Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.10.2017 Krajzont Polná 7 : 11 Wüdle Brtnice Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 21 : 26 Procházka Jaroslav
1. Ne 8.10.2017 Cerberos Velké Meziříčí 8 : 10 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 24 : 25 Benda Lukáš
1. Ne 8.10.2017 Formanský Dravci Jihlava B 9 : 10 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 24 : 21 Holoubek Stanislav
1. Ne 8.10.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 12 : 6 Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 26 : 16 Zuda Michal
1. Ne 8.10.2017 Zezulkárna Jihlava 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 18 : 24 Ždimera Roman
2. Út 10.10.2017 Wüdle Brtnice 9 : 10 Šipková Akademie Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 22 : 23 Ždimera Roman
2. Čt 12.10.2017 Averze Třešť 15 : 3 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 31 : 10 Křípal Milan
2. Čt 12.10.2017 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 17 : 1 Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 34 : 2 Zadražil František
2. Ne 15.10.2017 Krajzont Polná 10 : 8 Cerberos Velké Meziříčí Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 24 : 18 Boháč Martin
2. Ne 15.10.2017 Formanský Dravci Jihlava 12 : 6 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 27 : 17 Kozák Ondřej
2. Ne 15.10.2017 Hospůdka Na Růžku Jihlava 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 14 : 31 Karas Daniel
3. Ne 22.10.2017 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 9 Wüdle Brtnice Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 23 : 22 Procházka Jaroslav
3. Ne 22.10.2017 Formanský Dravci Jihlava B 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 10 : 33 Benda Lukáš
3. Ne 22.10.2017 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Krajzont Polná Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 23 : 26 Kašík David
3. Ne 22.10.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 20 : 26 Švára Martin
3. Ne 22.10.2017 Zezulkárna Jihlava 3 : 15 Averze Třešť Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Karas Daniel 11 : 31 Holoubek Stanislav
3. Ne 22.10.2017 Šipková Akademie Dušejov 11 : 7 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 25 : 18 Zuda Michal
1. Ne 29.10.2017 Cunami Panská Lhota 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 16 : 28 Švára Martin
4. Út 31.10.2017 Wüdle Brtnice 14 : 4 Hospůdka Na Růžku Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 31 : 15 Zuda Michal
4. Čt 2.11.2017 Averze Třešť 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 27 : 21 Krejčí Bohumil
4. Čt 2.11.2017 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 27 : 16 Křípal Milan
4. So 4.11.2017 Formanský Dravci Jihlava 10 : 9 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
17:30 Švára Martin 23 : 22 Štěpánek David
4. Ne 5.11.2017 Krajzont Polná 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 15 : 25 Kozák Ondřej
4. Ne 5.11.2017 Cerberos Velké Meziříčí 17 : 1 Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Nevídal Miloš 35 : 8 Zadražil František
5. Ne 12.11.2017 Formanský Dravci Jihlava B 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 17 : 29 Nevídal Miloš
5. Ne 12.11.2017 Cunami Panská Lhota 6 : 12 Wüdle Brtnice Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 15 : 27 Procházka Jaroslav
5. Ne 12.11.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 8 Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 25 : 19 Nepraš Josef
5. Ne 12.11.2017 Zezulkárna Jihlava 9 : 10 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 21 : 23 Benda Lukáš
5. Ne 12.11.2017 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Krejčí Bohumil 16 : 28 Švára Martin
5. Ne 12.11.2017 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Averze Třešť Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 14 : 32 Holoubek Stanislav
6. Út 14.11.2017 Wüdle Brtnice 6 : 12 Averze Třešť Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 16 : 27 Holoubek Stanislav
6. Čt 16.11.2017 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 31 : 11 Ždimera Roman
6. Ne 19.11.2017 Krajzont Polná 5 : 13 Zezulkárna Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 18 : 27 Štěpánek David
6. Ne 19.11.2017 Cerberos Velké Meziříčí 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 25 : 19 Křípal Milan
6. Ne 19.11.2017 Formanský Dravci Jihlava 14 : 4 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 31 : 12 Zuda Michal
6. Ne 19.11.2017 Cunami Panská Lhota 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 21 : 27 Kozák Ondřej
7. Čt 30.11.2017 Averze Třešť 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 19 : 24 Švára Martin
7. Ne 3.12.2017 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 25 : 21 Procházka Jaroslav
7. Ne 3.12.2017 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 13 : 5 Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 30 : 14 Zadražil František
7. Ne 3.12.2017 Zezulkárna Jihlava 14 : 4 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 31 : 12 Kúřil Stanislav
7. Ne 3.12.2017 Šipková Akademie Dušejov 12 : 6 Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Krejčí Bohumil 28 : 19 Nepraš Josef
7. Ne 3.12.2017 Hospůdka Na Růžku Jihlava 3 : 15 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 10 : 32 Benda Lukáš
8. Út 9.1.2018 Wüdle Brtnice 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 18 : 27 Švára Martin
8. Čt 11.1.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 13 : 5 Averze Třešť Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 28 : 16 Holoubek Stanislav
8. Ne 14.1.2018 Krajzont Polná 7 : 11 Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Prokop Miroslav 19 : 26 Zuda Michal
8. Ne 14.1.2018 Cerberos Velké Meziříčí 11 : 7 Šipková Akademie Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 25 : 19 Krejčí Bohumil
8. Ne 14.1.2018 Formanský Dravci Jihlava B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 16 : 27 Šimůnek Martin
8. Ne 14.1.2018 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 12 : 30 Štěpánek David
9. Ne 21.1.2018 Formanský Dravci Jihlava 9 : 10 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 20 : 23 Benda Lukáš
9. Ne 21.1.2018 Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 28 : 16 Kozák Ondřej
9. Ne 21.1.2018 Šipková Akademie Dušejov 13 : 5 Cunami Panská Lhota Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 27 : 14 Zadražil František
9. Ne 21.1.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 15 : 28 Boháč Martin
9. Po 22.1.2018 Averze Třešť 13 : 5 Krajzont Polná Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 28 : 13 Nepraš Josef
10. Út 23.1.2018 Wüdle Brtnice 4 : 14 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 13 : 28 Benda Lukáš
10. Ne 28.1.2018 Krajzont Polná 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 10 : 31 Švára Martin
10. Ne 28.1.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Averze Třešť Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 24 : 18 Holoubek Stanislav
10. Ne 28.1.2018 Formanský Dravci Jihlava B 12 : 6 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 27 : 18 Ždimera Roman
10. Ne 28.1.2018 Cunami Panská Lhota 9 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 24 : 22 Zuda Michal
10. Ne 28.1.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 12 : 6 Zezulkárna Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 27 : 15 Štěpánek David
11. Čt 1.2.2018 Averze Třešť 14 : 4 Cunami Panská Lhota Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 30 : 12 Zadražil František
11. Čt 1.2.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 Krajzont Polná Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 13 Nepraš Josef
11. Ne 4.2.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 29 : 13 Boháč Martin
11. Ne 4.2.2018 Zezulkárna Jihlava 12 : 6 Wüdle Brtnice Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 30 : 15 Procházka Jaroslav
11. Ne 4.2.2018 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 13 : 30 Křípal Milan
11. Ne 4.2.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 16 : 25 Hlávka Petr
12. Út 6.2.2018 Wüdle Brtnice 7 : 11 Krajzont Polná Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 20 : 26 Nepraš Josef
12. Čt 8.2.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 28 : 16 Kúřil Stanislav
12. Čt 8.2.2018 Averze Třešť 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 29 : 16 Kozák Ondřej
12. Ne 11.2.2018 Formanský Dravci Jihlava 15 : 3 Cunami Panská Lhota Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 31 : 11 Zadražil František
12. Ne 11.2.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 27 : 17 Křípal Milan
12. Ne 11.2.2018 Šipková Akademie Dušejov 10 : 8 Zezulkárna Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 25 : 22 Štěpánek David
9. Ne 18.2.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 11 : 7 Wüdle Brtnice Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 27 : 17 Procházka Jaroslav
14. Čt 22.2.2018 Averze Třešť 8 : 10 Zezulkárna Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 18 : 24 Štěpánek David
13. Ne 25.2.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 25 : 21 Nepraš Josef
13. Ne 25.2.2018 Formanský Dravci Jihlava B 9 : 10 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 19 : 24 Švára Martin
13. Ne 25.2.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 6 : 12 Averze Třešť Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 18 : 28 Holoubek Stanislav
13. Ne 25.2.2018 Cunami Panská Lhota 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 9 : 34 Číha Petr
13. Ne 25.2.2018 Šipková Akademie Dušejov 10 : 8 Wüdle Brtnice Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Krejčí Bohumil 26 : 19 Procházka Jaroslav
14. Út 27.2.2018 Wüdle Brtnice 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 17 : 26 Kúřil Stanislav
14. Čt 1.3.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 16 : 2 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 34 : 9 Hlávka Petr
14. Ne 4.3.2018 Krajzont Polná 13 : 5 Cunami Panská Lhota Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Votava Jiří 28 : 17 Zadražil František
14. Ne 4.3.2018 Formanský Dravci Jihlava 12 : 6 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 27 : 17 Křípal Milan
14. Ne 4.3.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 15 : 26 Ždimera Roman
13. St 7.3.2018 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
17:00 Štěpánek David 34 : 11 Zuda Michal
15. Ne 11.3.2018 Formanský Dravci Jihlava B 6 : 12 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 18 : 26 Nepraš Josef
15. Ne 11.3.2018 Cunami Panská Lhota 4 : 14 Cerberos Velké Meziříčí Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 14 : 30 Boháč Martin
15. Ne 11.3.2018 Zezulkárna Jihlava 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 23 : 19 Švára Martin
15. Ne 11.3.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 9 : 10 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 21 : 24 Benda Lukáš
15. Ne 11.3.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 8 : 10 Wüdle Brtnice Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 22 : 25 Procházka Jaroslav
16. Út 13.3.2018 Wüdle Brtnice 14 : 4 Cunami Panská Lhota Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 30 : 15 Zadražil František
15. St 14.3.2018 Šipková Akademie Dušejov 10 : 8 Averze Třešť Dušejov Na Hřišti, Dušejov
18:30 Ždimera Roman 23 : 22 Holoubek Petr
16. Čt 15.3.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 7 : 11 Zezulkárna Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 18 : 28 Štěpánek David
16. Čt 15.3.2018 Averze Třešť 8 : 10 Hospůdka Na Růžku Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Petr 21 : 21 Zuda Michal
16. Ne 18.3.2018 Cerberos Velké Meziříčí 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 29 : 16 Hlávka Petr
16. Ne 18.3.2018 Krajzont Polná 11 : 7 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Kašík David 25 : 21 Křípal Milan
16. Ne 18.3.2018 Formanský Dravci Jihlava 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 23 : 21 Ždimera Roman
17. Čt 22.3.2018 Averze Třešť 13 : 5 Wüdle Brtnice Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 26 : 16 Procházka Jaroslav
17. Ne 25.3.2018 Formanský Dravci Jihlava B 15 : 3 Cunami Panská Lhota Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kopeček Ondřej 31 : 9 Zadražil František
17. Ne 25.3.2018 Zezulkárna Jihlava 7 : 11 Krajzont Polná Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 17 : 23 Nepraš Josef
17. Ne 25.3.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 16 : 27 Janoušek Marek
17. Ne 25.3.2018 Šipková Akademie Dušejov 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 9 : 32 Benda Lukáš
17. Ne 1.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 21 : 26 Kúřil Stanislav
18. Út 3.4.2018 Wüdle Brtnice 10 : 9 Formanský Dravci Jihlava B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 22 : 23 Kozák Ondřej
18. Čt 5.4.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 15 : 3 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 32 : 9 Bednář Martin
18. So 7.4.2018 Formanský Dravci Jihlava 7 : 11 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
17:00 Janoušek Marek 18 : 26 Holoubek Stanislav
18. Ne 8.4.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Zezulkárna Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 22 : 23 Štěpánek David
18. Ne 8.4.2018 Krajzont Polná 10 : 8 Šipková Akademie Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Votava Jiří 22 : 21 Janda Jan
18. Ne 8.4.2018 Cunami Panská Lhota 0 : 18 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 6 : 36 Křípal Milan
19. Čt 12.4.2018 Averze Třešť 5 : 13 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 16 : 28 Benda Lukáš
19. Ne 15.4.2018 Formanský Dravci Jihlava 10 : 8 Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 24 : 21 Votava Michal
19. Ne 15.4.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 10 : 8 Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 23 : 21 Nepraš Josef
19. Ne 15.4.2018 Šipková Akademie Dušejov 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 15 : 30 Kúřil Stanislav
19. Ne 15.4.2018 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Cunami Panská Lhota Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 32 : 10 Zadražil František
19. Ne 15.4.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 5 : 13 Formanský Dravci Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 15 : 29 Kozák Ondřej
22. Ne 22.4.2018 Formanský Dravci Jihlava B 7 : 11 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 20 : 28 Zuda Michal
20. Út 8.5.2018 Wüdle Brtnice 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 25 : 21 Křípal Milan
20. Čt 10.5.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 11 : 7 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 25 : 20 Bareš Ondřej
20. Ne 13.5.2018 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 23 : 20 Štěpánek David
20. Ne 13.5.2018 Cerberos Velké Meziříčí 15 : 3 Hospůdka Na Růžku Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 31 : 11 Zuda Michal
20. Ne 13.5.2018 Krajzont Polná 5 : 13 Averze Třešť Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Štěpánek Martin 15 : 26 Holoubek Stanislav
20. Ne 13.5.2018 Cunami Panská Lhota 8 : 10 Šipková Akademie Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 23 : 26 Ždimera Roman
21. Ne 20.5.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
15:00 Janoušek Marek 29 : 15 Votava Jiří
21. Ne 20.5.2018 Averze Třešť 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí Třešť Sportbowling, Třešť
15:00 Holoubek Stanislav 14 : 29 Kúřil Stanislav
21. Ne 20.5.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 25 : 21 Zadražil František
21. Ne 20.5.2018 Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 22 : 25 Kozák Ondřej
21. Ne 20.5.2018 Zezulkárna Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 24 : 19 Šimůnek Martin
21. Ne 20.5.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 Wüdle Brtnice Jihlava Kozlovna, Jihlava
15:00 Benda Lukáš 24 : 16 Procházka Jaroslav
22. Ne 27.5.2018 Wüdle Brtnice 5 : 13 Zezulkárna Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
15:00 Procházka Jaroslav 17 : 29 Štěpánek David
22. Ne 27.5.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 33 : 8 Prášil Vojtěch
22. Ne 27.5.2018 Cunami Panská Lhota 2 : 16 Averze Třešť Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
15:00 Zadražil František 11 : 34 Holoubek Stanislav
22. Ne 27.5.2018 Cerberos Velké Meziříčí 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
15:00 Kúřil Stanislav 19 : 24 Janoušek Marek
22. Ne 27.5.2018 Krajzont Polná 5 : 13 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Polná Hostinec Krajzont, Polná
15:00 Votava Jiří 13 : 30 Benda Lukáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2018 01:08

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 24.10.2018 01:08:45