Rozpis ligových utkání
UŠO > Vysočina > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Út 11.9.2018 Wüdle Brtnice 10 : 9 26ERS Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Votava Michal 25 : 23 Vlček David
1. Ne 16.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí 9 : 10 Averze Třešť Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 23 : 24 Holoubek Stanislav
1. Ne 16.9.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 29 : 14 Kozák Ondřej
1. Ne 16.9.2018 Krajzont Polná 1 : 17 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 7 : 34 Benda Lukáš
1. Ne 16.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Šimůnek Martin 24 : 24 Ždimera Roman
1. Ne 16.9.2018 Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Řezníci Dobronín Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 28 : 15 Bernard Slavomír
1. Ne 16.9.2018 DC Přibyslav 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Strašil Pavel 28 : 12 Zuda Michal
2. Út 18.9.2018 Wüdle Brtnice 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 23 : 18 Kúřil Stanislav
2. Út 18.9.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 DC Přibyslav Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 27 : 19 Strašil Pavel
2. Čt 20.9.2018 Averze Třešť 5 : 13 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 17 : 28 Křípal Milan
2. Čt 20.9.2018 26ERS Jihlava 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 28 : 17 Bednář Martin
2. Ne 23.9.2018 Řezníci Dobronín 15 : 3 Krajzont Polná Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 32 : 9 Kašík David
2. Ne 23.9.2018 Formanský Dravci Jihlava B 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 13 : 29 Vereš Čestmír
2. Ne 23.9.2018 Šipková Akademie Dušejov 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 11 : 31 Švára Martin
3. Ne 30.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí 14 : 4 26ERS Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 30 : 18 Vlček David
3. Ne 30.9.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Janoušek Marek 29 : 15 Holoubek Stanislav
3. Ne 30.9.2018 Krajzont Polná 9 : 10 Formanský Dravci Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 22 : 24 Kozák Ondřej
3. Ne 30.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 Wüdle Brtnice Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 24 : 21 Votava Michal
3. Ne 30.9.2018 Zezulkárna Jihlava 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 33 : 9 Ždimera Roman
3. Ne 30.9.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 6 : 12 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 17 : 26 Benda Lukáš
3. Ne 30.9.2018 DC Přibyslav 12 : 6 Řezníci Dobronín Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Jenšík Ondřej 27 : 15 Bernard Slavomír
4. Út 2.10.2018 Wüdle Brtnice 6 : 12 Formanský Dravci Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00 Procházka Jaroslav 16 : 25 Janoušek Marek
4. Čt 4.10.2018 Averze Třešť 4 : 14 Zezulkárna Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00 Holoubek Stanislav 16 : 31 Štěpánek David
4. Čt 4.10.2018 26ERS Jihlava 2 : 16 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Madeira, Jihlava
18:00 Vlček David 11 : 32 Benda Lukáš
4. Ne 7.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kúřil Stanislav 23 : 20 Křípal Milan
4. Ne 7.10.2018 Řezníci Dobronín 10 : 8 Hospůdka Na Růžku Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00 Bernard Slavomír 26 : 22 Zuda Michal
4. Ne 7.10.2018 Formanský Dravci Jihlava B 10 : 8 DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Kozák Ondřej 23 : 20 Strašil Pavel
4. Ne 7.10.2018 Šipková Akademie Dušejov 15 : 3 Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00 Ždimera Roman 31 : 12 Kašík David
5. Čt 11.10.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Řezníci Dobronín Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Benda Lukáš 30 : 12 Wastl Filip
5. Ne 14.10.2018 Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00 Švára Martin 29 : 12 Vondrák Miroslav
5. Ne 14.10.2018 Krajzont Polná 7 : 11 Averze Třešť Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00 Nepraš Josef 17 : 25 Holoubek Stanislav
5. Ne 14.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 26ERS Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Křípal Milan 23 : 22 Vlček David
5. Ne 14.10.2018 Zezulkárna Jihlava 12 : 6 Wüdle Brtnice Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00 Štěpánek David 26 : 15 Procházka Jaroslav
5. Ne 14.10.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00 Zuda Michal 14 : 29 Kozák Ondřej
5. Ne 14.10.2018 DC Přibyslav 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00 Jenšík Ondřej 22 : 26 Ždimera Roman
6. Út 16.10.2018 Wüdle Brtnice Krajzont Polná Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
6. Čt 18.10.2018 26ERS Jihlava Řezníci Dobronín Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
6. Ne 21.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí Zezulkárna Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
6. Ne 21.10.2018 Formanský Dravci Jihlava B Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
6. Ne 21.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Formanský Dravci Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
6. Ne 21.10.2018 Šipková Akademie Dušejov Hospůdka Na Růžku Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
6. Po 22.10.2018 Averze Třešť DC Přibyslav Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
7. Čt 1.11.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Šipková Akademie Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
7. Ne 4.11.2018 Formanský Dravci Jihlava 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
7. Ne 4.11.2018 Krajzont Polná Cerberos Velké Meziříčí Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
7. Ne 4.11.2018 Řezníci Dobronín Formanský Dravci Jihlava B Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
7. Ne 4.11.2018 Zezulkárna Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
7. Ne 4.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava Averze Třešť Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
7. Ne 4.11.2018 DC Přibyslav Wüdle Brtnice Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
8. Út 13.11.2018 Wüdle Brtnice Hospůdka Na Růžku Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
8. Čt 15.11.2018 Averze Třešť Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
8. Čt 15.11.2018 26ERS Jihlava Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
8. Ne 18.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí DC Přibyslav Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
8. Ne 18.11.2018 Formanský Dravci Jihlava Zezulkárna Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
8. Ne 18.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Krajzont Polná Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
8. Ne 18.11.2018 Šipková Akademie Dušejov Řezníci Dobronín Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
9. Čt 22.11.2018 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Wüdle Brtnice Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
9. Ne 25.11.2018 Krajzont Polná Formanský Dravci Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
9. Ne 25.11.2018 Řezníci Dobronín Averze Třešť Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
9. Ne 25.11.2018 Formanský Dravci Jihlava B Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
9. Ne 25.11.2018 Zezulkárna Jihlava 26ERS Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
9. Ne 25.11.2018 Hospůdka Na Růžku Jihlava Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
9. Ne 25.11.2018 DC Přibyslav Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
10. Út 27.11.2018 Wüdle Brtnice Řezníci Dobronín Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
10. Čt 29.11.2018 Averze Třešť Formanský Dravci Jihlava B Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
10. Čt 29.11.2018 26ERS Jihlava Šipková Akademie Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
10. Ne 2.12.2018 Cerberos Velké Meziříčí Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
10. Ne 2.12.2018 Formanský Dravci Jihlava DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
10. Ne 2.12.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Hospůdka Na Růžku Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
10. Ne 2.12.2018 Zezulkárna Jihlava Krajzont Polná Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
11. Čt 10.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
11. Ne 13.1.2019 Krajzont Polná 26ERS Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
11. Ne 13.1.2019 Řezníci Dobronín Cerberos Velké Meziříčí Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
11. Ne 13.1.2019 Formanský Dravci Jihlava B Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
11. Ne 13.1.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Formanský Dravci Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
11. Ne 13.1.2019 Šipková Akademie Dušejov Averze Třešť Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
11. Ne 13.1.2019 DC Přibyslav Zezulkárna Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
12. Út 15.1.2019 Wüdle Brtnice Šipková Akademie Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
12. Čt 17.1.2019 26ERS Jihlava Averze Třešť Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
12. Ne 20.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí Formanský Dravci Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
12. Ne 20.1.2019 Formanský Dravci Jihlava Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
12. Ne 20.1.2019 Krajzont Polná DC Přibyslav Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
12. Ne 20.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Řezníci Dobronín Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
12. Ne 20.1.2019 Zezulkárna Jihlava Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
13. Čt 24.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Zezulkárna Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
13. Čt 24.1.2019 Averze Třešť Wüdle Brtnice Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
13. Ne 27.1.2019 Řezníci Dobronín Formanský Dravci Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
13. Ne 27.1.2019 Formanský Dravci Jihlava B Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
13. Ne 27.1.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Krajzont Polná Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
13. Ne 27.1.2019 Šipková Akademie Dušejov Cerberos Velké Meziříčí Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
13. Ne 27.1.2019 DC Přibyslav 26ERS Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
14. Čt 31.1.2019 26ERS Jihlava Wüdle Brtnice Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
14. Čt 31.1.2019 Averze Třešť Cerberos Velké Meziříčí Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
14. Čt 31.1.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Krajzont Polná Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
14. Ne 3.2.2019 Formanský Dravci Jihlava B Formanský Dravci Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
14. Ne 3.2.2019 Řezníci Dobronín Zezulkárna Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
14. Ne 3.2.2019 Šipková Akademie Dušejov Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
14. Ne 3.2.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava DC Přibyslav Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
15. Ne 10.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí Wüdle Brtnice Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
15. Ne 10.2.2019 Krajzont Polná Řezníci Dobronín Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
15. Ne 10.2.2019 Formanský Dravci Jihlava Šipková Akademie Dušejov Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
15. Ne 10.2.2019 Zezulkárna Jihlava Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
15. Ne 10.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Averze Třešť Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
15. Ne 10.2.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava 26ERS Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
15. Ne 10.2.2019 DC Přibyslav Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
16. Út 19.2.2019 Wüdle Brtnice Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
16. Čt 21.2.2019 26ERS Jihlava Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
16. Čt 21.2.2019 Averze Třešť Formanský Dravci Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
16. Čt 21.2.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
16. Ne 24.2.2019 Formanský Dravci Jihlava B Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
16. Ne 24.2.2019 Řezníci Dobronín DC Přibyslav Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
16. Ne 24.2.2019 Šipková Akademie Dušejov Zezulkárna Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
17. Čt 14.3.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 26ERS Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
17. Ne 17.3.2019 Formanský Dravci Jihlava Wüdle Brtnice Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
17. Ne 17.3.2019 Krajzont Polná Šipková Akademie Dušejov Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
17. Ne 17.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Cerberos Velké Meziříčí Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
17. Ne 17.3.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Řezníci Dobronín Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
17. Ne 17.3.2019 Zezulkárna Jihlava Averze Třešť Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
17. Ne 17.3.2019 DC Přibyslav Formanský Dravci Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
18. Út 19.3.2019 Wüdle Brtnice Zezulkárna Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
18. Čt 21.3.2019 26ERS Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
18. Čt 21.3.2019 Averze Třešť Krajzont Polná Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
18. Ne 24.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí Formanský Dravci Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
18. Ne 24.3.2019 Formanský Dravci Jihlava B Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
18. Ne 24.3.2019 Řezníci Dobronín Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
18. Ne 24.3.2019 Šipková Akademie Dušejov DC Přibyslav Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
19. Čt 28.3.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Formanský Dravci Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
19. Ne 31.3.2019 Krajzont Polná Wüdle Brtnice Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
19. Ne 31.3.2019 Formanský Dravci Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
19. Ne 31.3.2019 Řezníci Dobronín 26ERS Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
19. Ne 31.3.2019 Zezulkárna Jihlava Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Šipková Akademie Dušejov Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 DC Přibyslav Averze Třešť Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
20. Út 2.4.2019 Wüdle Brtnice DC Přibyslav Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
20. Čt 4.4.2019 26ERS Jihlava Formanský Dravci Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
20. Čt 4.4.2019 Averze Třešť Hospůdka Na Růžku Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
20. Ne 7.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí Krajzont Polná Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
20. Ne 7.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B Řezníci Dobronín Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
20. Ne 7.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Zezulkárna Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
20. Ne 7.4.2019 Šipková Akademie Dušejov Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
21. Čt 11.4.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Averze Třešť Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
21. Ne 14.4.2019 Krajzont Polná Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
21. Ne 14.4.2019 Řezníci Dobronín Šipková Akademie Dušejov Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
21. Ne 14.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B 26ERS Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
21. Ne 14.4.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Wüdle Brtnice Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 Zezulkárna Jihlava Formanský Dravci Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 DC Přibyslav Cerberos Velké Meziříčí Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
22. Út 16.4.2019 Wüdle Brtnice Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
22. Čt 18.4.2019 26ERS Jihlava Zezulkárna Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
22. Čt 18.4.2019 Averze Třešť Řezníci Dobronín Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
22. Ne 21.4.2019 Formanský Dravci Jihlava Krajzont Polná Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
22. Ne 21.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí Hospůdka Na Růžku Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
22. Ne 21.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B DC Přibyslav Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
22. Ne 21.4.2019 Šipková Akademie Dušejov Formanský Dravci Jihlava B Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
23. Čt 25.4.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
23. Ne 28.4.2019 Řezníci Dobronín Wüdle Brtnice Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
23. Ne 28.4.2019 Krajzont Polná Zezulkárna Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
23. Ne 28.4.2019 Formanský Dravci Jihlava B Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
23. Ne 28.4.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Jihlava Na Růžku, Jihlava
15:00
23. Ne 28.4.2019 Šipková Akademie Dušejov 26ERS Jihlava Dušejov Na Hřišti, Dušejov
15:00
23. Ne 28.4.2019 DC Přibyslav Formanský Dravci Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
16:00
24. Út 7.5.2019 Wüdle Brtnice Formanský Dravci Jihlava B Brtnice U Marušky, Brtnice
18:00
24. Čt 9.5.2019 26ERS Jihlava Krajzont Polná Jihlava Madeira, Jihlava
18:00
24. Čt 9.5.2019 Averze Třešť Šipková Akademie Dušejov Třešť Sportbowling, Třešť
18:00
24. Ne 12.5.2019 Formanský Dravci Jihlava Hospůdka Na Růžku Jihlava Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
24. Ne 12.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí Řezníci Dobronín Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
24. Ne 12.5.2019 Zezulkárna Jihlava DC Přibyslav Jihlava Zezulkárna, Jihlava
15:00
24. Ne 12.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
25. Ne 19.5.2019 Šipková Akademie Dušejov Wüdle Brtnice Dušejov Na Hřišti, Dušejov
14:00
25. Ne 19.5.2019 Formanský Dravci Jihlava B Cerberos Velké Meziříčí Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Řezníci Dobronín Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Dobronín U Milušky, Dobronín
14:00
25. Ne 19.5.2019 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Formanský Dravci Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Hospůdka Na Růžku Jihlava Zezulkárna Jihlava Jihlava Na Růžku, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 DC Přibyslav Krajzont Polná Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
25. Ne 19.5.2019 Averze Třešť 26ERS Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
14:00
26. Ne 26.5.2019 26ERS Jihlava DC Přibyslav Jihlava Madeira, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Krajzont Polná Hospůdka Na Růžku Jihlava Polná Hostinec Krajzont, Polná
14:00
26. Ne 26.5.2019 Zezulkárna Jihlava Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Formanský Dravci Jihlava Řezníci Dobronín Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Formanský Dravci Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00
26. Ne 26.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí Šipková Akademie Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
26. Ne 26.5.2019 Wüdle Brtnice Averze Třešť Brtnice U Marušky, Brtnice
14:00

2.liga Vysočina
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 12.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 Wüdle Brtnice B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 20 : 25 Navrkal Filip
1. Ne 16.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 21 : 26 Mikešová Lenka
1. Ne 16.9.2018 Dark Darts Ždírec 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 31 : 13 Svoboda Patrik
1. Ne 16.9.2018 Fčely Střítež 4 : 14 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 13 : 31 Bártl David
1. Ne 16.9.2018 Devious Darts Dušejov 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Veleková Dagmar 17 : 26 Kunčar Leopold
1. Ne 16.9.2018 Zapomnění Jihlava 10 : 8 DC Přibyslav B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 22 : 22 Čermák Michal
1. Ne 16.9.2018 DRAGON Darts Jihlava 15 : 3 Asfaltéři Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 31 : 13 Gnol Drahoslav
2. Čt 20.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 11 : 7 Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 23 : 15 Mezera Tomáš
2. Ne 23.9.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 DRAGON Darts Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 22 : 21 Tučková Dana
2. Ne 23.9.2018 Zezulkárna Jihlava B 13 : 5 Dark Darts Ždírec Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Svoboda Miloslav 28 : 15 Nepraš Lubomír
2. Ne 23.9.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 20 : 24 Gnol Drahoslav
2. Ne 23.9.2018 Zapomnění Jihlava 8 : 10 Panda Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 21 : 24 Poláček Luboš
2. Ne 23.9.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 16 : 2 Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 33 : 9 Veleková Dagmar
2. Ne 23.9.2018 Wüdle Brtnice B 12 : 6 Cunami Panská Lhota Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00 Navrkal Filip 28 : 17 Zadražil František
3. St 26.9.2018 Panda Jihlava 7 : 11 DC Přibyslav B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 19 : 24 Pokorný Jakub
3. Ne 30.9.2018 Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zapomnění Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 19 : 24 Žuravlov Ivana
3. Ne 30.9.2018 Dark Darts Ždírec 3 : 15 Wüdle Brtnice B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Ježek Bronislav 12 : 32 Navrkal Filip
3. Ne 30.9.2018 Fčely Střítež 0 : 18 Zezulkárna Jihlava B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 9 : 36 Froněk Petr
3. Ne 30.9.2018 Devious Darts Dušejov 7 : 11 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 19 : 26 Svoboda Patrik
3. Ne 30.9.2018 DRAGON Darts Jihlava 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 14 : 25 Bártl David
3. Ne 30.9.2018 Asfaltéři Jihlava 12 : 6 Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 29 : 17 Boháč Martin
4. St 3.10.2018 Panda Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00 Zána Oldřich 25 : 18 Zadražil František
4. Čt 4.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 7 : 11 DRAGON Darts Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00 Petrlík Radek 19 : 28 Tučková Dana
4. Ne 7.10.2018 Zezulkárna Jihlava B 12 : 6 Devious Darts Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00 Froněk Petr 26 : 17 Brambůrek Petr
4. Ne 7.10.2018 DC Přibyslav B 7 : 11 Cerberos Velké Meziříčí B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00 Čermák Michal 19 : 26 Kunčar Leopold
4. Ne 7.10.2018 Zapomnění Jihlava 10 : 8 Dark Darts Ždírec Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00 Žuravlov Ivana 25 : 18 Nepraš Lubomír
4. Ne 7.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 14 : 4 Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00 Bártl David 29 : 13 Gnol Drahoslav
4. Ne 7.10.2018 Wüdle Brtnice B 6 : 12 Fčely Střítež Brtnice U Marušky, Brtnice
15:30 Navrkal Filip 22 : 27 Mezera Tomáš
5. Ne 14.10.2018 Cunami Panská Lhota 13 : 5 DC Přibyslav B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00 Zadražil František 28 : 16 Čermák Michal
5. Ne 14.10.2018 Dark Darts Ždírec 9 : 10 Panda Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00 Horáčková Tereza 21 : 24 Poláček Luboš
5. Ne 14.10.2018 Fčely Střítež 10 : 8 Zapomnění Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00 Mezera Tomáš 27 : 23 Žiačiková Petra
5. Ne 14.10.2018 Devious Darts Dušejov 8 : 10 Wüdle Brtnice B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00 Brambůrek Petr 21 : 23 Navrkal Filip
5. Ne 14.10.2018 Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00 Kunčar Leopold 16 : 27 Bártl David
5. Ne 14.10.2018 DRAGON Darts Jihlava 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00 Tučková Dana 23 : 24 Götthans Roman
5. Ne 14.10.2018 Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00 Gnol Drahoslav 23 : 21 Petrlík Radek
6. St 17.10.2018 Panda Jihlava Fčely Střítež Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
6. Čt 18.10.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
6. Ne 21.10.2018 Cunami Panská Lhota Dark Darts Ždírec Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
6. Ne 21.10.2018 Zezulkárna Jihlava B Asfaltéři Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
6. Ne 21.10.2018 DC Přibyslav B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
6. Ne 21.10.2018 Zapomnění Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
6. Ne 21.10.2018 Wüdle Brtnice B DRAGON Darts Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
7. Ne 4.11.2018 Dark Darts Ždírec DC Přibyslav B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
7. Ne 4.11.2018 Fčely Střítež Cunami Panská Lhota Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
7. Ne 4.11.2018 Devious Darts Dušejov Panda Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
7. Ne 4.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B Zezulkárna Jihlava B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
7. Ne 4.11.2018 DRAGON Darts Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
7. Ne 4.11.2018 Asfaltéři Jihlava Wüdle Brtnice B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
7. Ne 4.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
8. St 14.11.2018 Panda Jihlava DRAGON Darts Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
8. Ne 18.11.2018 Cunami Panská Lhota Devious Darts Dušejov Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
8. Ne 18.11.2018 Dark Darts Ždírec Fčely Střítež Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
8. Ne 18.11.2018 Zezulkárna Jihlava B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
8. Ne 18.11.2018 DC Přibyslav B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
8. Ne 18.11.2018 Zapomnění Jihlava Asfaltéři Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
8. Ne 18.11.2018 Wüdle Brtnice B Cerberos Velké Meziříčí B Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
9. Čt 22.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
9. Ne 25.11.2018 Fčely Střítež DC Přibyslav B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
9. Ne 25.11.2018 Devious Darts Dušejov Dark Darts Ždírec Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
9. Ne 25.11.2018 Cerberos Velké Meziříčí B Zapomnění Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
9. Ne 25.11.2018 DRAGON Darts Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
9. Ne 25.11.2018 Asfaltéři Jihlava Panda Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
9. Ne 25.11.2018 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
10. St 28.11.2018 Panda Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
10. Ne 2.12.2018 Cunami Panská Lhota Asfaltéři Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
10. Ne 2.12.2018 Dark Darts Ždírec DRAGON Darts Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
10. Ne 2.12.2018 Fčely Střítež Devious Darts Dušejov Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
10. Ne 2.12.2018 DC Přibyslav B Zezulkárna Jihlava B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
10. Ne 2.12.2018 Zapomnění Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
10. Ne 2.12.2018 Wüdle Brtnice B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
11. Čt 10.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
11. Ne 13.1.2019 Devious Darts Dušejov DC Přibyslav B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
11. Ne 13.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Cunami Panská Lhota Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
11. Ne 13.1.2019 Zezulkárna Jihlava B Wüdle Brtnice B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
11. Ne 13.1.2019 DRAGON Darts Jihlava Fčely Střítež Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
11. Ne 13.1.2019 Asfaltéři Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
11. Ne 13.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
12. St 16.1.2019 Panda Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
12. Ne 20.1.2019 Cunami Panská Lhota Tajfun Darts Havlíčkův Brod Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
12. Ne 20.1.2019 Dark Darts Ždírec Cerberos Velké Meziříčí B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
12. Ne 20.1.2019 Fčely Střítež Asfaltéři Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
12. Ne 20.1.2019 Devious Darts Dušejov DRAGON Darts Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
12. Ne 20.1.2019 DC Přibyslav B Wüdle Brtnice B Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
12. Ne 20.1.2019 Zapomnění Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
13. Čt 24.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
13. Ne 27.1.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Fčely Střítež Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
13. Ne 27.1.2019 Zezulkárna Jihlava B Panda Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
13. Ne 27.1.2019 DRAGON Darts Jihlava DC Přibyslav B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
13. Ne 27.1.2019 Asfaltéři Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
13. Ne 27.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
13. Ne 27.1.2019 Wüdle Brtnice B Zapomnění Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
14. Čt 31.1.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Dark Darts Ždírec Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
14. Ne 3.2.2019 DC Přibyslav B Zapomnění Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
14. Ne 3.2.2019 Zezulkárna Jihlava B Cunami Panská Lhota Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
14. Ne 3.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Devious Darts Dušejov Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
14. Ne 3.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Fčely Střítež Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
14. Ne 3.2.2019 Asfaltéři Jihlava DRAGON Darts Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
14. Ne 3.2.2019 Wüdle Brtnice B Panda Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
15. St 6.2.2019 Panda Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
15. Ne 10.2.2019 Devious Darts Dušejov Tajfun Darts Havlíčkův Brod Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
15. Ne 10.2.2019 Fčely Střítež Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
15. Ne 10.2.2019 Dark Darts Ždírec Zezulkárna Jihlava B Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
15. Ne 10.2.2019 Cunami Panská Lhota Wüdle Brtnice B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
15. Ne 10.2.2019 DRAGON Darts Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
15. Ne 10.2.2019 Asfaltéři Jihlava DC Přibyslav B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
16. Čt 21.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Devious Darts Dušejov Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
16. Ne 24.2.2019 DC Přibyslav B Panda Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
16. Ne 24.2.2019 Zezulkárna Jihlava B Fčely Střítež Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
16. Ne 24.2.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Asfaltéři Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
16. Ne 24.2.2019 Zapomnění Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
16. Ne 24.2.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod DRAGON Darts Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
16. Ne 24.2.2019 Wüdle Brtnice B Dark Darts Ždírec Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
17. Ne 17.3.2019 Dark Darts Ždírec Zapomnění Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
17. Ne 17.3.2019 Cunami Panská Lhota Panda Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
17. Ne 17.3.2019 Devious Darts Dušejov Zezulkárna Jihlava B Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
17. Ne 17.3.2019 Fčely Střítež Wüdle Brtnice B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
17. Ne 17.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí B DC Přibyslav B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
17. Ne 17.3.2019 Asfaltéři Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
17. Ne 17.3.2019 DRAGON Darts Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
18. St 20.3.2019 Panda Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
18. Čt 21.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Asfaltéři Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
18. Ne 24.3.2019 DC Přibyslav B Cunami Panská Lhota Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
18. Ne 24.3.2019 Zezulkárna Jihlava B DRAGON Darts Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
18. Ne 24.3.2019 Zapomnění Jihlava Fčely Střítež Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
18. Ne 24.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Cerberos Velké Meziříčí B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
18. Ne 24.3.2019 Wüdle Brtnice B Devious Darts Dušejov Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
19. Ne 31.3.2019 Devious Darts Dušejov Zapomnění Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
19. Ne 31.3.2019 Fčely Střítež Panda Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
19. Ne 31.3.2019 Dark Darts Ždírec Cunami Panská Lhota Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
19. Ne 31.3.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
19. Ne 31.3.2019 Asfaltéři Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 DRAGON Darts Jihlava Wüdle Brtnice B Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
19. Ne 31.3.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
20. St 3.4.2019 Panda Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
20. Čt 4.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Tajfun Darts Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
20. Ne 7.4.2019 DC Přibyslav B Dark Darts Ždírec Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
20. Ne 7.4.2019 Cunami Panská Lhota Fčely Střítež Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
20. Ne 7.4.2019 Zezulkárna Jihlava B Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
20. Ne 7.4.2019 Zapomnění Jihlava DRAGON Darts Jihlava Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
20. Ne 7.4.2019 Wüdle Brtnice B Asfaltéři Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
21. Čt 11.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C DC Přibyslav B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
21. Ne 14.4.2019 Devious Darts Dušejov Cunami Panská Lhota Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
21. Ne 14.4.2019 Fčely Střítež Dark Darts Ždírec Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
21. Ne 14.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Wüdle Brtnice B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
21. Ne 14.4.2019 Asfaltéři Jihlava Zapomnění Jihlava Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 DRAGON Darts Jihlava Panda Jihlava Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
21. Ne 14.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Zezulkárna Jihlava B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
22. St 17.4.2019 Panda Jihlava Asfaltéři Jihlava Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
22. Ne 21.4.2019 DC Přibyslav B Fčely Střítež Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
22. Ne 21.4.2019 Dark Darts Ždírec Devious Darts Dušejov Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
22. Ne 21.4.2019 Cunami Panská Lhota DRAGON Darts Jihlava Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
22. Ne 21.4.2019 Zezulkárna Jihlava B Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
22. Ne 21.4.2019 Zapomnění Jihlava Cerberos Velké Meziříčí B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
22. Ne 21.4.2019 Wüdle Brtnice B Tajfun Darts Havlíčkův Brod Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
23. Čt 25.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Wüdle Brtnice B Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
18:00
23. Ne 28.4.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Panda Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
23. Ne 28.4.2019 Devious Darts Dušejov Fčely Střítež Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
23. Ne 28.4.2019 Zezulkárna Jihlava B DC Přibyslav B Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
23. Ne 28.4.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Zapomnění Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
15:00
23. Ne 28.4.2019 Asfaltéři Jihlava Cunami Panská Lhota Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
15:00
23. Ne 28.4.2019 DRAGON Darts Jihlava Dark Darts Ždírec Jihlava Madeira, Jihlava
15:00
24. St 8.5.2019 Panda Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod Jihlava Kozlovna, Jihlava
18:00
24. Ne 12.5.2019 DC Přibyslav B Devious Darts Dušejov Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
24. Ne 12.5.2019 Fčely Střítež DRAGON Darts Jihlava Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
24. Ne 12.5.2019 Dark Darts Ždírec Asfaltéři Jihlava Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
24. Ne 12.5.2019 Cunami Panská Lhota Cerberos Velké Meziříčí B Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
24. Ne 12.5.2019 Zapomnění Jihlava Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
15:00
24. Ne 12.5.2019 Wüdle Brtnice B Zezulkárna Jihlava B Brtnice U Marušky, Brtnice
17:00
25. Ne 19.5.2019 Zezulkárna Jihlava B Zapomnění Jihlava Jihlava Zezulkárna, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Panda Jihlava Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00
25. Ne 19.5.2019 Tajfun Darts Havlíčkův Brod Cunami Panská Lhota Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
14:00
25. Ne 19.5.2019 Cerberos Velké Meziříčí B Dark Darts Ždírec Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
14:00
25. Ne 19.5.2019 Asfaltéři Jihlava Fčely Střítež Jihlava Pivnice Praha, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 DRAGON Darts Jihlava Devious Darts Dušejov Jihlava Madeira, Jihlava
14:00
25. Ne 19.5.2019 Wüdle Brtnice B DC Přibyslav B Brtnice U Marušky, Brtnice
14:00
26. Ne 26.5.2019 DC Přibyslav B DRAGON Darts Jihlava Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
14:00
26. Ne 26.5.2019 Devious Darts Dušejov Asfaltéři Jihlava Boršov Hostinec, Dušejov
14:00
26. Ne 26.5.2019 Fčely Střítež Cerberos Velké Meziříčí B Střítež Restaurace, Střítež 47
14:00
26. Ne 26.5.2019 Dark Darts Ždírec Tajfun Darts Havlíčkův Brod Ždírec Plzeňský Hostinec, Ždírec
14:00
26. Ne 26.5.2019 Cunami Panská Lhota Tajfun Darts Havlíčkův Brod C Panská Lhota Kulturní dům, Panská Lhota
14:00
26. Ne 26.5.2019 Panda Jihlava Zezulkárna Jihlava B Jihlava Kozlovna, Jihlava
14:00
26. Ne 26.5.2019 Zapomnění Jihlava Wüdle Brtnice B Jihlava Klub Zapomnění, Jihlava
14:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 04:53

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 04:53:53