Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
4. Ne 5.11.2017 Cerberos Velké Meziříčí 17 : 1 Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Nevídal Miloš 35 : 8 Zadražil František
5. Ne 12.11.2017 Formanský Dravci Jihlava B 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 17 : 29 Nevídal Miloš
6. Ne 19.11.2017 Cerberos Velké Meziříčí 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 25 : 19 Křípal Milan
8. Ne 14.1.2018 Cerberos Velké Meziříčí 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 25 : 19 Krejčí Bohumil
9. Ne 21.1.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 15 : 28 Boháč Martin
10. Ne 28.1.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Averze Třešť Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 24 : 18 Holoubek Stanislav
13. Ne 25.2.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 25 : 21 Nepraš Josef
14. Út 27.2.2018 Wüdle Brtnice 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 17 : 26 Kúřil Stanislav
15. Ne 11.3.2018 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Cerberos Velké Meziříčí Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 14 : 30 Boháč Martin
16. Ne 18.3.2018 Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 29 : 16 Hlávka Petr
17. Ne 1.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 21 : 26 Kúřil Stanislav
18. Ne 8.4.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Zezulkárna Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 22 : 23 Štěpánek David
19. Ne 15.4.2018 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 15 : 30 Kúřil Stanislav
20. Ne 13.5.2018 Cerberos Velké Meziříčí 15 : 3 Hospůdka Na Růžku Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 31 : 11 Zuda Michal
21. Ne 20.5.2018 Averze Třešť 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Třešť Sportbowling, Třešť
15:00 Holoubek Stanislav 14 : 29 Kúřil Stanislav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 18:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 18:02:12