Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/604)
  Náhled Tisk Nahoru
ČDS Cup 2017 - celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 604 | Turnajů: 381

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vašina Martin CZE048700 Dars klub Nouzska Vyškov 48 48 48 25 200
2. Richter Pavel CZE048987 A Dars klub Nouzska Vyškov 30 30 30 24 300
3. Řehák Jiří CZE045277 B Arnošt Hranice 34 34 34 24 200
4. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 27 27 27 20 150
5. Vymlátil Robert CZE037711 A Zetko Prostějov 24 24 24 19 900
6. Koláček Vladimír CZE000161 A Kobra Hrabůvka 25 25 25 19 650
7. Kvapil Luboš CZE055017 C Kluziště Drahotuše 36 36 36 19 600
8. Popelka Marek CZE029651 A Dars klub Nouzska Vyškov 24 24 24 19 400
9. Kučera Lukáš CZE020258 B Arnošt Hranice 29 29 29 18 450
10. Satora David CZE018533 A Olomoučtí orli 24 24 24 18 300
11. Přibylík Milan CZE001534 A Zběsile a rychle Vyškov 33 33 33 17 750
12. Maties Mihai CZE037708 A Darts La Putica Prostějov 27 27 27 17 050
13. Lasovský Pavel CZE050332 A Dars klub Nouzska Vyškov 32 32 32 16 400
14. Přidálek Lukáš CZE024535 B Mexičani Biskupice 29 29 29 16 350
15. Špaček Josef CZE033310 C Žabáci Ivanovice na Hané 35 35 35 16 250
16. Smejkal Rostislav CZE042954 B Kobra Hrabůvka 32 32 32 16 200
17. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov 18 18 18 16 100
18. Kašpar Jakub CZE008157 DRaci Nová Hradečná 23 23 23 15 350
19. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 19 19 19 15 050
20. Janíček Josef CZE047048 A Sport Bar Slovan Šternberk 17 17 17 14 850
21. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek 15 15 15 14 750
22. Hacura Pavel CZE046393 C Hanácká trefa Prostějov 26 26 26 14 500
23. Vaca Jaromír CZE031632 B Fe-MAT Čehovice 22 22 22 14 200
24. Novák František CZE000466 A Punat olomouc 16 16 16 14 100
25. Kuchejda Lukáš CZE017113 B Panteři Drahotuše 19 19 19 13 850
26. Mlčoch Jiří 1985 CZE023661 A Jedlička Prostějov 24 24 24 13 700
27. Drtil Petr CZE002985 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 19 19 19 13 650
28. Smékal Roman CZE004471 B Žabaři Olomouc 35 35 35 13 550
29. Selucký Bohumil CZE019217 Olomouc 33 33 33 13 450
30. Miler Michal CZE047173 B Rafani Čelčice 21 21 21 13 250
31. Adamec Radek CZE035440 B Gerlich Fulnek 16 16 16 13 000
31. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 16 16 16 13 000
31. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šipkaři Střeň 20 20 20 13 000
34. Heger Pavel CZE044991 B Panteři Drahotuše 19 19 19 12 950
35. Dvořák Petr CZE003261 B Mexičani Biskupice 37 37 37 12 850
36. Sázel David CZE037020 B Mexičani Biskupice 24 24 24 12 800
37. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice 34 34 34 12 700
38. Chytil Ctibor CZE051641 B Olomoučtí orli 17 17 17 12 550
38. Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc 13 13 13 12 550
38. Chromec Jakub CZE031305 A Radkův Š-Club Přerov 21 21 21 12 550
41. Ošťádal Michal CZE046696 B Fe-MAT Čehovice 24 24 24 12 300
42. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 20 20 20 12 200
43. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 15 15 15 12 150
44. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 17 17 17 12 050
45. Kučera Václav CZE005427 C Sport Bar Slovan Šternberk 19 19 19 11 950
45. Kuběnová Marcela CZE029709 A Baník Kobylá nad Vidnávkou 17 17 17 11 950
47. Šoupal Martin CZE041793 B Autokemp Dolina Ludvíkov 17 17 17 11 750
48. Hlaváč Luděk CZE043311 C Arnošt Hranice 32 32 32 11 700
49. Tobolík Pavel CZE002660 B Kohouti Ludslavice 17 17 17 11 650
49. Bayer Rudolf CZE031914 B Panteři Drahotuše 19 19 19 11 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 22:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 22:59:23