Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Čt 12.10.2017 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 17 : 1 Cunami Panská Lhota Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 34 : 2 Zadražil František
3. Ne 22.10.2017 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Krajzont Polná Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 23 : 26 Kašík David
1. Ne 29.10.2017 Cunami Panská Lhota 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 16 : 28 Švára Martin
4. Ne 5.11.2017 Cerberos Velké Meziříčí 17 : 1 Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Nevídal Miloš 35 : 8 Zadražil František
5. Ne 12.11.2017 Cunami Panská Lhota 6 : 12 Wüdle Brtnice Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 15 : 27 Procházka Jaroslav
6. Ne 19.11.2017 Cunami Panská Lhota 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 21 : 27 Kozák Ondřej
7. Ne 3.12.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 30 : 14 Zadražil František
8. Ne 14.1.2018 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 12 : 30 Štěpánek David
9. Ne 21.1.2018 Šipková Akademie Dušejov 13 : 5 Cunami Panská Lhota Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 27 : 14 Zadražil František
11. Čt 1.2.2018 Averze Třešť 14 : 4 Cunami Panská Lhota Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 30 : 12 Zadražil František
12. Ne 11.2.2018 Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 Cunami Panská Lhota Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 31 : 11 Zadražil František
13. Ne 25.2.2018 Cunami Panská Lhota 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 9 : 34 Číha Petr
14. Ne 4.3.2018 Krajzont Polná 13 : 5 Cunami Panská Lhota Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Votava Jiří 28 : 17 Zadražil František
15. Ne 11.3.2018 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Cerberos Velké Meziříčí Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 14 : 30 Boháč Martin
16. Út 13.3.2018 Wüdle Brtnice 14 : 4 Cunami Panská Lhota Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 30 : 15 Zadražil František
17. Ne 25.3.2018 Formanský Dravci Jihlava B 15 : 3 Cunami Panská Lhota Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kopeček Ondřej 31 : 9 Zadražil František
18. Ne 8.4.2018 Cunami Panská Lhota 0 : 18 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 6 : 36 Křípal Milan
19. Ne 15.4.2018 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Cunami Panská Lhota Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 32 : 10 Zadražil František
20. Ne 13.5.2018 Cunami Panská Lhota 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 23 : 26 Ždimera Roman
21. Ne 20.5.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 21 Zadražil František
22. Ne 27.5.2018 Cunami Panská Lhota 2 : 16 Averze Třešť Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 11 : 34 Holoubek Stanislav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 18:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 18:02:15