Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Benda Lukáš
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
88,3 88,89 28 27 24 83,05 59 49 67 1,14 12 0,20 3 0,05 0 1 0 0
2. Macek Rudolf
Zezulkárna Jihlava
82,7 85,00 28 20 17 71,15 52 37 55 1,06 19 0,37 3 0,06 6 0 0 0
3. Švára Martin
Formanský Dravci Jihlava
79,5 91,30 28 23 21 74,58 59 44 63 1,07 14 0,24 1 0,02 2 0 0 0
4. Číha Petr
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
75,9 81,48 28 27 22 71,21 66 47 75 1,14 13 0,20 1 0,02 2 0 0 0
5. Votava Jiří
Krajzont Polná
72,9 81,25 28 16 13 73,68 38 28 28 0,74 5 0,13 0 0,00 0 1 0 0
6. Hlávka Petr
Formanský Dravci Jihlava B
72,9 78,57 28 28 22 71,21 66 47 68 1,03 12 0,18 0 0,00 0 0 0 0
7. Holoubek Stanislav
Averze Třešť
72,1 71,43 28 28 20 66,67 63 42 65 1,03 11 0,17 3 0,05 2 0 0 0
8. Strašil Pavel
DC Přibyslav
71,5 87,50 24 16 14 72,50 40 29 19 0,48 8 0,20 0 0,00 2 0 0 0
9. Vala Jindřich
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
68,3 70,37 28 27 19 62,12 66 41 52 0,79 14 0,21 3 0,05 4 1 0 0
10. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
64,2 78,26 24 23 18 67,27 55 37 30 0,55 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
11. Půža Richard
ADHPLOTY Jihlava
63,7 75,00 28 28 21 66,18 68 45 31 0,46 7 0,10 0 0,00 2 1 0 0
12. Vytiska Václav
Formanský Dravci Jihlava
63,0 62,50 28 24 15 59,65 57 34 56 0,98 10 0,18 0 0,00 0 1 0 0
13. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
62,7 75,00 24 24 18 70,91 55 39 18 0,33 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
14. Fák Jan
Averze Třešť
61,7 56,25 28 16 9 57,14 42 24 35 0,83 13 0,31 1 0,02 3 0 0 0
15. Sobotka Antonín
Averze Třešť
60,6 64,29 28 28 18 62,32 69 43 47 0,68 13 0,19 0 0,00 1 0 0 0
16. Štěpánek David
Zezulkárna Jihlava
60,6 60,71 28 28 17 56,52 69 39 62 0,90 13 0,19 4 0,06 1 0 0 0
17. Vondrák Miroslav
Cerberos Velké Meziříčí
60,4 66,67 28 21 14 64,00 50 32 26 0,52 4 0,08 2 0,04 1 0 0 0
18. Hrala Miroslav
Řezníci Dobronín
59,2 75,00 28 28 21 63,51 74 47 39 0,53 3 0,04 1 0,01 0 1 0 0
19. Musil Luboš
Wüdle Brtnice
56,9 64,00 28 25 16 60,66 61 37 44 0,72 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
20. Pop Jaroslav
Formanský Dravci Jihlava
56,4 62,50 28 16 10 56,41 39 22 27 0,69 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
21. Procházka Jaroslav
Wüdle Brtnice
56,2 60,00 28 25 15 55,56 63 35 45 0,71 13 0,21 1 0,02 0 0 0 0
22. Šimůnek Martin
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
55,9 57,14 28 28 16 56,52 69 39 63 0,91 5 0,07 2 0,03 0 0 0 0
23. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
55,5 66,67 24 12 8 62,07 29 18 11 0,38 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
24. Krejčí Bohumil
Šipková Akademie Dušejov
55,3 57,69 28 26 15 54,69 64 35 52 0,81 11 0,17 0 0,00 0 0 0 0
25. Kotrba Radek
Cerberos Velké Meziříčí
55,1 68,75 28 16 11 60,98 41 25 16 0,39 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
26. Exner David
Řezníci Dobronín
54,8 70,00 28 20 14 64,00 50 32 16 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
27. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
54,8 62,50 24 24 15 62,07 58 36 23 0,40 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
28. Bílek Radek 1995
Tučňáci Jihlava
54,6 64,29 28 28 18 59,70 67 40 36 0,54 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
29. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
53,8 62,50 24 16 10 61,54 39 24 16 0,41 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
30. Med Lukáš
Fčely Střítež
53,5 66,67 24 24 16 60,32 63 38 19 0,30 6 0,10 0 0,00 1 0 0 0
31. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
53,3 62,50 28 16 10 60,00 40 24 14 0,35 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
32. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
52,9 61,11 24 18 11 61,90 42 26 13 0,31 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
33. Kúřil Stanislav
Cerberos Velké Meziříčí
52,9 55,00 28 20 11 53,06 49 26 28 0,57 8 0,16 0 0,00 2 0 0 0
34. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
52,7 66,67 24 12 8 56,67 30 17 17 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
35. Zána Oldřich
Panda Jihlava
51,9 66,67 28 21 14 59,26 54 32 15 0,28 0 0,00 1 0,02 1 0 0 0
36. Honsnejman Roman
Averze Třešť
51,8 53,85 28 26 14 51,61 62 32 45 0,73 7 0,11 0 0,00 1 0 0 0
37. Nepraš Josef
Krajzont Polná
51,5 50,00 28 22 11 49,06 53 26 42 0,79 9 0,17 2 0,04 0 0 0 0
38. Novák Luděk
ADHPLOTY Jihlava
51,4 60,00 28 20 12 58,82 51 30 14 0,27 3 0,06 0 0,00 2 0 0 0
39. Poláček Luboš
Panda Jihlava
50,9 60,71 28 28 17 57,58 66 38 20 0,30 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
40. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
49,3 58,33 24 24 14 53,57 56 30 22 0,39 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
41. Koníř Miloslav
Šipková Akademie Dušejov
48,6 47,62 28 21 10 48,00 50 24 35 0,70 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
42. Tuček Roman
Tučňáci Jihlava
48,4 58,33 28 24 14 56,14 57 32 18 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Wastl Filip
Dark Darts Ždírec
47,3 61,54 24 13 8 54,55 33 18 10 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
44. Vereš Čestmír
Zezulkárna Jihlava
46,4 46,67 28 15 7 47,22 36 17 28 0,78 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
45. Štěpánek Martin
Krajzont Polná
46,0 50,00 28 18 9 46,67 45 21 24 0,53 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
46. Nevídal Miloš
Cerberos Velké Meziříčí
45,8 43,75 28 16 7 47,37 38 18 27 0,71 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
47. Novák Radek
Formanský Dravci Jihlava B
45,7 46,43 28 28 13 48,57 70 34 51 0,73 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
48. Götthans Kamil
Šipková Akademie Dušejov
45,5 45,83 28 24 11 46,77 62 29 48 0,77 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
49. Bernard Slavomír
Řezníci Dobronín
45,3 50,00 28 24 12 50,91 55 28 16 0,29 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
50. Kozelka Václav
DC Přibyslav
45,3 43,75 24 16 7 52,63 38 20 17 0,45 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
51. Čermák Jiří
Wüdle Brtnice
44,4 48,15 28 27 13 50,00 66 33 33 0,50 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
52. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
44,1 46,67 28 15 7 48,72 39 19 26 0,67 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
53. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
43,6 57,14 24 14 8 50,00 36 18 9 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
54. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
43,5 52,17 24 23 12 51,85 54 28 9 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
55. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
43,1 50,00 24 16 8 51,28 39 20 10 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
56. Jašek Milan
Zezulkárna Jihlava B
43,0 50,00 24 14 7 51,52 33 17 6 0,18 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
57. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
42,3 52,17 24 23 12 50,00 56 28 9 0,16 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
58. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
41,5 42,86 28 21 9 45,83 48 22 16 0,33 3 0,06 0 0,00 1 0 0 0
59. Blažek Tomáš
Zezulkárna Jihlava
41,4 40,00 28 25 10 43,86 57 25 30 0,53 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
60. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
40,2 41,18 28 17 7 43,90 41 18 18 0,44 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
61. Bedrníčková Gabriela
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
39,8 42,11 28 19 8 44,90 49 22 21 0,43 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
62. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
39,7 43,75 28 16 7 42,11 38 16 16 0,42 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
63. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
38,8 41,67 24 24 10 46,43 56 26 17 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
38,6 43,75 24 16 7 48,65 37 18 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
38,4 52,17 24 23 12 48,39 62 30 4 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
37,6 42,11 24 19 8 46,94 49 23 11 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
67. Němec Jaromír
Panda Jihlava
37,4 40,91 28 22 9 46,30 54 25 14 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
68. Votava Michal
Wüdle Brtnice
36,9 34,78 28 23 8 38,98 59 23 33 0,56 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
69. Pleskač Bohumil
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
36,5 32,00 28 25 8 39,68 63 25 39 0,62 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
70. Doležal Kamil
ADHPLOTY Jihlava
36,4 37,50 28 24 9 41,07 56 23 14 0,25 2 0,04 0 0,00 0 1 0 0
71. Kozák Ondřej
Formanský Dravci Jihlava B
36,1 28,57 28 21 6 39,29 56 22 41 0,73 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
72. Tučková Dana
Tučňáci Jihlava
36,0 37,50 28 24 9 43,33 60 26 21 0,35 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
73. Čermák Michal
DC Přibyslav
35,7 37,50 24 16 6 37,14 35 13 12 0,34 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
74. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
35,7 32,14 28 28 9 37,68 69 26 42 0,61 4 0,06 1 0,01 0 0 0 0
75. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
34,8 31,25 28 16 5 37,50 40 15 23 0,58 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
76. Sobotka Martin
Krajzont Polná
34,2 32,14 28 28 9 39,73 73 29 31 0,42 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
77. Zeman Patrik
Tučňáci Jihlava
34,1 37,50 28 16 6 43,18 44 19 10 0,23 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
78. Vlček David
ADHPLOTY Jihlava
33,9 40,00 28 25 10 40,63 64 26 13 0,20 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
79. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
33,6 29,17 28 24 7 35,71 56 20 31 0,55 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
80. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov
33,2 26,67 28 15 4 35,29 34 12 21 0,62 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
81. Pír Martin
Formanský Dravci Jihlava B
31,9 31,82 28 22 7 36,54 52 19 14 0,27 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
82. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
31,8 41,67 24 12 5 42,42 33 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Kašík David
Krajzont Polná
30,3 28,57 28 14 4 34,38 32 11 14 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Häckel Pavel
Hospůdka Na Růžku Jihlava
29,3 23,53 28 17 4 30,00 40 12 21 0,53 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
85. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
28,3 33,33 24 18 6 35,71 42 15 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Jaroš Jakub
DC Přibyslav
28,3 33,33 24 12 4 36,67 30 11 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Fiala Ivan
Řezníci Dobronín
28,1 26,32 28 19 5 32,56 43 14 16 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Med Jiří
Fčely Střítež
27,2 31,25 24 16 5 30,56 36 11 6 0,17 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
89. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
27,2 27,78 24 18 5 32,56 43 14 10 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
90. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
24,3 25,00 24 20 5 32,65 49 16 4 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
91. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
24,3 22,22 24 18 4 30,95 42 13 7 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
92. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
23,5 19,05 28 21 4 22,92 48 11 24 0,50 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
93. Jenšík Ondřej
DC Přibyslav
20,5 18,75 24 16 3 27,03 37 10 5 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
18,5 9,09 28 22 2 22,22 54 12 22 0,41 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
95. Žiačiková Věra
Zapomnění Jihlava
10,3 0,00 24 12 0 17,24 29 5 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
96. Němeček Tomáš
DC Přibyslav
  100,00 24 4 4 72,73 11 8 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Navrátil Karel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  100,00 28 3 3 100,00 6 6 5 0,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
98. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  100,00 24 3 3 85,71 7 6 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Schmied Zdeněk
Asfaltéři Jihlava
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 3 1,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 0 0,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
101. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov
  100,00 28 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
102. Holoubek Petr
Averze Třešť
  80,00 28 10 8 68,00 25 17 20 0,80 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
103. Bareš Ondřej
Formanský Dravci Jihlava
  75,00 28 12 9 69,23 26 18 28 1,08 5 0,19 0 0,00 1 0 0 0
104. Kremser Jiří
Šipková Akademie Dušejov
  75,00 28 12 9 66,67 30 20 27 0,90 4 0,13 2 0,07 0 0 0 0
105. Švaříček Jiří
Wüdle Brtnice
  75,00 28 8 6 70,59 17 12 17 1,00 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
106. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  75,00 28 8 6 68,42 19 13 8 0,42 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
107. Majer Vít
Zezulkárna Jihlava
  75,00 28 4 3 77,78 9 7 13 1,44 2 0,22 0 0,00 1 0 0 0
108. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  75,00 28 4 3 63,64 11 7 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Mikeš Michal
Averze Třešť
  75,00 28 4 3 54,55 11 6 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
110. Špinar Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  70,00 28 10 7 66,67 21 14 11 0,52 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
111. Jaroš Jan
Řezníci Dobronín
  66,67 28 12 8 66,67 27 18 13 0,48 3 0,11 1 0,04 1 0 0 0
112. Tesař Jiří
Cerberos Velké Meziříčí
  66,67 28 12 8 60,00 30 18 11 0,37 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
113. Bártl Karel
Fčely Střítež
  66,67 24 9 6 65,00 20 13 2 0,10 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
114. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  66,67 24 9 6 56,52 23 13 3 0,13 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
115. Půža Pavel
Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
  60,00 28 5 3 58,33 12 7 14 1,17 4 0,33 1 0,08 0 0 0 0
116. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
  55,56 24 9 5 56,52 23 13 3 0,13 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
117. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  54,55 24 11 6 54,84 31 17 11 0,35 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
118. Navrkal Filip
Tučňáci Jihlava
  50,00 28 10 5 54,55 22 12 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
119. Velek Marek
Tučňáci Jihlava
  50,00 28 10 5 52,17 23 12 8 0,35 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
120. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  50,00 28 10 5 48,00 25 12 16 0,64 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
121. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí
  50,00 28 10 5 40,00 25 10 5 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
122. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  50,00 24 8 4 50,00 20 10 4 0,20 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
123. Procházka David
Panda Jihlava
  50,00 28 8 4 47,83 23 11 11 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Simonides Miloš
Formanský Dravci Jihlava
  50,00 28 6 3 57,14 14 8 10 0,71 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
125. Haško Zdeněk
Formanský Dravci Jihlava
  50,00 28 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
126. Vondrák Milan
Wüdle Brtnice
  50,00 28 4 2 45,45 11 5 9 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
127. Fišer Petr
Formanský Dravci Jihlava
  50,00 28 4 2 40,00 10 4 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
128. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov
  50,00 28 2 1 50,00 6 3 2 0,33 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
129. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  50,00 28 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
130. Říha Vladimír
Řezníci Dobronín
  44,44 28 9 4 52,38 21 11 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
131. Málková Baladová
Panda Jihlava
  41,67 28 12 5 45,16 31 14 4 0,13 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
132. Skála Jan
Zezulkárna Jihlava
  41,67 28 12 5 40,74 27 11 12 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
133. Lepič Karel
Formanský Dravci Jihlava
  37,50 28 8 3 45,45 22 10 20 0,91 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
134. Pokorný Jakub
DC Přibyslav
  37,50 24 8 3 36,84 19 7 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
135. Janoušek Marek
Formanský Dravci Jihlava
  33,33 28 12 4 38,71 31 12 10 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
136. Zamazal Miroslav
ADHPLOTY Jihlava
  33,33 28 6 2 42,86 14 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
137. Kavalec Petr
Cerberos Velké Meziříčí
  33,33 28 6 2 40,00 15 6 4 0,27 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
138. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí
  33,33 28 6 2 35,71 14 5 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
139. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
  33,33 24 3 1 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
140. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  30,00 24 10 3 34,62 26 9 4 0,15 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
141. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  28,57 28 7 2 36,84 19 7 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
142. Liferenko Daniel
Zapomnění Jihlava
  28,57 24 7 2 33,33 15 5 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
143. Březina Lukáš
DC Přibyslav
  25,00 24 8 2 26,32 19 5 1 0,05 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
144. Křípal Milan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  23,08 28 13 3 30,00 30 9 23 0,77 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
145. Zelený Jan
ADHPLOTY Jihlava
  22,22 28 9 2 37,50 24 9 5 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
146. Minster Marek
Cerberos Velké Meziříčí
  20,00 28 5 1 33,33 12 4 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
147. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
  18,18 24 11 2 21,74 23 5 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
148. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  16,67 28 12 2 26,67 30 8 11 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
149. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  16,67 28 12 2 25,00 28 7 13 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
150. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov
  16,67 28 6 1 23,08 13 3 3 0,23 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
151. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  16,67 24 6 1 23,08 13 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
152. Bílek Radek 1973
Zezulkárna Jihlava
  14,29 28 7 1 18,75 16 3 6 0,38 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
153. Pazourek Martin
Formanský Dravci Jihlava B
  12,50 28 8 1 30,00 20 6 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
154. Panáček Luboš
Zapomnění Jihlava
  10,00 24 10 1 25,00 24 6 9 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 28 8 0 11,11 18 2 11 0,61 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
156. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  0,00 28 6 0 20,00 15 3 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
157. Doležálek Jiří
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 28 4 0 20,00 10 2 9 0,90 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
158. Půža Radek
Krajzont Polná
  0,00 28 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  0,00 28 4 0 11,11 9 1 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
160. Kaňkovský Jaroslav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 28 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
161. Karas Daniel
Zezulkárna Jihlava
  0,00 28 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
162. Žuravlov Ivana
Zapomnění Jihlava
  0,00 24 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
163. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov
  0,00 28 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
164. Turina Miloslav
Formanský Dravci Jihlava B
  0,00 28 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
165. Vacek Karel
Devious Darts Dušejov
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.12.2017 12:51

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.12.2017 12:51:45