Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/197)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Mistrovství Vysočiny - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 197 | Turnajů: 83

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Došek Martin CZE045588 A Formanský Dravci Jihlava 2 30 32 39 29 400
2. Götthans Kamil CZE038381 A TJ Dušejov 2000 2 30 32 39 23 800
3. Krejčí Bohumil CZE038383 A TJ Dušejov 2000 2 30 32 33 23 400
4. Musil Luboš CZE050653 A Wüdle Brtnice 2 30 32 41 22 700
5. Koníř Miloslav CZE038379 A TJ Dušejov 2000 2 30 32 33 21 700
6. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice 2 30 32 44 19 300
7. Procházka Jaroslav CZE051446 A Wüdle Brtnice 1 21 22 22 18 750
8. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 23 24 24 18 350
9. Prášil Vojtěch CZE043857 A TJ Dušejov 2000 2 30 32 36 18 000
10. Doležal Michal CZE055580 C Wüdle Brtnice 2 30 32 35 17 600
11. Janda Jan CZE038380 A TJ Dušejov 2000 1 26 27 27 16 700
12. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 19 21 21 16 250
13. Ždimera Roman CZE038378 A TJ Dušejov 2000 2 30 32 43 15 400
14. Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000 2 13 15 15 15 250
15. Čermák Jiří CZE051443 A Wüdle Brtnice 2 24 26 26 14 800
16. Götthans Roman CZE038382 B Zezulkárna Jihlava 2 21 23 23 14 350
17. Jůzl Pavel CZE038384 A TJ Dušejov 2000 1 29 30 30 13 850
18. Schmidt Pavel CZE053500 A TJ Dušejov 2000 2 30 32 34 13 700
19. Kutyna Marek CZE056844 Wüdle Brtnice 2 25 27 27 12 950
20. Peřina Milan 1956 CZE039789 A Asfaltéři Jihlava 1 21 22 22 12 650
21. Brussmann Jiří CZE056087 Wüdle Brtnice 2 30 32 33 12 500
22. Bartoš Karel CZE055908 Wüdle Brtnice 1 22 23 23 11 700
22. Jonáš Jaroslav CZE049510 A TJ Dušejov 2000 1 30 31 31 11 700
24. Stoklasa Jan CZE002140 A Trefa "21" Chrudim 2 9 11 11 11 550
25. Pech Libor 1963 CZE047036 B Devious Darts Dušejov 2 27 29 29 11 150
26. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 1 25 26 26 11 050
27. Matoušek Pavel CZE006552 Štěpán Team A 2 28 30 30 10 900
28. Doležálek Jiří CZE024957 A TJ Dušejov 2000 2 18 20 20 10 500
29. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 2 21 23 23 10 050
30. Švaříček Jiří CZE049507 A Wüdle Brtnice 1 14 15 15 9 700
31. Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 9 10 10 9 450
31. Vondrák Milan CZE049910 A Wüdle Brtnice 1 21 22 22 9 450
33. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 1 27 28 28 8 850
34. Novotný Jan CZE000964 B Wüdle Brtnice 2 10 12 12 8 600
35. Chudoba Jakub CZE055688 Brtnice 1 19 20 20 8 350
36. Navrkal Filip CZE054629 B Wüdle Brtnice 2 20 22 22 8 000
37. Dostál Radek CZE000514 A Formanský Dravci Jihlava 1 8 9 9 7 500
38. Iorio Giuseppe SUI220611 A Formanský Dravci Jihlava 2 2 4 4 7 300
39. Švára Martin CZE001264 A Formanský Dravci Jihlava 2 3 5 5 6 750
40. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 1 11 12 12 6 450
41. Bártl David CZE001696 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 6 7 7 6 300
42. Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 8 9 9 5 900
43. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 1 15 16 16 5 450
43. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 2 3 5 5 5 450
45. Strašil Pavel CZE015487 B Darts Club Přibyslav 1 6 7 7 5 000
46. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 14 14 14 4 800
47. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 2 2 4 4 4 700
48. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim 2 2 4 4 4 600
49. Růžička René CZE055404 Brtnice 10 10 10 4 500
50. Svoboda Lukáš CZE039810 C Zálesáci 2 2 4 4 4 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.7.2018 20:27

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.7.2018 20:27:19