Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.10.2017 Zezulkárna Jihlava 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 18 : 24 Ždimera Roman
2. Út 10.10.2017 Wüdle Brtnice 9 : 10 Šipková Akademie Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 22 : 23 Ždimera Roman
3. Ne 22.10.2017 Šipková Akademie Dušejov 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 25 : 18 Zuda Michal
4. Čt 2.11.2017 Averze Třešť 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 27 : 21 Krejčí Bohumil
5. Ne 12.11.2017 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Krejčí Bohumil 16 : 28 Švára Martin
6. Čt 16.11.2017 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 31 : 11 Ždimera Roman
7. Ne 3.12.2017 Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Krejčí Bohumil 28 : 19 Nepraš Josef
8. Ne 14.1.2018 Cerberos Velké Meziříčí 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 25 : 19 Krejčí Bohumil
9. Ne 21.1.2018 Šipková Akademie Dušejov 13 : 5 Cunami Panská Lhota Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 27 : 14 Zadražil František
10. Ne 28.1.2018 Formanský Dravci Jihlava B 12 : 6 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 27 : 18 Ždimera Roman
11. Ne 4.2.2018 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 13 : 30 Křípal Milan
12. Ne 11.2.2018 Šipková Akademie Dušejov 10 : 8 Zezulkárna Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 25 : 22 Štěpánek David
13. Ne 25.2.2018 Šipková Akademie Dušejov 10 : 8 Wüdle Brtnice Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Krejčí Bohumil 26 : 19 Procházka Jaroslav
14. Ne 4.3.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 15 : 26 Ždimera Roman
15. St 14.3.2018 Šipková Akademie Dušejov 10 : 8 Averze Třešť Dušejov Na Hřišti, Dušejov
18:30 Ždimera Roman 23 : 22 Holoubek Petr
16. Ne 18.3.2018 Formanský Dravci Jihlava 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 23 : 21 Ždimera Roman
17. Ne 25.3.2018 Šipková Akademie Dušejov 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 9 : 32 Benda Lukáš
18. Ne 8.4.2018 Krajzont Polná 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Votava Jiří 22 : 21 Janda Jan
19. Ne 15.4.2018 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 15 : 30 Kúřil Stanislav
20. Ne 13.5.2018 Cunami Panská Lhota 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 23 : 26 Ždimera Roman
21. Ne 20.5.2018 Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 22 : 25 Kozák Ondřej
22. Ne 27.5.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 33 : 8 Prášil Vojtěch
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 18:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 18:03:15