Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/89)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 89 | Turnajů: 35

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Filip Radovan CZE000273 B Alfa Vsetín 12 12 12 8 900
2. Podešva Tomáš CZE051502 B Manský dvůr Valašské Meziříčí 3 9 12 12 6 250
3. Randa Čestmír CZE000170 B DC Sniper Horní Bečva 7 7 7 5 950
4. Pončík Ladislav CZE013545 B Bulls Hošťálková 1 11 12 12 5 750
5. Králík Martin CZE053579 B Baracudy Olomouc 3 4 7 7 3 800
6. Vašut Jakub CZE040760 B DC Sniper Horní Bečva 7 7 7 3 350
7. Talaš Pavel CZE005584 B Black Rose Vsetín 3 3 3 2 100
8. Švach Michal CZE046423 B Stíhačky Nový Hrozenkov 3 3 3 1 850
9. Němec Petr CZE031153 B Alfa Vsetín 3 3 3 1 750
10. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 4 4 4 1 700
11. Staněk Michal CZE019059 B Sokol Plumlov 1 1 1 1 250
11. Přidálek Lukáš CZE024535 B Mexičani Biskupice 1 1 1 1 250
13. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 1 1 1 1 150
13. Dvořáček Jakub CZE054405 B Pivnice Beseda Vsetín 1 1 2 2 1 150
15. Mišurec Martin CZE052573 B Pivnice Beseda Vsetín 4 4 4 1 100
16. Tomeček Jakub CZE052964 B U Anděla Prostějov 1 1 1 1 050
16. Michl Petr CZE059045 B Bulls Hošťálková 1 1 2 2 1 050
16. Esteřák Radek CZE003595 B Pixely Vsetín 3 3 3 1 050
16. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 1 1 1 1 050
16. Kučera Lukáš CZE020258 B Arnošt Hranice 1 1 1 1 050
21. Ošťádal Pavel CZE057726 B Fe-MAT Čehovice 1 1 1 950
22. Miler Michal CZE047173 B Rafani Čelčice 1 1 1 850
22. Koláček Vladimír CZE000161 B Kobra Hrabůvka 1 1 1 850
22. Šulák Bronislav CZE041054 B A jaj Huslenky 1 1 2 2 850
25. Špaček Dalibor CZE046039 B Šelmy Bedihošť 1 1 1 750
25. Lukáč Kamil CZE005944 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 1 1 750
25. Černý Karel CZE001709 B Rafani Čelčice 1 1 1 750
25. Všetička Martin CZE002674 B Kobra Hrabůvka 1 1 1 750
25. Pekárek Marek CZE046697 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 750
30. Malina Lukáš CZE049244 B DC Danger Prostřední Bečva 2 2 2 700
31. Turoň Jaroslav CZE019267 B Kohouti Těšetice 1 1 1 650
31. Hacura Pavel CZE046393 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 650
31. Kuchejda Lukáš CZE017113 B Panteři Drahotuše 1 1 1 650
31. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 1 1 650
31. Dobrovolný Vratislav CZE007193 B Kohouti Ludslavice 1 1 1 650
31. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 1 1 1 650
31. Sedláček Jaromír CZE000129 B Šumvald 1 1 1 650
31. Pazdera Hynek CZE018981 B Camel Přerov 1 1 1 650
31. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 650
40. Králík Jaroslav CZE050967 B Zběsile a rychle Vyškov 1 1 1 550
40. Langmaier Vilém CZE039510 B Komáři Komárov 1 1 1 550
40. Jaroš Tomáš CZE039438 B Camel Přerov 1 1 1 550
40. Moudrý Aleš CZE035828 B Skalní Na Nové Doloplazy 1 1 1 550
40. Bayer Rudolf CZE031914 B Panteři Drahotuše 1 1 1 550
40. Přidal Petr CZE024692 B Kohouti Těšetice 1 1 1 550
40. Bílek Daniel CZE055304 B DC Sniper Horní Bečva 1 1 1 550
40. Drtil Pavel CZE053159 B TJ Mě je to jedno Zlaté Hory 1 1 1 550
40. Pochyla Jakub CZE044625 B Rafani Čelčice 1 1 1 550
40. Ošťádal Michal CZE046696 B Fe-MAT Čehovice 1 1 1 550
40. Julinek Radek CZE016318 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.6.2018 05:40

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.6.2018 05:40:02