Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.10.2017 Krajzont Polná 7 : 11 Wüdle Brtnice Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 21 : 26 Procházka Jaroslav
2. Ne 15.10.2017 Krajzont Polná 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 24 : 18 Boháč Martin
3. Ne 22.10.2017 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Krajzont Polná Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 23 : 26 Kašík David
4. Ne 5.11.2017 Krajzont Polná 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 15 : 25 Kozák Ondřej
5. Ne 12.11.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 8 Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 25 : 19 Nepraš Josef
6. Ne 19.11.2017 Krajzont Polná 5 : 13 Zezulkárna Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 18 : 27 Štěpánek David
7. Ne 3.12.2017 Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Krejčí Bohumil 28 : 19 Nepraš Josef
8. Ne 14.1.2018 Krajzont Polná 7 : 11 Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Prokop Miroslav 19 : 26 Zuda Michal
9. Po 22.1.2018 Averze Třešť 13 : 5 Krajzont Polná Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 28 : 13 Nepraš Josef
10. Ne 28.1.2018 Krajzont Polná 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 10 : 31 Švára Martin
11. Čt 1.2.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 Krajzont Polná Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 13 Nepraš Josef
12. Út 6.2.2018 Wüdle Brtnice 7 : 11 Krajzont Polná Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 20 : 26 Nepraš Josef
13. Ne 25.2.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 25 : 21 Nepraš Josef
14. Ne 4.3.2018 Krajzont Polná 13 : 5 Cunami Panská Lhota Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Votava Jiří 28 : 17 Zadražil František
15. Ne 11.3.2018 Formanský Dravci Jihlava B 6 : 12 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 18 : 26 Nepraš Josef
16. Ne 18.3.2018 Krajzont Polná 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 25 : 21 Křípal Milan
17. Ne 25.3.2018 Zezulkárna Jihlava 7 : 11 Krajzont Polná Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 17 : 23 Nepraš Josef
18. Ne 8.4.2018 Krajzont Polná 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Votava Jiří 22 : 21 Janda Jan
19. Ne 15.4.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 23 : 21 Nepraš Josef
20. Ne 13.5.2018 Krajzont Polná 5 : 13 Averze Třešť Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Štěpánek Martin 15 : 26 Holoubek Stanislav
21. Ne 20.5.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
15:00 Janoušek Marek 29 : 15 Votava Jiří
22. Ne 27.5.2018 Krajzont Polná 5 : 13 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Polná Hostinec Krajzont, Polná
15:00 Votava Jiří 13 : 30 Benda Lukáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 18:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 18:03:45