Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.10.2017 Cerberos Velké Meziříčí 8 : 10 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 24 : 25 Benda Lukáš
2. Čt 12.10.2017 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 17 : 1 Cunami Panská Lhota Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 34 : 2 Zadražil František
3. Ne 22.10.2017 Formanský Dravci Jihlava B 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 10 : 33 Benda Lukáš
4. Čt 2.11.2017 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 27 : 16 Křípal Milan
6. Čt 16.11.2017 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 31 : 11 Ždimera Roman
7. Ne 3.12.2017 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 10 : 32 Benda Lukáš
8. Čt 11.1.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 13 : 5 Averze Třešť Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 28 : 16 Holoubek Stanislav
10. Út 23.1.2018 Wüdle Brtnice 4 : 14 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 13 : 28 Benda Lukáš
11. Čt 1.2.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 Krajzont Polná Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 13 Nepraš Josef
12. Čt 8.2.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 28 : 16 Kúřil Stanislav
13. Ne 25.2.2018 Cunami Panská Lhota 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 9 : 34 Číha Petr
14. Čt 1.3.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 16 : 2 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 34 : 9 Hlávka Petr
17. Ne 25.3.2018 Šipková Akademie Dušejov 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 9 : 32 Benda Lukáš
18. Čt 5.4.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 32 : 9 Bednář Martin
19. Čt 12.4.2018 Averze Třešť 5 : 13 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 16 : 28 Benda Lukáš
20. Čt 10.5.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 25 : 20 Bareš Ondřej
21. Ne 20.5.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 Wüdle Brtnice Jihlava Hattrick Bar, Jihlava
15:00 Benda Lukáš 24 : 16 Procházka Jaroslav
22. Ne 27.5.2018 Krajzont Polná 5 : 13 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Polná Hostinec Krajzont, Polná
15:00 Votava Jiří 13 : 30 Benda Lukáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 18:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 18:03:58