Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/61)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 61 | Turnajů: 53

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Macháček Martin CZE054326 D Těsně vedle Vsetín 4 25 29 55 18 650
2. Machálek Petr CZE000068 D Hošťálková 4 19 23 23 15 950
3. Plšek Ondřej CZE000150 Hošťálková 14 14 14 12 900
4. Kunetek Jakub CZE056942 Těsně vedle Vsetín 8 8 8 2 500
5. Gajdoš Ladislav CZE020791 Ústí 1 3 4 4 2 150
5. Král Petr CZE022718 Hospůdka U pařeza Vsetín 1 3 4 4 2 150
7. Binder Karel CZE045112 Uničov 1 1 1 1 050
8. Tymrák Václav CZE056577 Hospůdka U pařeza Vsetín 1 1 2 2 950
8. Valchář Vladimír CZE059913 Hošťálková 3 3 3 950
8. Kainer Radek CZE006734 Hulín 1 1 1 950
11. Luhový Marcel CZE036701 Púhov 1 1 1 900
12. Kubečka Petr CZE059916 Vsetín 2 2 2 800
13. Kristen Zdenek 1978 CZE052095 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 750
14. Cimerman Aleš CZE040011 Hulín 1 1 1 650
14. Haník Kamil CZE050500 Uničov 1 1 1 650
14. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 D Raci od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 650
14. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 1 1 1 650
14. Šafránek Rostislav CZE053258 Kobra Hrabůvka 1 1 1 650
19. Sedlo Milan CZE056816 Prostějov 1 1 1 550
19. Gaja Miloslav CZE047581 Ludslavice 1 1 1 550
19. Jeřábek Tomáš CZE056976 Prostějov 1 1 1 550
22. Beňadik Michal CZE057002 Hospůdka U pařeza Vsetín 1 1 1 500
22. Eliáš Robin CZE052368 Vsetín 2 2 2 500
24. Vaníček Tomáš CZE024404 Horní Bečva 1 1 1 450
24. Kotůlek Lukáš CZE056531 Horny Darts Lipník 1 1 1 450
24. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 1 1 1 450
24. Kopčil Libor CZE040009 Hulín 1 1 1 450
24. Kůrka Jiří CZE019350 Prostějov 4 1 1 1 450
24. Knob Jakub CZE047012 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 450
24. Švec Pavel CZE055989 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 450
24. Kubík Josef CZE000694 Uničov 1 1 1 450
24. Gröpl Jan CZE047633 Počenice 1 1 1 450
24. Baklík Radim CZE021585 Vsetín 1 1 1 450
34. Tichánek Marcel CZE032605 1 1 1 350
34. Zahradníček Ondřej CZE033427 Třebčín 1 1 1 350
34. Stavěla Lubomír CZE044944 Vsetín 1 1 1 350
34. Šťastný Marek CZE050396 Vsetín 1 1 1 350
34. Řepka Josef CZE058581 D Herna Bar Trávníky 1 1 1 350
34. Duda Michal CZE051885 Šternberk 1 1 1 350
34. Svozil Martin CZE027984 Pivín 1 1 1 350
34. Homola Radek CZE051349 Šternberk 1 1 1 350
34. Šanovský Patrik CZE028563 Žárovice 1 1 1 350
34. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 1 1 1 350
34. Ondruch Pavel CZE060079 Vsetín 1 1 1 350
34. Šafránek Dominik CZE052396 Milenov 1 1 1 350
34. Cholasta Radek CZE052297 Přílepy 1 1 1 350
34. Lakomý Hynek CZE000845 Uničov 1 1 1 350
34. Loubal Radek CZE033311 Ivanovice na Hané 1 1 1 350
34. Fajnor Petr CZE051971 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 350
34. Zetocha Filip CZE060187 Horní Bečva 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.9.2018 22:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 24.9.2018 22:57:56