Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/218)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 218 | Turnajů: 141

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava 2 63 65 65 65
2. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice 2 60 62 62 62
3. Veleková Dagmar CZE045129 A Devious Darts Dušejov 55 55 55 55
3. Došek Martin CZE045588 A Formanský Dravci Jihlava 2 53 55 55 55
5. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 2 52 54 54 54
6. Brussmann Jiří CZE056087 Wüdle Brtnice 2 48 50 50 50
7. Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 47 49 49 49
7. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 1 48 49 49 49
9. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 48 48 48 48
9. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 48 48 48 48
9. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 48 48 48 48
9. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 48 48 48 48
9. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000 2 46 48 48 48
14. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 2 45 47 47 47
15. Musil Luboš CZE050653 A Wüdle Brtnice 2 44 46 46 46
16. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 45 45 45 45
17. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 40 42 42 42
17. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 42 42 42 42
19. Kutyna Marek CZE056844 Wüdle Brtnice 2 39 41 41 41
20. Prášil Vojtěch CZE043857 A TJ Dušejov 2000 40 40 40 40
20. Janda Jan CZE038380 A TJ Dušejov 2000 40 40 40 40
22. Horký David CZE060004 Jihlava 1 38 39 39 39
23. Götthans Roman CZE038382 B Zezulkárna Jihlava 2 34 36 36 36
23. Veselá Kateřina CZE038521 Dušejov 2 34 36 36 36
25. Hlávková Dana CZE060037 Jihlava 1 34 35 35 35
26. Čermák Jiří CZE051443 A Wüdle Brtnice 2 32 34 34 34
27. Procházka Jaroslav CZE051446 A Wüdle Brtnice 2 31 33 33 33
27. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 33 33 33 33
29. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 32 32 32 32
29. Navrkal Filip CZE054629 B Wüdle Brtnice 2 30 32 32 32
31. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 31 31 31 31
32. Bartoš Karel CZE055908 Wüdle Brtnice 30 30 30 30
32. Doležal Michal CZE055580 C Wüdle Brtnice 2 28 30 30 30
32. Vondrák Milan CZE049910 A Wüdle Brtnice 2 28 30 30 30
32. Vierer Jaromír CZE059373 B DRAGON Darts Jihlava 2 28 30 30 30
36. Schmidt Pavel CZE053500 A TJ Dušejov 2000 2 27 29 29 29
36. Dostál Radek CZE000514 A Formanský Dravci Jihlava 2 27 29 29 29
36. Růžičková Šárka CZE055811 Devious Darts Dušejov 29 29 29 29
39. Jůzlová Zdena CZE047039 Dušejov 27 27 27 27
40. Sobotka Antonín CZE002625 A Averze Třešť 2 24 26 26 26
41. Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000 25 25 25 25
41. Frühaufová Marcela CZE039792 B Fčely Střítež 2 23 25 25 25
41. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 25 25 25 25
44. Růžička René CZE055404 Brtnice 24 24 24 24
44. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 24 24 24 24
44. Chudoba Petr CZE060005 Jihlava 24 24 24 24
47. Zuda Michal CZE004521 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 2 21 23 23 23
47. Matoušek Pavel CZE006552 Třebíč 2 21 23 23 23
49. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 20 20 20 20
50. Deraha Jan CZE026632 A Hospůdka Na Růžku Jihlava 2 17 19 19 19
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 08:49

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 08:49:45