Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.10.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 12 : 6 Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 26 : 16 Zuda Michal
2. Ne 15.10.2017 Hospůdka Na Růžku Jihlava 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 14 : 31 Karas Daniel
3. Ne 22.10.2017 Šipková Akademie Dušejov 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 25 : 18 Zuda Michal
4. Út 31.10.2017 Wüdle Brtnice 14 : 4 Hospůdka Na Růžku Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 31 : 15 Zuda Michal
5. Ne 12.11.2017 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Averze Třešť Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 14 : 32 Holoubek Stanislav
6. Ne 19.11.2017 Formanský Dravci Jihlava 14 : 4 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 31 : 12 Zuda Michal
7. Ne 3.12.2017 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 10 : 32 Benda Lukáš
8. Ne 14.1.2018 Krajzont Polná 7 : 11 Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Prokop Miroslav 19 : 26 Zuda Michal
9. Ne 21.1.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 15 : 28 Boháč Martin
10. Ne 28.1.2018 Cunami Panská Lhota 9 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 24 : 22 Zuda Michal
11. Ne 4.2.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 16 : 25 Hlávka Petr
12. Ne 11.2.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 27 : 17 Křípal Milan
14. Ne 4.3.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 15 : 26 Ždimera Roman
13. St 7.3.2018 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
17:00 Štěpánek David 34 : 11 Zuda Michal
15. Ne 11.3.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 8 : 10 Wüdle Brtnice Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 22 : 25 Procházka Jaroslav
16. Čt 15.3.2018 Averze Třešť 8 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Petr 21 : 21 Zuda Michal
17. Ne 25.3.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 16 : 27 Janoušek Marek
18. Čt 5.4.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 32 : 9 Bednář Martin
19. Ne 15.4.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 23 : 21 Nepraš Josef
22. Ne 22.4.2018 Formanský Dravci Jihlava B 7 : 11 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 20 : 28 Zuda Michal
20. Ne 13.5.2018 Cerberos Velké Meziříčí 15 : 3 Hospůdka Na Růžku Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 31 : 11 Zuda Michal
21. Ne 20.5.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 21 Zadražil František
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 18:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 18:00:34