Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/52)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2017 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 52 | Turnajů: 70

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Smolík Pavel CZE049739 D Valaši z Ameriky Vsetín 4 30 34 34 21 800
2. Macháček Martin CZE054326 D Těsně vedle Vsetín 4 30 34 61 17 700
3. Gajdoš Ladislav CZE020791 Ústí 2 26 28 28 16 100
4. Olšák Petr CZE025399 Dartagnans Vsetín 30 30 30 14 000
5. Getting Lukáš CZE053284 D Pivnice Beseda Vsetín 30 30 31 12 000
5. Machálek Petr CZE000068 D Bulls Hošťálková 5 6 11 11 12 000
7. Šupka Tomáš CZE001554 Vsetín 16 16 16 8 500
8. Tymrák Michal CZE047876 Herna Bar Trávníky 4 18 22 22 8 300
9. Martinka Ondřej CZE054791 D Pivnice Beseda Vsetín 12 12 12 5 400
10. Labaj Jaroslav CZE045925 D Valaši z Ameriky Vsetín 13 13 13 3 950
11. Králík Martin CZE053579 Baracudy Olomouc 2 2 4 4 1 900
12. Hrbáček Dominik CZE057673 Twister Kroměříž 1 1 2 2 1 750
13. Tomeček Daniel CZE056627 Pivnice Beseda Vsetín 5 5 5 1 650
14. Brachtl Jaroslav CZE052860 Bílá Lhota 1 1 2 2 1 550
15. Plhák Petr CZE052861 Olomoučtí orli 1 1 2 2 1 450
16. Bělíček Michal CZE056628 Pivnice Beseda Vsetín 3 3 3 1 350
17. Škabraha Petr CZE024609 Šipkaři Střeň 1 1 1 1 250
18. Hrbáček Michal CZE057193 Twister Kroměříž 1 1 2 2 1 150
18. Škrla Lukáš CZE057464 Vsetín 3 3 3 1 150
18. Cimerman Aleš CZE040011 Hulín 1 1 1 1 150
21. Benedík Marian CZE015114 Moravský Písek 1 1 2 2 1 050
22. Eliáš Robin CZE052368 Vsetín 4 4 4 1 000
23. David Alan CZE048579 D Valaši z Ameriky Vsetín 3 3 3 950
23. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 1 1 1 950
25. Morávek Jiří CZE040939 D Aston Punat Olomouc 1 1 1 850
26. Kliment Martin CZE004571 Black Panthers Vsetín 1 1 1 750
26. Haník Kamil CZE050500 Uničov 1 1 1 750
28. Sedlák Jiří CZE049220 D RedWolf Restaurant Olomouc 1 1 1 650
29. Šafránek Rostislav CZE053258 Milenov 1 1 1 550
29. Tupý Radovan CZE004105 ŠK Žraloci Kroměříž 1 1 1 550
31. Tymrák Václav CZE056577 Vsetín 2 2 2 500
32. Olšák Jiří CZE057142 Vsetín 1 1 1 450
32. Cedidla Vojtěch CZE053133 D Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 450
32. Kremser Petr CZE050308 Čehovice 1 1 1 450
32. Homola Radek CZE051349 Šternberk 1 1 1 450
32. Pořický René CZE036414 Kroměříž 1 1 1 450
37. Kunetek Jakub CZE056942 Vsetín 1 1 1 350
37. Šafránek Dominik CZE052396 Milenov 1 1 1 350
37. Smrček Miroslav CZE051944 Gerlich Fulnek 1 1 1 350
37. Duda Michal CZE051885 Šternberk 1 1 1 350
37. Šanovský Patrik CZE028563 Žárovice 1 1 1 350
37. Stavěla Lubomír CZE044944 Vsetín 1 1 1 350
43. Horák Marek CZE057751 Hustopeče nad Bečvou 1 1 1 250
43. Šedlbauer Petr CZE057563 Vsetín 1 1 1 250
43. Škývara Ladislav CZE052510 SKKS Cukrárna Náchod 1 1 1 250
43. Beňadik Michal CZE057002 Huslenky 1 1 1 250
43. Pátík Petr CZE052184 Rýmařov 1 1 1 250
43. Loubal Radek CZE033311 Ivanovice na Hané 1 1 1 250
43. Březík Tomáš CZE057001 Vsetín 1 1 1 250
43. Gaja Miloslav CZE047581 Ludslavice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 01:01

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 01:01:29