Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
97,5 95,83 24 24 23 83,93 56 47 70 1,25 26 0,46 4 0,07 2 1 0 0
2. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
96,7 91,67 24 24 22 85,19 54 46 57 1,06 22 0,41 7 0,13 4 0 0 0
3. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
83,9 81,25 24 16 13 81,82 33 27 29 0,88 11 0,33 0 0,00 0 0 0 0
4. Bílek Radek
DRAGON Darts Jihlava
79,8 87,50 24 24 21 77,19 57 44 68 1,19 8 0,14 0 0,00 1 0 0 0
5. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
69,2 87,50 24 24 21 72,88 59 43 30 0,51 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
6. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
66,4 87,50 24 24 21 68,75 64 44 46 0,72 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
7. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
65,5 78,26 24 23 18 67,27 55 37 32 0,58 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
8. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
65,4 75,00 24 16 12 66,67 39 26 29 0,74 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
9. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
63,7 76,19 24 21 16 64,71 51 33 33 0,65 6 0,12 1 0,02 0 0 0 0
10. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
59,7 70,83 24 24 17 62,30 61 38 32 0,52 6 0,10 1 0,02 0 1 0 0
11. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
58,1 68,42 24 19 13 64,29 42 27 16 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
12. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
57,5 71,43 24 21 15 61,82 55 34 31 0,56 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
13. Kutyna Marek
Wüdle Brtnice B
57,0 57,14 24 14 8 56,76 37 21 28 0,76 7 0,19 0 0,00 2 0 0 0
14. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
55,2 61,11 24 18 11 59,09 44 26 24 0,55 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
15. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
54,6 60,00 24 20 12 58,33 48 28 26 0,54 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
16. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
54,4 64,71 24 17 11 60,47 43 26 21 0,49 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
17. Zána Oldřich
Panda Jihlava
53,9 52,94 24 17 9 58,54 41 24 28 0,68 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
18. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
52,8 62,50 24 16 10 56,41 39 22 22 0,56 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
19. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
52,2 64,71 24 17 11 57,78 45 26 20 0,44 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
20. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
51,4 61,90 24 21 13 60,00 50 30 16 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
21. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
50,5 58,33 24 24 14 57,63 59 34 24 0,41 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
22. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
48,4 59,09 24 22 13 52,73 55 29 24 0,44 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
23. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
47,9 52,17 24 23 12 51,92 52 27 20 0,38 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
24. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
46,7 56,25 24 16 9 52,38 42 22 21 0,50 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
25. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
46,3 52,94 24 17 9 51,22 41 21 14 0,34 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
26. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
46,0 45,00 24 20 9 46,00 50 23 40 0,80 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
27. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
45,8 57,14 24 14 8 48,48 33 16 13 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
28. Poláček Luboš
Panda Jihlava
45,7 50,00 24 24 12 51,79 56 29 23 0,41 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
29. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
45,6 50,00 24 24 12 49,09 55 27 30 0,55 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
30. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
44,7 50,00 24 24 12 50,00 58 29 25 0,43 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
31. Vierer Jaromír
DRAGON Darts Jihlava
42,9 47,62 24 21 10 51,02 49 25 11 0,22 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
32. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
42,3 50,00 24 24 12 48,39 62 30 24 0,39 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
33. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
40,9 45,83 24 24 11 45,61 57 26 22 0,39 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
34. Němec Jaromír
Panda Jihlava
40,8 42,86 24 21 9 46,94 49 23 18 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
35. Tuček Roman
DRAGON Darts Jihlava
40,0 35,29 24 17 6 43,48 46 20 30 0,65 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
36. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
39,5 43,75 24 16 7 43,59 39 17 16 0,41 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
37. Tučková Dana
DRAGON Darts Jihlava
39,5 41,18 24 17 7 46,51 43 20 16 0,37 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
38. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
39,3 42,11 24 19 8 41,30 46 19 18 0,39 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
39. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
39,1 41,18 24 17 7 46,51 43 20 15 0,35 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
40. Močuba Jiří
DC Přibyslav B
39,0 37,50 24 24 9 43,55 62 27 30 0,48 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
41. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
36,4 45,83 24 24 11 47,54 61 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
35,5 41,67 24 24 10 45,45 55 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
34,4 33,33 24 21 7 42,59 54 23 18 0,33 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
44. Bártl Karel
Fčely Střítež
34,2 41,67 24 12 5 38,71 31 12 7 0,23 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
45. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
33,7 30,77 24 13 4 40,00 35 14 18 0,51 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
46. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
31,3 27,78 24 18 5 38,30 47 18 18 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
47. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
31,1 31,25 24 16 5 34,29 35 12 14 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
30,8 27,27 24 22 6 37,74 53 20 17 0,32 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
49. Čermák Michal
DC Přibyslav B
28,1 21,05 24 19 4 30,23 43 13 20 0,47 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
50. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
27,8 29,41 24 17 5 40,00 45 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
27,3 26,32 24 19 5 29,55 44 13 16 0,36 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
52. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
25,2 25,00 24 24 6 28,57 56 16 13 0,23 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
53. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
24,0 22,22 24 18 4 25,00 40 10 16 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
54. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
23,0 23,53 24 17 4 32,56 43 14 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
55. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
16,3 16,67 24 12 2 22,22 27 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  85,71 24 7 6 72,22 18 13 7 0,39 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
57. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  80,00 24 5 4 66,67 12 8 12 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
  75,00 24 8 6 61,90 21 13 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
59. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  71,43 24 7 5 58,82 17 10 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
60. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  70,00 24 10 7 60,00 25 15 8 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  66,67 24 9 6 66,67 21 14 13 0,62 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
62. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  62,50 24 8 5 57,14 21 12 15 0,71 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
63. Svoboda Jan
Panda Jihlava
  57,14 24 7 4 58,82 17 10 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  55,56 24 9 5 52,38 21 11 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
65. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 24 4 2 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  50,00 24 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 24 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
68. Bahenský Jakub
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 24 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Procházka David
Panda Jihlava
  45,45 24 11 5 42,86 28 12 13 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  40,00 24 5 2 42,86 14 6 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  40,00 24 5 2 41,67 12 5 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Zeman Patrik
DRAGON Darts Jihlava
  40,00 24 5 2 41,67 12 5 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  37,50 24 8 3 41,18 17 7 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  33,33 24 6 2 40,00 15 6 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  33,33 24 6 2 40,00 15 6 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
76. Med Jiří
Fčely Střítež
  33,33 24 6 2 40,00 15 6 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
77. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  33,33 24 6 2 35,71 14 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Novák Marek
DRAGON Darts Jihlava
  27,27 24 11 3 32,00 25 8 15 0,60 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
79. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
  25,00 24 8 2 38,10 21 8 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
80. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
  25,00 24 8 2 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  25,00 24 8 2 26,32 19 5 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  25,00 24 4 1 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
83. Sýkora Miloslav
Cerberos Velké Meziříčí B
  25,00 24 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  22,22 24 9 2 34,78 23 8 6 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  20,00 24 5 1 33,33 12 4 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Hospodková Tereza
DC Přibyslav B
  16,67 24 6 1 26,67 15 4 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  14,29 24 7 1 33,33 18 6 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
88. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
  12,50 24 8 1 26,32 19 5 3 0,16 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
89. Med Lukáš
Fčely Střítež
  10,00 24 10 1 28,00 25 7 9 0,36 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
90. Duchanová Zlata
Fčely Střítež
  0,00 24 9 0 5,26 19 1 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
91. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  0,00 24 7 0 6,67 15 1 2 0,13 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
92. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  0,00 24 5 0 16,67 12 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
  0,00 24 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Hos Roman
Wüdle Brtnice B
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Šaroun Ondřej
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2018 07:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 24.10.2018 07:57:27