Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
97,2 95,00 20 20 19 82,98 47 39 59 1,26 21 0,45 4 0,09 2 1 0 0
2. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
95,0 90,00 20 20 18 82,61 46 38 47 1,02 20 0,43 6 0,13 4 0 0 0
3. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
83,9 81,25 20 16 13 81,82 33 27 29 0,88 11 0,33 0 0,00 0 0 0 0
4. Bílek Radek
DRAGON Darts Jihlava
80,0 85,00 20 20 17 76,60 47 36 61 1,30 6 0,13 0 0,00 1 0 0 0
5. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
71,2 90,00 20 20 18 75,51 49 37 24 0,49 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
6. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
66,7 78,26 24 23 18 68,52 54 37 32 0,59 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
7. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
65,4 75,00 20 16 12 66,67 39 26 29 0,74 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
8. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
64,9 85,00 20 20 17 67,92 53 36 37 0,70 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
9. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
62,2 77,78 20 18 14 64,44 45 29 28 0,62 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
10. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
59,7 70,83 24 24 17 62,30 61 38 32 0,52 6 0,10 1 0,02 0 1 0 0
11. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
57,8 69,23 20 13 9 65,63 32 21 13 0,41 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
12. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
57,0 66,67 20 15 10 63,64 33 21 13 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
13. Kutyna Marek
Wüdle Brtnice B
57,0 57,14 20 14 8 56,76 37 21 28 0,76 7 0,19 0 0,00 2 0 0 0
14. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
56,9 75,00 20 12 9 62,50 32 20 17 0,53 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
15. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
56,2 70,59 20 17 12 60,00 45 27 26 0,58 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
16. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
54,6 60,00 24 20 12 58,33 48 28 26 0,54 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
17. Zána Oldřich
Panda Jihlava
53,9 52,94 24 17 9 58,54 41 24 28 0,68 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
18. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
53,2 61,11 24 18 11 59,09 44 26 17 0,39 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
19. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
52,8 70,00 20 10 7 60,00 25 15 8 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
20. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
52,8 62,50 24 16 10 56,41 39 22 22 0,56 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
21. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
52,0 60,00 20 20 12 60,00 50 30 20 0,40 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
22. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
51,4 69,23 20 13 9 57,14 35 20 13 0,37 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
23. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
49,0 58,82 20 17 10 56,10 41 23 16 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
24. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
48,4 59,09 24 22 13 52,73 55 29 24 0,44 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
25. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
47,9 52,63 20 19 10 53,49 43 23 13 0,30 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
26. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
47,1 55,00 20 20 11 53,06 49 26 19 0,39 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
27. Vierer Jaromír
DRAGON Darts Jihlava
46,6 52,94 20 17 9 52,63 38 20 10 0,26 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
28. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
46,3 52,94 20 17 9 51,22 41 21 14 0,34 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
29. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
46,0 45,00 24 20 9 46,00 50 23 40 0,80 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
30. Poláček Luboš
Panda Jihlava
45,7 50,00 24 24 12 51,79 56 29 23 0,41 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
31. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
43,2 53,85 20 13 7 45,16 31 14 13 0,42 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
32. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
41,5 45,00 20 20 9 45,65 46 21 23 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
33. Němec Jaromír
Panda Jihlava
40,8 42,86 24 21 9 46,94 49 23 18 0,37 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
34. Tuček Roman
DRAGON Darts Jihlava
40,0 35,29 20 17 6 43,48 46 20 30 0,65 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
35. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
39,7 41,67 20 12 5 41,38 29 12 16 0,55 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
36. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
39,5 45,83 24 24 11 44,64 56 25 15 0,27 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
37. Tučková Dana
DRAGON Darts Jihlava
39,5 41,18 20 17 7 46,51 43 20 16 0,37 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
38. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
39,1 41,18 24 17 7 46,51 43 20 15 0,35 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
39. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
38,8 45,00 20 20 9 44,23 52 23 22 0,42 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
40. Močuba Jiří
DC Přibyslav B
36,7 35,00 20 20 7 42,31 52 22 22 0,42 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
41. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
34,9 45,00 20 20 9 45,10 51 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
34,4 33,33 24 21 7 42,59 54 23 18 0,33 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
43. Bártl Karel
Fčely Střítež
34,2 41,67 24 12 5 38,71 31 12 7 0,23 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
44. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
33,5 33,33 20 15 5 35,29 34 12 13 0,38 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
45. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
31,1 31,25 24 16 5 34,29 35 12 14 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
46. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
30,9 35,00 20 20 7 40,00 45 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
47. Čermák Michal
DC Přibyslav B
30,9 26,67 20 15 4 35,29 34 12 13 0,38 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
48. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
30,7 27,78 20 18 5 38,64 44 17 11 0,25 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
49. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
29,7 28,57 20 14 4 31,25 32 10 15 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
50. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
29,4 30,77 20 13 4 42,86 35 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
27,3 26,32 20 19 5 29,55 44 13 16 0,36 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
52. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
26,9 21,43 20 14 3 33,33 36 12 14 0,39 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
53. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
23,6 25,00 24 24 6 28,57 56 16 8 0,14 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
54. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
22,6 23,08 20 13 3 32,35 34 11 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
55. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  100,00 20 4 4 80,00 10 8 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
56. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  85,71 20 7 6 72,22 18 13 7 0,39 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
57. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  83,33 20 6 5 66,67 15 10 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  80,00 20 5 4 66,67 12 8 12 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
59. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
  75,00 20 8 6 61,90 21 13 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
60. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  66,67 20 6 4 69,23 13 9 11 0,85 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
61. Svoboda Jan
Panda Jihlava
  57,14 24 7 4 58,82 17 10 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  55,56 20 9 5 52,38 21 11 7 0,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
63. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 20 4 2 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  50,00 20 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Bahenský Jakub
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 24 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Procházka David
Panda Jihlava
  45,45 24 11 5 42,86 28 12 13 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  40,00 24 5 2 42,86 14 6 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
68. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  33,33 20 9 3 44,00 25 11 13 0,52 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
69. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  33,33 20 6 2 40,00 15 6 7 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  33,33 20 6 2 40,00 15 6 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
71. Med Jiří
Fčely Střítež
  33,33 24 6 2 40,00 15 6 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  33,33 20 6 2 35,71 14 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Novák Marek
DRAGON Darts Jihlava
  28,57 20 7 2 33,33 15 5 8 0,53 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
74. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
  25,00 20 8 2 38,10 21 8 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
75. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
  25,00 20 8 2 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  25,00 24 8 2 26,32 19 5 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
77. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  25,00 20 4 1 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
78. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  25,00 20 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Sýkora Miloslav
Cerberos Velké Meziříčí B
  25,00 24 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
80. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  20,00 20 5 1 33,33 12 4 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Hospodková Tereza
DC Přibyslav B
  16,67 20 6 1 26,67 15 4 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  14,29 20 7 1 33,33 18 6 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
83. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
  12,50 20 8 1 26,32 19 5 3 0,16 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
84. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  11,11 20 9 1 20,00 20 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Med Lukáš
Fčely Střítež
  10,00 24 10 1 28,00 25 7 9 0,36 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
86. Duchanová Zlata
Fčely Střítež
  0,00 24 9 0 5,26 19 1 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
87. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  0,00 20 7 0 6,67 15 1 2 0,13 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
88. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  0,00 20 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Zeman Patrik
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Hos Roman
Wüdle Brtnice B
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Šaroun Ondřej
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2018 11:36

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.10.2018 11:36:26