Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.10.2017 Formanský Dravci Jihlava B 9 : 10 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 24 : 21 Holoubek Stanislav
2. Ne 15.10.2017 Formanský Dravci Jihlava 12 : 6 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 27 : 17 Kozák Ondřej
3. Ne 22.10.2017 Formanský Dravci Jihlava B 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 10 : 33 Benda Lukáš
4. Ne 5.11.2017 Krajzont Polná 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 15 : 25 Kozák Ondřej
5. Ne 12.11.2017 Formanský Dravci Jihlava B 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 17 : 29 Nevídal Miloš
6. Ne 19.11.2017 Cunami Panská Lhota 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 21 : 27 Kozák Ondřej
7. Ne 3.12.2017 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 25 : 21 Procházka Jaroslav
8. Ne 14.1.2018 Formanský Dravci Jihlava B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 16 : 27 Šimůnek Martin
9. Ne 21.1.2018 Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 28 : 16 Kozák Ondřej
10. Ne 28.1.2018 Formanský Dravci Jihlava B 12 : 6 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 27 : 18 Ždimera Roman
11. Ne 4.2.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 16 : 25 Hlávka Petr
12. Čt 8.2.2018 Averze Třešť 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 29 : 16 Kozák Ondřej
13. Ne 25.2.2018 Formanský Dravci Jihlava B 9 : 10 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 19 : 24 Švára Martin
14. Čt 1.3.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 16 : 2 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 34 : 9 Hlávka Petr
15. Ne 11.3.2018 Formanský Dravci Jihlava B 6 : 12 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 18 : 26 Nepraš Josef
16. Ne 18.3.2018 Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 29 : 16 Hlávka Petr
17. Ne 25.3.2018 Formanský Dravci Jihlava B 15 : 3 Cunami Panská Lhota Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kopeček Ondřej 31 : 9 Zadražil František
18. Út 3.4.2018 Wüdle Brtnice 10 : 9 Formanský Dravci Jihlava B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 22 : 23 Kozák Ondřej
19. Ne 15.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 15 : 29 Kozák Ondřej
22. Ne 22.4.2018 Formanský Dravci Jihlava B 7 : 11 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 20 : 28 Zuda Michal
20. Ne 13.5.2018 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 23 : 20 Štěpánek David
21. Ne 20.5.2018 Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 22 : 25 Kozák Ondřej
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 20:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 20:57:04