Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-37/37)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 37 | Turnajů: 68

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín 5 28 33 33 22 200
2. Moudrá Markéta CZE041847 C Pivnice Beseda Vsetín 5 28 33 33 20 100
3. Koncerová Kateřina CZE022502 A Vsetínské štiky 5 30 35 44 19 800
4. Kulíšková Jana CZE028512 A Vsetínské štiky 4 30 34 36 17 600
5. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 4 30 34 49 17 500
6. Jelínková Božena CZE039667 B Herna Bar Trávníky 4 27 31 31 15 150
7. Válková Kamila CZE001071 A Club Monako v Besedě 1 17 18 18 14 250
8. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 3 25 28 28 13 550
9. Bayerová Jana CZE002253 B Alfa Vsetín 5 25 30 30 12 050
10. Chudárková Zdeňka CZE003195 Ďáblice Vsetín 5 6 11 11 11 700
11. Jašková Dana CZE028898 A Buď a nebo Huslenky 5 16 21 21 11 500
12. Šimková Andrea CZE044779 A Herna Bar Trávníky 3 13 16 16 10 250
13. Benešová Karolína CZE054471 Herna Bar Hrbová 3 22 25 25 10 000
14. Vráblová Gabriela CZE025797 A Karolinka 5 5 10 10 7 850
15. Mikulová Iveta CZE034568 C Rangers Vsetín 2 13 15 15 5 950
16. Vrajová Milena CZE002964 C Rangers Vsetín 1 9 10 10 4 450
17. Zgarbová Adéla CZE032075 C Pivnice Beseda Vsetín 7 7 7 3 850
18. Vaculíková Renata CZE004862 A Vsetínské štiky 1 6 7 7 3 600
19. Chvístková Kateřina CZE017680 A Bulls Hošťálková 2 2 4 4 2 300
20. Urbanová Aneta CZE043717 B Pivnice Beseda Vsetín 6 6 6 2 100
21. Sobotková Eva CZE035591 A Baracudy Olomouc 1 1 1 1 700
21. Řeháková Renata CZE053323 Dragons Hranice 1 2 3 3 1 700
23. Velešíková Petra CZE052283 Vsetín 5 5 5 1 650
24. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž 1 1 2 2 1 550
25. Zapalačová Martina CZE049996 C Herna Bar Trávníky 2 2 2 1 400
26. Dorazilová Jitka CZE053572 B Dobří bobři Olomouc 1 1 2 2 1 250
27. Holubová Zuzana CZE040800 D Valaši z Ameriky Vsetín 4 4 4 1 200
28. Vöröšová Nela CZE054444 D Legend A. Olomouc 1 1 2 2 1 050
29. Knížová Michaela CZE057674 Nedakonice 1 1 2 2 950
29. Benedíková Světlana CZE015115 Moravský Písek 1 1 2 2 950
31. Tůmová Petra CZE034926 B Rychlé šípy Lipník nad Bečvou 1 1 1 900
31. Křupalová Andrea CZE045183 B Pixely Vsetín 1 1 1 900
33. Juhanáková Tereza CZE057720 Vsetín 2 2 2 700
34. Jurigová Pavla CZE054878 Otrokovice 1 1 1 450
34. Hromadová Pavla CZE050626 C Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 450
36. Mikačová Regina CZE005657 B Alfa Vsetín 1 1 1 350
37. Lipnerová Marcela CZE053765 D Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 19:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 19:14:31