 10.2.2019 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Asterix A Nový Bor Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
19. Ne 10.2.2019 Křoupci Jablonec n/N. Kluci z předměstí Jablonec Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
20. Ne 24.2.2019 Las Vegas B Jablonec n/N. Dalmatini Nové Město pod Smrkem Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
20. Ne 24.2.2019 Kluci z předměstí Jablonec Legendy Richmond Hrádek n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
20. Ne 24.2.2019 Asterix A Nový Bor Křoupci Jablonec n/N. Asterix bar, Nový Bor
16:00
20. Ne 24.2.2019 Kejdaři Liberec Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
20. Ne 24.2.2019 Goldstar A Nové Město p/S. Kobry z Vraťáku Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
20. Ne 24.2.2019 Démoni B Chotyně Střelci ze Zátiší Hospoda U Lip, Chotyně
16:00
21. Ne 3.3.2019 Las Vegas B Jablonec n/N. Démoni B Chotyně Na Základně, Jablonec n./N.
16:00
21. Ne 3.3.2019 Kobry z Vraťáku Liberec Střelci ze Zátiší Kulatá hospoda, Liberec 30
16:00
21. Ne 3.3.2019 Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Goldstar A Nové Město p/S. Bažiny, Hrádek nad Nisou
16:00
21. Ne 3.3.2019 Legendy Richmond Hrádek n/N. Asterix A Nový Bor Richmond-Hrádek nad Nisou, Hrádek nad Nisou
16:00
21. Ne 3.3.2019 Dalmatini Nové Město pod Smrkem Kluci z předměstí Jablonec Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem
16:00
21. Ne 3.3.2019 Křoupci Jablonec n/N. Kejdaři Liberec Tatáž Pakáž Jbc, Jablonec nad Nisou
17:00
22. Ne 10.3.2019 Střelci ze Zátiší Pitbull Bažiny Hrádek n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
22. Ne 10.3.2019 Kluci z předměstí Jablonec Las Vegas B Jablonec n/N. Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou
16:00
22. Ne 10.3.2019 Asterix A Nový Bor Dalmatini Nové Město pod Smrkem Asterix bar, Nový Bor
16:00
22. Ne 10.3.2019 Kejdaři Liberec Legendy Richmond Hrádek n/N. Garáž Bar, Liberec
16:00
22. Ne 10.3.2019 Goldstar A Nové Město p/S. Křoupci Jablonec n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
22. Ne 10.3.2019 Démoni B Chotyně Kobry z Vraťáku Liberec Hospoda U Lip, Chotyně
16:00

2. liga (C)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 Cyclura Jablonec n/N. Peckaři Kokonín U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
1. Ne 2.9.2018 DEXTEROUS C Krásný Les R.U.M.áci Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
1. Ne 2.9.2018 Pandy Liberec Piráti z Ruprechtic Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
1. Ne 2.9.2018 Špílkaři Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
1. Ne 2.9.2018 Black Panthers A Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
1. Ne 2.9.2018 Gripeni A Liberec Chrousti Liberec E-club, Liberec 10
16:00
2. Ne 16.9.2018 R.U.M.áci Liberec Black Panthers A Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
2. Ne 16.9.2018 Peckaři Kokonín Špílkaři Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
2. Ne 16.9.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Pandy Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
2. Ne 16.9.2018 Chrousti Liberec Piráti z Ruprechtic Club Pirát, Liberec
16:00
2. Ne 16.9.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Cyclura Jablonec n/N. Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
2. Ne 16.9.2018 Gripeni A Liberec DEXTEROUS C Krásný Les E-club, Liberec 10
16:00
3. Ne 23.9.2018 Cyclura Jablonec n/N. R.U.M.áci Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
3. Ne 23.9.2018 DEXTEROUS C Krásný Les Chrousti Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
3. Ne 23.9.2018 Piráti z Ruprechtic Mikiho Andílci Nový Bor Club Pirát, Liberec
16:00
3. Ne 23.9.2018 Pandy Liberec Peckaři Kokonín Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
3. Ne 23.9.2018 Špílkaři Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
3. Ne 23.9.2018 Black Panthers A Liberec Gripeni A Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
4. Ne 30.9.2018 R.U.M.áci Liberec Špílkaři Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
4. Ne 30.9.2018 Peckaři Kokonín Piráti z Ruprechtic U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
4. Ne 30.9.2018 DEXTEROUS C Krásný Les Black Panthers A Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
4. Ne 30.9.2018 Chrousti Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Club Pirát, Liberec
16:00
4. Ne 30.9.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Pandy Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
4. Ne 30.9.2018 Gripeni A Liberec Cyclura Jablonec n/N. E-club, Liberec 10
16:00
5. Ne 7.10.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Peckaři Kokonín Asterix bar, Nový Bor
13:00
5. Ne 7.10.2018 Cyclura Jablonec n/N. DEXTEROUS C Krásný Les U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
5. Ne 7.10.2018 Piráti z Ruprechtic Goldstar B Nové Město p/S. Club Pirát, Liberec
16:00
5. Ne 7.10.2018 Pandy Liberec R.U.M.áci Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
5. Ne 7.10.2018 Špílkaři Liberec Gripeni A Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
5. Ne 7.10.2018 Black Panthers A Liberec Chrousti Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
6. Ne 14.10.2018 R.U.M.áci Liberec Piráti z Ruprechtic Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
6. Ne 14.10.2018 DEXTEROUS C Krásný Les Špílkaři Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
6. Ne 14.10.2018 Chrousti Liberec Peckaři Kokonín Club Pirát, Liberec
16:00
6. Ne 14.10.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Mikiho Andílci Nový Bor Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
6. Ne 14.10.2018 Black Panthers A Liberec Cyclura Jablonec n/N. Restaurace u Martina, Liberec
16:00
6. Ne 14.10.2018 Gripeni A Liberec Pandy Liberec E-club, Liberec 10
16:00
7. Ne 21.10.2018 Peckaři Kokonín Goldstar B Nové Město p/S. U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
7. Ne 21.10.2018 Mikiho Andílci Nový Bor R.U.M.áci Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
7. Ne 21.10.2018 Cyclura Jablonec n/N. Chrousti Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
7. Ne 21.10.2018 Piráti z Ruprechtic Gripeni A Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
7. Ne 21.10.2018 Pandy Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
7. Ne 21.10.2018 Špílkaři Liberec Black Panthers A Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
8. Ne 28.10.2018 R.U.M.áci Liberec Peckaři Kokonín Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
8. Ne 28.10.2018 Cyclura Jablonec n/N. Špílkaři Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
8. Ne 28.10.2018 DEXTEROUS C Krásný Les Piráti z Ruprechtic U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
8. Ne 28.10.2018 Chrousti Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Club Pirát, Liberec
16:00
8. Ne 28.10.2018 Black Panthers A Liberec Pandy Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
8. Ne 28.10.2018 Gripeni A Liberec Mikiho Andílci Nový Bor E-club, Liberec 10
16:00
9. Ne 4.11.2018 Peckaři Kokonín Gripeni A Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
9. Ne 4.11.2018 Mikiho Andílci Nový Bor DEXTEROUS C Krásný Les Asterix bar, Nový Bor
13:00
9. Ne 4.11.2018 Goldstar B Nové Město p/S. R.U.M.áci Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
9. Ne 4.11.2018 Piráti z Ruprechtic Black Panthers A Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
9. Ne 4.11.2018 Pandy Liberec Cyclura Jablonec n/N. Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
9. Ne 4.11.2018 Špílkaři Liberec Chrousti Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Cyclura Jablonec n/N. Piráti z Ruprechtic U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
10. Ne 18.11.2018 DEXTEROUS C Krásný Les Peckaři Kokonín U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
10. Ne 18.11.2018 Chrousti Liberec R.U.M.áci Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Špílkaři Liberec Pandy Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Black Panthers A Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Restaurace u Martina, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Gripeni A Liberec Goldstar B Nové Město p/S. E-club, Liberec 10
16:00
11. Ne 25.11.2018 R.U.M.áci Liberec Gripeni A Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
11. Ne 25.11.2018 Peckaři Kokonín Black Panthers A Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
11. Ne 25.11.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Cyclura Jablonec n/N. Asterix bar, Nový Bor
13:00
11. Ne 25.11.2018 Goldstar B Nové Město p/S. DEXTEROUS C Krásný Les Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
11. Ne 25.11.2018 Piráti z Ruprechtic Špílkaři Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
11. Ne 25.11.2018 Pandy Liberec Chrousti Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
12. Ne 2.12.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Špílkaři Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
12. Ne 2.12.2018 Peckaři Kokonín Cyclura Jablonec n/N. U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
12. Ne 2.12.2018 R.U.M.áci Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
12. Ne 2.12.2018 Chrousti Liberec Gripeni A Liberec Club Pirát, Liberec
13:00
12. Ne 2.12.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Black Panthers A Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
12. Ne 2.12.2018 Piráti z Ruprechtic Pandy Liberec Club Pirát, Liberec
17:00
13. Ne 9.12.2018 Cyclura Jablonec n/N. Goldstar B Nové Město p/S. U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
13. Ne 9.12.2018 DEXTEROUS C Krásný Les Gripeni A Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
13. Ne 9.12.2018 Piráti z Ruprechtic Chrousti Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Black Panthers A Liberec R.U.M.áci Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Špílkaři Liberec Peckaři Kokonín Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Pandy Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
14. Ne 16.12.2018 Mikiho Andílci Nový Bor Piráti z Ruprechtic Asterix bar, Nový Bor
13:00
14. Ne 16.12.2018 Peckaři Kokonín Pandy Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
14. Ne 16.12.2018 R.U.M.áci Liberec Cyclura Jablonec n/N. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
14. Ne 16.12.2018 Goldstar B Nové Město p/S. Špílkaři Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
14. Ne 16.12.2018 Gripeni A Liberec Black Panthers A Liberec E-club, Liberec 10
16:00
14. Ne 16.12.2018 Chrousti Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Club Pirát, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Mikiho Andílci Nový Bor Chrousti Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
15. Ne 13.1.2019 Cyclura Jablonec n/N. Gripeni A Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
15. Ne 13.1.2019 Špílkaři Liberec R.U.M.áci Liberec Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Pandy Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Piráti z Ruprechtic Peckaři Kokonín Club Pirát, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Black Panthers A Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Restaurace u Martina, Liberec
16:00
16. Ne 20.1.2019 Peckaři Kokonín Mikiho Andílci Nový Bor U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
16. Ne 20.1.2019 R.U.M.áci Liberec Pandy Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
16. Ne 20.1.2019 DEXTEROUS C Krásný Les Cyclura Jablonec n/N. U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
16. Ne 20.1.2019 Goldstar B Nové Město p/S. Piráti z Ruprechtic Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
16. Ne 20.1.2019 Gripeni A Liberec Špílkaři Liberec E-club, Liberec 10
16:00
16. Ne 20.1.2019 Chrousti Liberec Black Panthers A Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
17. Ne 27.1.2019 Peckaři Kokonín Chrousti Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
17. Ne 27.1.2019 Mikiho Andílci Nový Bor Goldstar B Nové Město p/S. Asterix bar, Nový Bor
13:00
17. Ne 27.1.2019 Cyclura Jablonec n/N. Black Panthers A Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
17. Ne 27.1.2019 Piráti z Ruprechtic R.U.M.áci Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
17. Ne 27.1.2019 Špílkaři Liberec DEXTEROUS C Krásný Les Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
17. Ne 27.1.2019 Pandy Liberec Gripeni A Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
18. Ne 3.2.2019 R.U.M.áci Liberec Mikiho Andílci Nový Bor Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
18. Ne 3.2.2019 DEXTEROUS C Krásný Les Pandy Liberec U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
18. Ne 3.2.2019 Goldstar B Nové Město p/S. Peckaři Kokonín Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
18. Ne 3.2.2019 Gripeni A Liberec Piráti z Ruprechtic E-club, Liberec 10
16:00
18. Ne 3.2.2019 Black Panthers A Liberec Špílkaři Liberec Restaurace u Martina, Liberec
16:00
18. Ne 3.2.2019 Chrousti Liberec Cyclura Jablonec n/N. Club Pirát, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Peckaři Kokonín R.U.M.áci Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
19. Ne 10.2.2019 Mikiho Andílci Nový Bor Gripeni A Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
19. Ne 10.2.2019 Goldstar B Nové Město p/S. Chrousti Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
19. Ne 10.2.2019 Špílkaři Liberec Cyclura Jablonec n/N. Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Pandy Liberec Black Panthers A Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Piráti z Ruprechtic DEXTEROUS C Krásný Les Club Pirát, Liberec
16:00
20. Ne 24.2.2019 R.U.M.áci Liberec Goldstar B Nové Město p/S. Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
20. Ne 24.2.2019 DEXTEROUS C Krásný Les Mikiho Andílci Nový Bor U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
20. Ne 24.2.2019 Cyclura Jablonec n/N. Pandy Liberec U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
20. Ne 24.2.2019 Gripeni A Liberec Peckaři Kokonín E-club, Liberec 10
16:00
20. Ne 24.2.2019 Black Panthers A Liberec Piráti z Ruprechtic Restaurace u Martina, Liberec
16:00
20. Ne 24.2.2019 Chrousti Liberec Špílkaři Liberec Club Pirát, Liberec
16:00
21. Ne 3.3.2019 R.U.M.áci Liberec Chrousti Liberec Pivnice V Zátiší, Liberec
13:00
21. Ne 3.3.2019 Mikiho Andílci Nový Bor Black Panthers A Liberec Asterix bar, Nový Bor
13:00
21. Ne 3.3.2019 Peckaři Kokonín DEXTEROUS C Krásný Les U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
21. Ne 3.3.2019 Pandy Liberec Špílkaři Liberec Restaurace Na Kopečku Liberec, Liberec
16:00
21. Ne 3.3.2019 Piráti z Ruprechtic Cyclura Jablonec n/N. Club Pirát, Liberec
16:00
21. Ne 3.3.2019 Goldstar B Nové Město p/S. Gripeni A Liberec Hasičský klub-Ludvíkov, Nové Město p.S.
16:00
22. Ne 10.3.2019 DEXTEROUS C Krásný Les Goldstar B Nové Město p/S. U Hanky pohostinství, Krásný Les
13:00
22. Ne 10.3.2019 Cyclura Jablonec n/N. Mikiho Andílci Nový Bor U Nás, Jablonec nad Nisou
13:00
22. Ne 10.3.2019 Gripeni A Liberec R.U.M.áci Liberec E-club, Liberec 10
16:00
22. Ne 10.3.2019 Black Panthers A Liberec Peckaři Kokonín Restaurace u Martina, Liberec
16:00
22. Ne 10.3.2019 Špílkaři Liberec Piráti z Ruprechtic Herna bar Neruďák, Liberec
16:00
22. Ne 10.3.2019 Chrousti Liberec Pandy Liberec Club Pirát, Liberec
16:00

3. liga (D)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 2.9.2018 HMM Jablonec nad Nisou Smajlíci z Liberce B U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
1. Ne 2.9.2018 Dragonflies Netovka Deers Semily Klub 44, Liberec
13:00
1. Ne 2.9.2018 Raptor's Liberec ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
1. Ne 2.9.2018 Losers Liberec Gripeni B Liberec Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00
2. Ne 16.9.2018 Smajlíci z Liberce B Dragonflies Klub 44, Liberec
13:00
2. Ne 16.9.2018 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Losers Liberec SC Restaurace, Semily
16:00
2. Ne 16.9.2018 Netovka Deers Semily Raptor's Liberec Netovka bar, Semily
16:00
2. Ne 16.9.2018 Bakaláři Liberec HMM Jablonec nad Nisou Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
2. Ne 16.9.2018 Šneci Frýdlant Gripeni B Liberec Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
3. Ne 23.9.2018 Dragonflies Bakaláři Liberec Klub 44, Liberec
13:00
3. Ne 23.9.2018 Raptor's Liberec Smajlíci z Liberce B Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
3. Ne 23.9.2018 Losers Liberec Netovka Deers Semily Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00
3. Ne 23.9.2018 Gripeni B Liberec ŠK Mavist plus Jeseteři Semily E-club, Liberec 10
16:00
4. Ne 30.9.2018 Smajlíci z Liberce B Losers Liberec Klub 44, Liberec
13:00
4. Ne 30.9.2018 Netovka Deers Semily Gripeni B Liberec Netovka bar, Semily
16:00
4. Ne 30.9.2018 Bakaláři Liberec Raptor's Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
4. Ne 30.9.2018 Šneci Frýdlant ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
5. Ne 7.10.2018 HMM Jablonec nad Nisou Šneci Frýdlant U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
5. Ne 7.10.2018 Losers Liberec Bakaláři Liberec Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00
5. Ne 7.10.2018 Gripeni B Liberec Smajlíci z Liberce B E-club, Liberec 10
16:00
5. Ne 7.10.2018 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Netovka Deers Semily SC Restaurace, Semily
16:00
6. Ne 14.10.2018 HMM Jablonec nad Nisou Dragonflies U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
6. Ne 14.10.2018 Smajlíci z Liberce B ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Klub 44, Liberec
13:00
6. Ne 14.10.2018 Bakaláři Liberec Gripeni B Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
6. Ne 14.10.2018 Šneci Frýdlant Netovka Deers Semily Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
7. Ne 21.10.2018 Dragonflies Šneci Frýdlant Klub 44, Liberec
13:00
7. Ne 21.10.2018 Raptor's Liberec HMM Jablonec nad Nisou Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
7. Ne 21.10.2018 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Bakaláři Liberec SC Restaurace, Semily
16:00
7. Ne 21.10.2018 Netovka Deers Semily Smajlíci z Liberce B Netovka bar, Semily
16:00
8. Ne 28.10.2018 HMM Jablonec nad Nisou Losers Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
8. Ne 28.10.2018 Dragonflies Raptor's Liberec Klub 44, Liberec
13:00
8. Ne 28.10.2018 Bakaláři Liberec Netovka Deers Semily Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
8. Ne 28.10.2018 Šneci Frýdlant Smajlíci z Liberce B Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
9. Ne 4.11.2018 Smajlíci z Liberce B Bakaláři Liberec Klub 44, Liberec
13:00
9. Ne 4.11.2018 Raptor's Liberec Šneci Frýdlant Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
9. Ne 4.11.2018 Losers Liberec Dragonflies Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00
9. Ne 4.11.2018 Gripeni B Liberec HMM Jablonec nad Nisou E-club, Liberec 10
16:00
10. Ne 18.11.2018 HMM Jablonec nad Nisou ŠK Mavist plus Jeseteři Semily U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
10. Ne 18.11.2018 Dragonflies Gripeni B Liberec Klub 44, Liberec
13:00
10. Ne 18.11.2018 Raptor's Liberec Losers Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
10. Ne 18.11.2018 Šneci Frýdlant Bakaláři Liberec Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
11. Ne 25.11.2018 Losers Liberec Šneci Frýdlant Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00
11. Ne 25.11.2018 Gripeni B Liberec Raptor's Liberec E-club, Liberec 10
16:00
11. Ne 25.11.2018 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Dragonflies SC Restaurace, Semily
16:00
11. Ne 25.11.2018 Netovka Deers Semily HMM Jablonec nad Nisou Netovka bar, Semily
16:00
12. Ne 2.12.2018 Smajlíci z Liberce B HMM Jablonec nad Nisou Klub 44, Liberec
13:00
12. Ne 2.12.2018 Netovka Deers Semily Dragonflies Netovka bar, Semily
16:00
12. Ne 2.12.2018 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Raptor's Liberec SC Restaurace, Semily
16:00
12. Ne 2.12.2018 Gripeni B Liberec Losers Liberec E-club, Liberec 10
16:00
13. Ne 9.12.2018 Dragonflies Smajlíci z Liberce B Klub 44, Liberec
13:00
13. Ne 9.12.2018 HMM Jablonec nad Nisou Bakaláři Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
13. Ne 9.12.2018 Losers Liberec ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Raptor's Liberec Netovka Deers Semily Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
13. Ne 9.12.2018 Gripeni B Liberec Šneci Frýdlant E-club, Liberec 10
16:00
14. Ne 16.12.2018 Smajlíci z Liberce B Raptor's Liberec Klub 44, Liberec
13:00
14. Ne 16.12.2018 Bakaláři Liberec Dragonflies Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
14. Ne 16.12.2018 Netovka Deers Semily Losers Liberec Netovka bar, Semily
16:00
14. Ne 16.12.2018 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Gripeni B Liberec SC Restaurace, Semily
16:00
15. Ne 13.1.2019 Gripeni B Liberec Netovka Deers Semily E-club, Liberec 10
16:00
15. Ne 13.1.2019 Losers Liberec Smajlíci z Liberce B Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 Raptor's Liberec Bakaláři Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
15. Ne 13.1.2019 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Šneci Frýdlant SC Restaurace, Semily
16:00
16. Ne 20.1.2019 Smajlíci z Liberce B Gripeni B Liberec Klub 44, Liberec
13:00
16. Ne 20.1.2019 Šneci Frýdlant HMM Jablonec nad Nisou Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
16. Ne 20.1.2019 Bakaláři Liberec Losers Liberec Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
16. Ne 20.1.2019 Netovka Deers Semily ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Netovka bar, Semily
16:00
17. Ne 27.1.2019 Dragonflies HMM Jablonec nad Nisou Klub 44, Liberec
13:00
17. Ne 27.1.2019 ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Smajlíci z Liberce B SC Restaurace, Semily
16:00
17. Ne 27.1.2019 Gripeni B Liberec Bakaláři Liberec E-club, Liberec 10
16:00
17. Ne 27.1.2019 Netovka Deers Semily Šneci Frýdlant Netovka bar, Semily
16:00
18. Ne 3.2.2019 HMM Jablonec nad Nisou Raptor's Liberec U Péci, Jablonec nad Nisou
13:00
18. Ne 3.2.2019 Smajlíci z Liberce B Netovka Deers Semily Klub 44, Liberec
13:00
18. Ne 3.2.2019 Šneci Frýdlant Dragonflies Bar Slunečnice, Frýdlant
16:00
18. Ne 3.2.2019 Bakaláři Liberec ŠK Mavist plus Jeseteři Semily Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Smajlíci z Liberce B Šneci Frýdlant Klub 44, Liberec
13:00
19. Ne 10.2.2019 Losers Liberec HMM Jablonec nad Nisou Restaurace na Křižovatce, Liberec
16:00
19. Ne 10.2.2019 Raptor's Liberec Dragonflies Bakalářská Pivnice, Liberec
16:00