Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-40/40)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2018 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 40 | Turnajů: 81

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Götthans Roman CZE038382 B Zezulkárna Jihlava 1 20 21 32 14 900
2. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 20 20 37 10 500
3. Vierer Jaromír CZE059373 B DRAGON Darts Jihlava 1 20 21 26 9 600
4. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 20 20 29 9 300
5. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 20 20 42 8 800
6. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 20 20 20 8 600
7. Navrkal Filip CZE054629 B Wüdle Brtnice 1 20 21 32 8 300
8. Novotný Jan CZE000964 B Wüdle Brtnice 1 9 10 10 6 950
9. Bílek Radek CZE056362 B DRAGON Darts Jihlava 1 9 10 10 6 150
10. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 14 14 14 6 000
11. Hrubý Patrik CZE058728 B Asfaltéři Jihlava 1 13 14 14 5 350
12. Šimek Antonín CZE013993 B Zezulkárna Jihlava 8 8 8 4 600
13. Strašil Pavel CZE015487 B Darts Club Přibyslav 1 5 6 6 3 750
14. Půža Richard CZE027791 B 26ERS Jihlava 1 3 4 4 3 450
15. Wastl Filip CZE051442 B Řezníci Dobronín 4 4 4 3 400
16. Poráň David CZE051226 B PBL 45 Brno 1 1 2 2 3 350
17. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno 1 1 2 2 3 150
17. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 1 3 4 4 3 150
19. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 1 3 4 4 2 950
20. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 2 800
21. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 1 5 6 6 2 550
22. Jonák Jan CZE031127 B ŠK Těmice 1 1 2 2 2 350
23. Kozelka Václav CZE057907 B Darts Club Přibyslav 4 4 4 2 200
24. Jonák Petr CZE047238 B DC Warriors Lidmaň 1 1 2 2 1 750
25. Zeman Patrik CZE056565 B DRAGON Darts Jihlava 5 5 5 1 650
26. Piskura Patrik CZE056606 B ŠŠ Panda Jihlava 4 4 4 1 600
27. Petrlík Radek CZE002829 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 500
28. Málek Petr CZE037566 B ŠŠ Panda Jihlava 1 3 4 4 1 450
29. Svoboda Patrik CZE028180 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 200
30. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 3 3 3 1 150
31. Jenšík Ondřej CZE057906 B Darts Club Přibyslav 1 1 2 2 950
32. Vaněček Ondřej CZE049163 B ŠŠ Panda Jihlava 2 2 2 900
33. Tuček Roman CZE051451 B DRAGON Darts Jihlava 3 3 3 850
34. Med Lukáš CZE027788 B Fčely Střítež 2 2 2 800
34. Fous Luboš CZE059932 B Řezníci Dobronín 2 2 2 800
36. Paulíček Jan CZE025692 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 750
37. Procházka David CZE011247 B ŠŠ Panda Jihlava 2 2 2 700
38. Partl Michal CZE026106 B Štěpán Team A 1 1 1 650
39. Procházka František CZE003716 B DRAGON Darts Jihlava 2 2 2 500
40. Němec Jaromír CZE049162 B ŠŠ Panda Jihlava 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 12:55

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 12:55:18