Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/61)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2018 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 61 | Turnajů: 130

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kutyna Marek CZE056844 Wüdle Brtnice 2 30 32 48 21 100
2. Brussmann Jiří CZE056087 Wüdle Brtnice 2 30 32 62 18 300
3. Horký David CZE060004 Jihlava 2 30 32 40 15 900
4. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 1 30 31 42 14 300
5. Bartoš Karel CZE055908 Wüdle Brtnice 30 30 32 14 000
6. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 1 30 31 58 12 800
7. Matoušek Pavel CZE006552 Třebíč 1 24 25 25 11 100
7. Růžička René CZE055404 Brtnice 24 24 24 11 100
9. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 1 28 29 29 10 800
10. Chudoba Petr CZE060005 Jihlava 24 24 24 9 000
11. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 21 21 21 7 950
12. Chudoba Jakub CZE055688 Brtnice 16 16 16 6 200
13. Novák Marek CZE061220 DRAGON Darts Jihlava 1 9 10 10 5 050
14. Sabo Rostislav CZE060363 Stonařov 14 14 14 4 200
15. Škarvada Jan CZE059505 Wüdle Brtnice 1 10 11 11 4 000
16. Sobotka Filip CZE000664 DC Sport Barbarians Třebíč 1 1 2 2 3 750
17. Salát Petr CZE045587 Jihlava 10 10 10 3 700
18. Chudoba Roman CZE056824 Brtnice 11 11 11 3 250
19. Ferda Jiří CZE052317 Třebíč 6 6 6 3 000
20. Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov) 1 1 2 2 2 750
21. Iorio Rafaelo CZE031620 Jihlava 6 6 6 2 700
22. Hos Roman CZE056084 Wüdle Brtnice 7 7 7 2 650
23. Kopeček Ondřej CZE059905 Formanský Dravci Jihlava 1 3 4 4 2 450
24. Novák Aleš CZE004601 Jihlava 4 4 4 2 400
25. Koudelka Lukáš CZE056464 Dušejov 8 8 8 2 300
26. Čermák Miroslav CZE059854 Zálesáci B 1 3 4 4 2 150
27. Zámostný Tomáš CZE062403 Kostelec 1 2 3 3 2 000
28. Kunčar Leopold CZE002085 Cerberos Velké Meziříčí 4 4 4 1 900
29. Vaněček Jiří CZE059359 DRAGON Darts Jihlava 5 5 5 1 750
30. Petřík Richard CZE060490 Dušejov 4 4 4 1 600
30. Zapoměl Aleš CZE057375 Brtnice 1 2 3 3 1 600
32. Hvězda Michal CZE027771 Jihlava 3 3 3 1 450
33. Málek Josef CZE027513 Ledeč nad Sázavou 2 2 2 1 300
34. Dvořák David CZE012107 Jihlava 1 1 2 2 1 250
35. Měrtl Jan CZE053965 Třebíč 4 4 4 1 200
36. Musil Daniel CZE060863 Brtnice 1 2 3 3 1 100
37. Satrapa Karel CZE003378 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 3 3 1 050
38. Kohut Dan CZE060609 Dušejov 2 2 2 1 000
39. Sova Roman CZE060862 Otín 1 1 2 2 950
39. Škarvada Adam CZE060685 Brtnice 3 3 3 950
39. Máca Martin CZE029640 Zezulkárna Jihlava 1 1 2 2 950
42. Dlabaja David CZE003582 Jihlava 2 2 2 900
43. Hrala Michal CZE002313 Havlíčkův Brod 2 2 2 800
43. Prokop Jiří CZE002611 Havlíčkův Brod 2 2 2 800
45. Rückl Ivo CZE002129 Dolní Město 1 1 1 750
46. Spudil Jaromír CZE050011 Jihlava 1 1 1 700
46. Šlouf Michal CZE060474 Zálesáci B 1 1 1 700
46. Novotný Milan CZE060684 Kněžice 2 2 2 700
49. Dvořáček Martin CZE026971 Jihlava 1 1 1 650
50. Hlávka Milan CZE060138 Jihlava 2 2 2 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.11.2018 14:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.11.2018 14:01:08