Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/185)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Vysočina

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 185 | Turnajů: 91

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 2 31 33 33 33
1. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 2 31 33 33 33
3. Došek Martin CZE045588 B Wüdle Brtnice 2 29 31 31 31
3. Schmidt Pavel CZE053500 A TJ Dušejov 2000 2 29 31 31 31
3. Prášil Vojtěch CZE043857 A TJ Dušejov 2000 2 29 31 31 31
3. Votava Michal CZE053229 B Wüdle Brtnice 2 29 31 31 31
7. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 2 28 30 30 30
8. Musil Luboš CZE050653 B Wüdle Brtnice 2 26 28 28 28
9. Veleková Dagmar CZE045129 B Devious Darts Dušejov 2 25 27 27 27
9. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 27 27 27 27
9. Rychecká Julie CZE049501 TJ Dušejov 2000 2 25 27 27 27
9. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 2 25 27 27 27
9. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 2 25 27 27 27
9. Doležal Michal CZE055580 Brtnice 2 25 27 27 27
15. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 1 25 26 26 26
15. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000 26 26 26 26
17. Janda Jan CZE038380 A TJ Dušejov 2000 25 25 25 25
17. Brussmann Jiří CZE056087 Brtnice 2 23 25 25 25
17. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 25 25 25 25
20. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 23 23 23 23
21. Matoušek Pavel CZE006552 Štěpán Team A 2 20 22 22 22
22. Kutyna Marek CZE056844 Brtnice 2 19 21 21 21
23. Prášilová Tereza CZE047929 C TJ Dušejov 2000 2 18 20 20 20
23. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 2 18 20 20 20
23. Götthans Roman CZE038382 A Zezulkárna Jihlava 2 18 20 20 20
23. Procházka Jaroslav CZE051446 B Wüdle Brtnice 2 18 20 20 20
27. Čermák Jiří CZE051443 B Wüdle Brtnice 2 17 19 19 19
28. Vondrák Milan CZE049910 B Wüdle Brtnice 2 16 18 18 18
29. Bartoš Karel CZE055908 Brtnice 1 16 17 17 17
30. Navrkal Filip CZE054629 B Tučňáci Jihlava 2 14 16 16 16
31. Chudoba Jakub CZE055688 Brtnice 2 13 15 15 15
31. Doležálek Jiří CZE024957 A TJ Dušejov 2000 2 13 15 15 15
31. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 15 15 15 15
34. Peřina Milan 1956 CZE039789 A Asfaltéři Jihlava 14 14 14 14
34. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 14 14 14 14
36. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 13 13 13 13
37. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 9 11 11 11
38. Jůzlová Zdena CZE047039 Dušejov 10 10 10 10
38. Novotný Jan CZE000964 B DC Sport Barbarians Třebíč 2 8 10 10 10
38. Ždimerová Lenka CZE038519 Dušejov 10 10 10 10
38. Růžička René CZE055404 Brtnice 10 10 10 10
42. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 9 9 9 9
42. Koudelka Lukáš CZE056464 Dušejov 9 9 9 9
42. Chudoba Roman CZE056824 Brtnice 9 9 9 9
42. Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava 2 7 9 9 9
42. Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000 2 7 9 9 9
47. Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim 2 6 8 8 8
47. Látera Rostislav CZE056127 Brtnice 8 8 8 8
47. Ryšavá Lenka CZE055810 Jihlava 8 8 8 8
47. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 8 8 8 8
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 07:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 07:55:45