Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
6. Ne 21.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí Zezulkárna Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
6. Ne 21.10.2018 Formanský Dravci Jihlava B Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
6. Ne 21.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Formanský Dravci Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
6. Ne 21.10.2018 Šipková Akademie Dušejov Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
6. Po 22.10.2018 Averze Třešť DC Přibyslav Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
7. Čt 1.11.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
7. Ne 4.11.2018 Formanský Dravci Jihlava 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
7. Ne 4.11.2018 Krajzont Polná Cerberos Velké Meziříčí Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
7. Ne 4.11.2018 Řezníci Dobronín Formanský Dravci Jihlava B Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
7. Ne 4.11.2018 Zezulkárna Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
7. Ne 4.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava Averze Třešť Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
7. Ne 4.11.2018 DC Přibyslav Wüdle Brtnice Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
8. Út 13.11.2018 Wüdle Brtnice Hospůdka Na Růžku Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
8. Čt 15.11.2018 Averze Třešť Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
8. Čt 15.11.2018 26ERS Jihlava Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
8. Ne 18.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí DC Přibyslav Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
8. Ne 18.11.2018 Formanský Dravci Jihlava Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
8. Ne 18.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
8. Ne 18.11.2018 Šipková Akademie Dušejov Řezníci Dobronín Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
9. Čt 22.11.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Wüdle Brtnice Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
9. Ne 25.11.2018 Krajzont Polná Formanský Dravci Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
9. Ne 25.11.2018 Řezníci Dobronín Averze Třešť Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
9. Ne 25.11.2018 Formanský Dravci Jihlava B Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
9. Ne 25.11.2018 Zezulkárna Jihlava 26ERS Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
9. Ne 25.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
9. Ne 25.11.2018 DC Přibyslav Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
10. Út 27.11.2018 Wüdle Brtnice Řezníci Dobronín Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
10. Čt 29.11.2018 Averze Třešť Formanský Dravci Jihlava B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
10. Čt 29.11.2018 26ERS Jihlava Šipková Akademie Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
10. Ne 2.12.2018 Cerberos Velké Meziříčí Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
10. Ne 2.12.2018 Formanský Dravci Jihlava DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
10. Ne 2.12.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
10. Ne 2.12.2018 Zezulkárna Jihlava Krajzont Polná Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
11. Čt 10.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
11. Ne 13.1.2019 Krajzont Polná 26ERS Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
11. Ne 13.1.2019 Řezníci Dobronín Cerberos Velké Meziříčí Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
11. Ne 13.1.2019 Formanský Dravci Jihlava B Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
11. Ne 13.1.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Formanský Dravci Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
11. Ne 13.1.2019 Šipková Akademie Dušejov Averze Třešť Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
11. Ne 13.1.2019 DC Přibyslav Zezulkárna Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
12. Út 15.1.2019 Wüdle Brtnice Šipková Akademie Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
12. Čt 17.1.2019 26ERS Jihlava Averze Třešť Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
12. Ne 20.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí Formanský Dravci Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
12. Ne 20.1.2019 Formanský Dravci Jihlava Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
12. Ne 20.1.2019 Krajzont Polná DC Přibyslav Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
12. Ne 20.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Řezníci Dobronín Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
12. Ne 20.1.2019 Zezulkárna Jihlava Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
13. Čt 24.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Zezulkárna Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
13. Čt 24.1.2019 Averze Třešť Wüdle Brtnice Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
13. Ne 27.1.2019 Řezníci Dobronín Formanský Dravci Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
13. Ne 27.1.2019 Formanský Dravci Jihlava B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
13. Ne 27.1.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
13. Ne 27.1.2019 Šipková Akademie Dušejov Cerberos Velké Meziříčí Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
13. Ne 27.1.2019 DC Přibyslav 26ERS Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
14. Čt 31.1.2019 26ERS Jihlava Wüdle Brtnice Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
14. Čt 31.1.2019 Averze Třešť Cerberos Velké Meziříčí Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
14. Čt 31.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Krajzont Polná Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
14. Ne 3.2.2019 Formanský Dravci Jihlava B Formanský Dravci Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
14. Ne 3.2.2019 Řezníci Dobronín Zezulkárna Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
14. Ne 3.2.2019 Šipková Akademie Dušejov Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
14. Ne 3.2.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava DC Přibyslav Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
15. Ne 10.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí Wüdle Brtnice Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
15. Ne 10.2.2019 Krajzont Polná Řezníci Dobronín Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
15. Ne 10.2.2019 Formanský Dravci Jihlava Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
15. Ne 10.2.2019 Zezulkárna Jihlava Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
15. Ne 10.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Averze Třešť Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
15. Ne 10.2.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 26ERS Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
15. Ne 10.2.2019 DC Přibyslav Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
16. Út 19.2.2019 Wüdle Brtnice Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
16. Čt 21.2.2019 26ERS Jihlava Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
16. Čt 21.2.2019 Averze Třešť Formanský Dravci Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
16. Čt 21.2.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
16. Ne 24.2.2019 Formanský Dravci Jihlava B Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
16. Ne 24.2.2019 Řezníci Dobronín DC Přibyslav Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
16. Ne 24.2.2019 Šipková Akademie Dušejov Zezulkárna Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
17. Čt 14.3.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 26ERS Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
17. Ne 17.3.2019 Formanský Dravci Jihlava Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
17. Ne 17.3.2019 Krajzont Polná Šipková Akademie Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
17. Ne 17.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Cerberos Velké Meziříčí Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
17. Ne 17.3.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Řezníci Dobronín Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
17. Ne 17.3.2019 Zezulkárna Jihlava Averze Třešť Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
17. Ne 17.3.2019 DC Přibyslav Formanský Dravci Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
18. Út 19.3.2019 Wüdle Brtnice Zezulkárna Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
18. Čt 21.3.2019 26ERS Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
18. Čt 21.3.2019 Averze Třešť Krajzont Polná Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
18. Ne 24.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí Formanský Dravci Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
18. Ne 24.3.2019 Formanský Dravci Jihlava B Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
18. Ne 24.3.2019 Řezníci Dobronín Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
18. Ne 24.3.2019 Šipková Akademie Dušejov DC Přibyslav Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
19. Čt 28.3.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
19. Ne 31.3.2019 Krajzont Polná Wüdle Brtnice Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
19. Ne 31.3.2019 Formanský Dravci Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
19. Ne 31.3.2019 Řezníci Dobronín 26ERS Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
19. Ne 31.3.2019 Zezulkárna Jihlava Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Šipková Akademie Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 DC Přibyslav Averze Třešť Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
20. Út 2.4.2019 Wüdle Brtnice DC Přibyslav Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
20. Čt 4.4.2019 26ERS Jihlava Formanský Dravci Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
20. Čt 4.4.2019 Averze Třešť Hospůdka Na Růžku Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
20. Ne 7.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
20. Ne 7.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B Řezníci Dobronín Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
20. Ne 7.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Zezulkárna Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
20. Ne 7.4.2019 Šipková Akademie Dušejov Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
21. Čt 11.4.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Averze Třešť Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
21. Ne 14.4.2019 Krajzont Polná Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
21. Ne 14.4.2019 Řezníci Dobronín Šipková Akademie Dušejov Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
21. Ne 14.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
21. Ne 14.4.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Wüdle Brtnice Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 Zezulkárna Jihlava Formanský Dravci Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 DC Přibyslav Cerberos Velké Meziříčí Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
22. Út 16.4.2019 Wüdle Brtnice Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
22. Čt 18.4.2019 26ERS Jihlava Zezulkárna Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
22. Čt 18.4.2019 Averze Třešť Řezníci Dobronín Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
22. Ne 21.4.2019 Formanský Dravci Jihlava Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
22. Ne 21.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí Hospůdka Na Růžku Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
22. Ne 21.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B DC Přibyslav Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
22. Ne 21.4.2019 Šipková Akademie Dušejov Formanský Dravci Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
23. Čt 25.4.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
23. Ne 28.4.2019 Řezníci Dobronín Wüdle Brtnice Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
23. Ne 28.4.2019 Krajzont Polná Zezulkárna Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
23. Ne 28.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
23. Ne 28.4.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
23. Ne 28.4.2019 Šipková Akademie Dušejov 26ERS Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
23. Ne 28.4.2019 DC Přibyslav Formanský Dravci Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
24. Út 7.5.2019 Wüdle Brtnice Formanský Dravci Jihlava B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
24. Čt 9.5.2019 26ERS Jihlava Krajzont Polná Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
24. Čt 9.5.2019 Averze Třešť Šipková Akademie Dušejov Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
24. Ne 12.5.2019 Formanský Dravci Jihlava Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
24. Ne 12.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí Řezníci Dobronín Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
24. Ne 12.5.2019 Zezulkárna Jihlava DC Přibyslav Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
24. Ne 12.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
25. Ne 19.5.2019 Šipková Akademie Dušejov Wüdle Brtnice Dušejov Na Hřišti, Dušejov
14:00
25. Ne 19.5.2019 Formanský Dravci Jihlava B Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Řezníci Dobronín Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
25. Ne 19.5.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Zezulkárna Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 DC Přibyslav Krajzont Polná Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
25. Ne 19.5.2019 Averze Třešť 26ERS Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
14:00
26. Ne 26.5.2019 26ERS Jihlava DC Přibyslav Jihlava Madeira, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Krajzont Polná Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
26. Ne 26.5.2019 Zezulkárna Jihlava Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Formanský Dravci Jihlava Řezníci Dobronín Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Formanský Dravci Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00
26. Ne 26.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí Šipková Akademie Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
26. Ne 26.5.2019 Wüdle Brtnice Averze Třešť Brtnice U Marušky, Brtnice
14:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:47:05