Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Nevídal Miloš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
92,7 90,00 20 20 18 82,22 45 37 45 1,00 15 0,33 5 0,11 2 1 0 0
2. Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
90,3 85,71 20 14 12 78,13 32 25 48 1,50 6 0,19 0 0,00 3 1 0 0
3. Štěpánek David
Zezulkárna Jihlava
89,1 90,00 20 20 18 76,60 47 36 63 1,34 16 0,34 2 0,04 3 0 0 0
4. Majer Vít
Zezulkárna Jihlava
86,5 90,00 20 20 18 75,51 49 37 60 1,22 21 0,43 1 0,02 2 0 0 0
5. Došek Martin
Formanský Dravci Jihlava
84,7 92,31 20 13 12 80,00 30 24 27 0,90 8 0,27 1 0,03 1 0 0 0
6. Macek Rudolf
Zezulkárna Jihlava
79,1 77,78 20 18 14 72,09 43 31 50 1,16 10 0,23 3 0,07 2 0 0 0
7. Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
77,4 94,12 20 17 16 76,19 42 32 40 0,95 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
8. Vondrák Miroslav
Cerberos Velké Meziříčí
76,4 78,95 20 19 15 68,89 45 31 58 1,29 13 0,29 0 0,00 0 0 0 0
9. Nepraš Josef
Krajzont Polná
74,0 77,78 24 18 14 71,11 45 32 41 0,91 8 0,18 2 0,04 1 1 0 0
10. Rosenberg Martin
26ERS Jihlava
73,3 83,33 24 12 10 70,00 30 21 30 1,00 6 0,20 1 0,03 0 0 0 0
11. Dostál Radek
Formanský Dravci Jihlava
72,8 64,71 20 17 11 65,00 40 26 42 1,05 8 0,20 6 0,15 2 0 0 0
12. Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
69,8 75,00 20 20 15 70,21 47 33 39 0,83 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
13. Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
69,2 70,00 20 10 7 60,00 25 15 19 0,76 13 0,52 0 0,00 1 0 0 0
14. Strašil Pavel
DC Přibyslav
65,9 66,67 20 12 8 62,96 27 17 27 1,00 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
15. Votava Michal
Wüdle Brtnice
62,6 68,75 24 16 11 61,54 39 24 26 0,67 9 0,23 1 0,03 0 0 0 0
16. Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
62,0 61,11 20 18 11 60,00 45 27 44 0,98 8 0,18 1 0,02 1 0 0 0
17. Brůna Jiří
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
61,1 56,25 20 16 9 58,33 36 21 37 1,03 6 0,17 1 0,03 0 0 0 0
18. Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
60,8 66,67 20 15 10 61,11 36 22 25 0,69 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
19. Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
59,5 62,50 20 16 10 59,46 37 22 30 0,81 2 0,05 2 0,05 0 0 0 0
20. Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
59,2 60,00 20 10 6 56,00 25 14 18 0,72 9 0,36 0 0,00 0 0 0 0
21. Půža Richard
26ERS Jihlava
59,0 62,50 24 24 15 59,02 61 36 53 0,87 9 0,15 0 0,00 1 0 0 0
22. Kúřil Stanislav
Cerberos Velké Meziříčí
58,5 62,50 20 16 10 56,10 41 23 35 0,85 7 0,17 2 0,05 0 0 0 0
23. Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
56,5 61,54 20 13 8 55,88 34 19 21 0,62 5 0,15 2 0,06 1 0 0 0
24. Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
54,7 60,00 20 20 12 57,14 49 28 36 0,73 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
25. Jaroš Jan
Řezníci Dobronín
53,3 58,33 24 12 7 60,00 30 18 19 0,63 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
26. Kotrba Radek
Cerberos Velké Meziříčí
52,8 52,63 20 19 10 50,00 46 23 43 0,93 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
27. Eisner Josef
DC Přibyslav
52,8 50,00 20 16 8 53,85 39 21 29 0,74 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
28. Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
52,3 58,33 20 12 7 51,61 31 16 24 0,77 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
29. Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
51,1 56,25 20 16 9 54,05 37 20 17 0,46 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
30. Novotný Jan
Wüdle Brtnice
50,9 45,45 24 22 10 47,17 53 25 51 0,96 9 0,17 2 0,04 0 0 0 0
31. Wastl Filip
Řezníci Dobronín
50,6 58,33 24 24 14 53,23 62 33 43 0,69 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
32. Bernard Slavomír
Řezníci Dobronín
48,8 50,00 24 14 7 51,52 33 17 19 0,58 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
33. Holoubek Stanislav
Averze Třešť
47,6 36,84 20 19 7 46,94 49 23 44 0,90 11 0,22 1 0,02 0 0 0 0
34. Novák Luděk
26ERS Jihlava
47,1 50,00 24 18 9 50,00 42 21 24 0,57 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
35. Kameník Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
46,8 53,33 20 15 8 51,35 37 19 14 0,38 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
36. Jenšík Ondřej
DC Přibyslav
46,8 50,00 20 20 10 52,00 50 26 24 0,48 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
37. Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
46,5 50,00 20 14 7 52,94 34 18 17 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
38. Schenk Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
45,3 46,67 20 15 7 47,50 40 19 25 0,63 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
39. Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
44,0 41,67 24 12 5 46,67 30 14 24 0,80 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
40. Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
43,9 38,46 24 13 5 39,29 28 11 23 0,82 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
41. Honsnejman Roman
Averze Třešť
43,4 45,00 20 20 9 46,00 50 23 27 0,54 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
42. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
43,0 40,00 20 10 4 47,83 23 11 10 0,43 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
43. Musil Luboš
Wüdle Brtnice
42,8 41,18 24 17 7 44,19 43 19 33 0,77 2 0,05 1 0,02 0 0 0 0
44. Král Josef
DC Přibyslav
42,7 41,67 20 12 5 43,33 30 13 18 0,60 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
45. Kozelka Václav
DC Přibyslav
42,2 45,00 20 20 9 46,94 49 23 25 0,51 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
46. Holoubek Petr
Averze Třešť
41,9 41,67 20 12 5 45,16 31 14 18 0,58 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
47. Sobotka Antonín
Averze Třešť
39,3 35,29 20 17 6 39,02 41 16 33 0,80 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
48. Doležal Adam
26ERS Jihlava
39,1 37,50 24 16 6 43,18 44 19 33 0,75 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
49. Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
34,3 33,33 24 12 4 36,67 30 11 16 0,53 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
50. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov
32,6 27,27 20 11 3 33,33 27 9 16 0,59 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
51. Šulista Jiří
Řezníci Dobronín
32,4 30,00 24 20 6 33,33 45 15 23 0,51 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
52. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
29,4 21,05 20 19 4 32,00 50 16 33 0,66 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
53. Turina Miloslav
Formanský Dravci Jihlava B
28,4 27,27 20 11 3 32,00 25 8 8 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
54. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov
27,4 18,18 20 11 2 29,63 27 8 8 0,30 6 0,22 0 0,00 0 0 0 0
55. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
24,3 22,22 24 18 4 29,55 44 13 14 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
56. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
22,2 18,75 20 16 3 25,00 36 9 6 0,17 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
57. Sobotka Martin
Krajzont Polná
20,2 16,67 24 18 3 23,81 42 10 12 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
58. Kašík David
Krajzont Polná
7,4 0,00 24 12 0 11,11 27 3 3 0,11 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
59. Zadražil Vladimír
Formanský Dravci Jihlava
  88,89 20 9 8 80,95 21 17 24 1,14 4 0,19 1 0,05 1 0 0 0
60. Stoklasa Jan
Formanský Dravci Jihlava
  77,78 20 9 7 71,43 21 15 16 0,76 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
61. Votava Jiří
Krajzont Polná
  72,73 24 11 8 60,71 28 17 22 0,79 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
62. Fiala Ivan
Řezníci Dobronín
  66,67 24 6 4 56,25 16 9 7 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov
  66,67 20 3 2 57,14 7 4 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
64. Blažek Tomáš
Zezulkárna Jihlava
  60,00 20 5 3 60,00 10 6 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Vacek Václav
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  60,00 20 5 3 58,33 12 7 15 1,25 4 0,33 0 0,00 0 0 0 0
66. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  50,00 20 8 4 55,56 18 10 11 0,61 4 0,22 0 0,00 1 0 0 0
67. Bílek Radek
Zezulkárna Jihlava
  50,00 20 4 2 44,44 9 4 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
68. Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
  50,00 24 4 2 44,44 9 4 4 0,44 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
69. Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
71. Vereš Čestmír
Zezulkárna Jihlava
  44,44 20 9 4 45,45 22 10 24 1,09 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
72. Vytiska Václav
Formanský Dravci Jihlava
  44,44 20 9 4 45,00 20 9 14 0,70 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
73. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov
  42,86 20 7 3 47,62 21 10 7 0,33 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
74. Špinar Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  42,86 20 7 3 45,00 20 9 12 0,60 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
75. Janoušek Marek
Formanský Dravci Jihlava
  40,00 20 5 2 38,46 13 5 11 0,85 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
76. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  37,50 20 8 3 40,00 20 8 12 0,60 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
77. Hrala Miroslav
Řezníci Dobronín
  37,50 24 8 3 40,00 20 8 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  33,33 24 6 2 40,00 15 6 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Říha Vladimír
Řezníci Dobronín
  33,33 24 6 2 40,00 15 6 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
80. Bedrníčková Gabriela
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  33,33 20 3 1 33,33 6 2 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Pleskač Bohumil
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  28,57 20 7 2 35,29 17 6 6 0,35 3 0,18 2 0,12 1 0 0 0
82. Tesař Jiří
Cerberos Velké Meziříčí
  25,00 20 8 2 35,00 20 7 9 0,45 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
83. Menšík Filip
Averze Třešť
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 7 0,64 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
84. Rippel Aleš
Zezulkárna Jihlava
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 9 0,82 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
85. Häckel Pavel
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 20 4 1 30,00 10 3 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Doležal Kamil
26ERS Jihlava
  20,00 24 10 2 37,04 27 10 20 0,74 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
87. Kaňkovský Jaroslav
26ERS Jihlava
  20,00 24 10 2 33,33 24 8 16 0,67 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
88. Hlávka Jan
Krajzont Polná
  18,18 24 11 2 23,08 26 6 6 0,23 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
89. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí
  16,67 20 6 1 15,38 13 2 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
90. Vorálek Karel
Formanský Dravci Jihlava B
  16,67 20 6 1 15,38 13 2 3 0,23 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
91. Fák Jan
Averze Třešť
  12,50 20 8 1 26,32 19 5 18 0,95 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
92. Kavalec Petr
Cerberos Velké Meziříčí
  12,50 20 8 1 25,00 20 5 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
93. Vlček David
26ERS Jihlava
  0,00 24 6 0 20,00 15 3 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
94. Exner David
Řezníci Dobronín
  0,00 24 6 0 7,69 13 1 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Kopeček Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
  0,00 20 5 0 16,67 12 2 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Dočekal Tomáš
Cerberos Velké Meziříčí
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Pír Martin
Formanský Dravci Jihlava B
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 20 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 20 3 0 14,29 7 1 2 0,29 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
100. Štěpánek Martin
Krajzont Polná
  0,00 24 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:46:00