Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-47/47)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2017 - ženy

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 47 | Turnajů: 68

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Veleková Dagmar CZE045129 B Devious Darts Dušejov 2 28 30 30 19 200
2. Prášilová Tereza CZE047929 C TJ Dušejov 2000 2 21 23 23 13 450
3. Rychecká Julie CZE049501 TJ Dušejov 2000 2 28 30 30 11 900
4. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 1 29 30 30 11 150
5. Jůzlová Zdena CZE047039 Dušejov 1 12 13 13 7 400
6. Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava 2 11 13 13 6 250
7. Frühaufová Marcela CZE039792 B Fčely Střítež 1 11 12 12 6 050
8. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 6 7 7 5 300
9. Rosecká Hana CZE056463 Velká Losenice 15 15 15 5 250
9. Veselá Kateřina CZE038521 A TJ Dušejov 2000 1 9 10 10 5 250
11. Málková Baladová CZE037186 B ŠŠ Panda Jihlava 2 5 7 7 4 450
12. Ryšavá Lenka CZE055810 Jihlava 9 9 9 4 150
13. Hermannová Marie CZE049915 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 7 8 8 4 050
14. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 5 6 6 3 950
15. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 2 3 3 3 700
16. Ždimerová Lenka CZE038519 Dušejov 11 11 11 3 550
16. Tučková Dana CZE051452 B Tučňáci Jihlava 1 7 8 8 3 550
18. Hořínková Petra CZE033745 A Stará Parta 2 2 4 4 3 400
19. Krejčová Alena CZE038520 Dušejov 1 6 7 7 3 000
20. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice 1 1 2 2 2 750
21. Macálková Pavlína CZE055406 Šipkaři Budišov 2 2 4 4 2 400
22. Korduliaková Jana CZE056086 Brtnice 7 7 7 2 350
22. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou 1 1 2 2 2 350
24. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 1 4 5 5 2 300
25. Milfaitová Lucie CZE052880 Brno 7 7 7 2 250
26. Štěchová Veronika CZE053467 Třebíč 1 4 5 5 2 200
26. Kuncová Lenka CZE047040 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 2 200
28. Jakubcová Jana CZE033659 Havlíčkův Brod 6 6 6 2 000
29. Časnochová Vlasta CZE010503 C PBL 45 Brno 1 1 1 1 700
30. Plechatá Anna CZE059227 Dušejov 1 2 3 3 1 600
31. Dohnalová Denisa CZE055755 Novinka z PBL 1 1 2 2 1 350
31. Růžičková Šárka CZE055811 Jihlava 1 3 4 4 1 350
31. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín 1 1 2 2 1 350
34. Krejčí Kateřina CZE057348 DC Louže Praha 1 1 2 2 1 250
35. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 2 2 2 1 200
36. Šebová Ivana CZE006924 Třebíč 1 1 2 2 1 150
36. Krejčí Michaela CZE052159 ŠK Těmice 1 1 2 2 1 150
38. Boháčová Lucie CZE059353 Netín 1 1 1 700
39. Andrasová Veronika CZE045234 Praha 1 1 1 650
40. Vacková Barbora CZE057483 Chomutov 1 1 1 550
41. Bartošová Pavla CZE056825 Brtnice 2 2 2 500
41. Farková Martina CZE059360 1 1 1 500
43. Spudilová Hana CZE049504 Dušejov 1 1 1 350
43. Duchanová Zlata CZE055460 Jihlava 1 1 1 350
45. Břeňová Veronika CZE055797 Havlíčkův Brod 1 1 1 250
45. Švecová Aneta CZE057374 Jihlava 1 1 1 250
45. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 11:42

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 11:42:18