Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.10.2017 Formanský Dravci Jihlava B 9 : 10 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 24 : 21 Holoubek Stanislav
2. Čt 12.10.2017 Averze Třešť 15 : 3 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 31 : 10 Křípal Milan
3. Ne 22.10.2017 Zezulkárna Jihlava 3 : 15 Averze Třešť Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Karas Daniel 11 : 31 Holoubek Stanislav
4. Čt 2.11.2017 Averze Třešť 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 27 : 21 Krejčí Bohumil
5. Ne 12.11.2017 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Averze Třešť Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 14 : 32 Holoubek Stanislav
6. Út 14.11.2017 Wüdle Brtnice 6 : 12 Averze Třešť Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 16 : 27 Holoubek Stanislav
7. Čt 30.11.2017 Averze Třešť 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 19 : 24 Švára Martin
8. Čt 11.1.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 13 : 5 Averze Třešť Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 28 : 16 Holoubek Stanislav
9. Po 22.1.2018 Averze Třešť 13 : 5 Krajzont Polná Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 28 : 13 Nepraš Josef
10. Ne 28.1.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Averze Třešť Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 24 : 18 Holoubek Stanislav
11. Čt 1.2.2018 Averze Třešť 14 : 4 Cunami Panská Lhota Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 30 : 12 Zadražil František
12. Čt 8.2.2018 Averze Třešť 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 29 : 16 Kozák Ondřej
14. Čt 22.2.2018 Averze Třešť 8 : 10 Zezulkárna Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 18 : 24 Štěpánek David
13. Ne 25.2.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Averze Třešť Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 18 : 28 Holoubek Stanislav
15. St 14.3.2018 Šipková Akademie Dušejov 10 : 8 Averze Třešť Dušejov Na Hřišti, Dušejov
18:30 Ždimera Roman 23 : 22 Holoubek Petr
16. Čt 15.3.2018 Averze Třešť 8 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Petr 21 : 21 Zuda Michal
17. Čt 22.3.2018 Averze Třešť 13 : 5 Wüdle Brtnice Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 26 : 16 Procházka Jaroslav
18. So 7.4.2018 Formanský Dravci Jihlava 7 : 11 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
17:00 Janoušek Marek 18 : 26 Holoubek Stanislav
19. Čt 12.4.2018 Averze Třešť 5 : 13 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 16 : 28 Benda Lukáš
20. Ne 13.5.2018 Krajzont Polná 5 : 13 Averze Třešť Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Štěpánek Martin 15 : 26 Holoubek Stanislav
21. Ne 20.5.2018 Averze Třešť 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Třešť Sportbowling, Třešť
15:00 Holoubek Stanislav 14 : 29 Kúřil Stanislav
22. Ne 27.5.2018 Cunami Panská Lhota 2 : 16 Averze Třešť Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 11 : 34 Holoubek Stanislav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2018 00:10

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 24.10.2018 00:10:14