Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Ne 15.10.2017 Formanský Dravci Jihlava 12 : 6 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 27 : 17 Kozák Ondřej
3. Ne 22.10.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 20 : 26 Švára Martin
1. Ne 29.10.2017 Cunami Panská Lhota 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 16 : 28 Švára Martin
5. Ne 12.11.2017 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Krejčí Bohumil 16 : 28 Švára Martin
6. Ne 19.11.2017 Formanský Dravci Jihlava 14 : 4 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 31 : 12 Zuda Michal
7. Čt 30.11.2017 Averze Třešť 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 19 : 24 Švára Martin
8. Út 9.1.2018 Wüdle Brtnice 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 18 : 27 Švára Martin
10. Ne 28.1.2018 Krajzont Polná 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 10 : 31 Švára Martin
11. Ne 4.2.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 29 : 13 Boháč Martin
12. Ne 11.2.2018 Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 Cunami Panská Lhota Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 31 : 11 Zadražil František
14. Ne 4.3.2018 Formanský Dravci Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 27 : 17 Křípal Milan
17. Ne 25.3.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 16 : 27 Janoušek Marek
19. Ne 15.4.2018 Formanský Dravci Jihlava 10 : 8 Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 24 : 21 Votava Michal
21. Ne 20.5.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
15:00 Janoušek Marek 29 : 15 Votava Jiří
22. Ne 27.5.2018 Cerberos Velké Meziříčí 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
15:00 Kúřil Stanislav 19 : 24 Janoušek Marek
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 18:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 18:04:04