Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/58)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 58 | Turnajů: 60

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Smolík Pavel CZE049739 C Škorpioni Vsetín 2 20 22 22 12 300
2. Martinka Ondřej CZE054791 C Los Lachtanos Vsetín 20 20 20 8 400
3. Tymrák Michal CZE047876 C Outsiders Vsetín 2 20 22 22 7 900
4. Hnátek David CZE041848 C Těsně vedle Vsetín 19 19 19 6 650
5. Dorňák Tomáš CZE021610 C Herna Bar Hrbová 13 13 13 4 550
6. Labaj Jaroslav CZE045925 C Škorpioni Vsetín 14 14 14 4 100
7. Getting Lukáš CZE053284 C Los Lachtanos Vsetín 9 9 9 3 450
8. Januška Martin CZE031198 C Rangers Vsetín 5 5 5 1 750
9. Juroška Jan CZE049245 C DC Danger Prostřední Bečva 4 4 4 1 700
10. Vavřík Ondřej CZE040930 C Pomatenci Hranice 1 1 1 1 350
11. Kocman Libor CZE051192 C DC Vandals Blansko B 1 1 2 2 1 150
11. Novák František CZE000466 C Punat olomouc 1 1 1 1 150
13. Šimek Radim CZE044783 C Herna Bar Trávníky 4 4 4 1 100
14. Benda Lukáš CZE043587 C Dobří bobři Olomouc 1 1 1 950
15. Essender Roman CZE021526 C Škorpioni Vsetín 2 2 2 900
16. Smrček Miroslav CZE051944 C Gerlich Fulnek 1 1 1 850
16. Machačka Pavel CZE049010 C Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 850
18. Vysloužil Ondřej CZE056107 C Sokol Plumlov 1 1 1 750
18. Nimmrichter Jan CZE005000 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 1 1 750
20. Máca Jiří CZE053718 C Adriana Fili Bar Vsetín 1 1 1 700
21. Špaček Josef CZE033310 C Imotep Ivanovice na Hané 1 1 1 650
22. Bělíček Michal CZE056628 C Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 550
22. Novák Pavel CZE019260 C Bačkory Šternberk 1 1 1 550
22. Nekl Martin CZE052398 C Renegades Olomouc 1 1 1 550
25. Pikna Václav CZE040060 C Dragons Hranice 1 1 1 450
25. Ides Daniel CZE046041 C Bedihošt 1 1 1 450
25. Janiš Ivan CZE045923 C Herna Bar Trávníky 1 1 1 450
25. Rychlý Pavel CZE038703 C Imotep Ivanovice na Hané 1 1 1 450
25. Kresta Lukáš CZE042548 C Horny Darts Lipník 1 1 1 450
25. Kráčmar Martin CZE044973 C ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany 1 1 1 450
25. Baďura Radek CZE056018 C Moravští orli Olomouc 1 1 1 450
25. Hlubinka Milan CZE019266 C Punat olomouc 1 1 1 450
33. Cibulka Michal CZE048616 C Těsně vedle Vsetín 1 1 1 350
33. Sádecký Branislav CZE053740 C Dobří bobři Olomouc 1 1 1 350
33. Tomeček Daniel CZE056627 C Pivnice Beseda Vsetín 1 1 1 350
33. Kaplan Miroslav CZE038006 C Kavalíři Štěpánov 1 1 1 350
33. Olšanský Milan CZE021881 C Horny Darts Lipník 1 1 1 350
33. Procházka Václav CZE050435 C ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ 1 1 1 350
33. Hlaváč Luděk CZE043311 C Pomatenci Hranice 1 1 1 350
33. Procházka Roman CZE051614 C Ivanovice na Hané 1 1 1 350
33. Vysloužil Ladislav 1966 CZE035030 C Punat olomouc 1 1 1 350
33. Cesar Radek CZE033312 C Imotep Ivanovice na Hané 1 1 1 350
33. Rosík Jan CZE031702 C Horny Darts Lipník 1 1 1 350
33. Pospíšil Martin CZE026771 C Imotep Ivanovice na Hané 1 1 1 350
33. Volanka Alois CZE028528 C Imotep Ivanovice na Hané 1 1 1 350
33. Kulhánek Jiří CZE048928 C Ostrava 1 1 1 350
33. Nepustil Milan CZE045315 C Horny Darts Lipník 1 1 1 350
33. Vybíral Karel CZE022201 C Imotep Ivanovice na Hané 1 1 1 350
33. Vysloužil Ladislav 1971 CZE054775 C Sokol Plumlov 1 1 1 350
33. Kučera Václav CZE005427 C Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2018 14:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.9.2018 14:30:15