Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-39/39)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2018 - ženy

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 39 | Turnajů: 101

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Mikešová Lenka CZE037383 B Zezulkárna Jihlava 1 27 28 67 23 450
2. Veleková Dagmar CZE045129 A Devious Darts Dušejov 27 27 59 19 850
3. Frühaufová Marcela CZE039792 B Fčely Střítež 1 26 27 27 15 600
4. Jůzlová Zdena CZE047039 Dušejov 27 27 32 15 050
5. Veselá Kateřina CZE038521 Dušejov 1 27 28 42 13 850
6. Hlávková Dana CZE060037 Jihlava 1 27 28 35 11 750
7. Rychecká Julie CZE049501 C TJ Dušejov 2000 27 27 28 11 550
8. Jůzlová Alžběta CZE049492 Dušejov 27 27 39 10 750
9. Hlaváčková Blažena CZE050958 Jihlava 27 27 54 10 550
9. Fílová Barbora CZE049497 Dušejov 27 27 30 10 550
11. Růžičková Šárka CZE055811 Devious Darts Dušejov 27 27 33 10 050
12. Prášilová Tereza CZE047929 B TJ Dušejov 2000 18 18 18 9 000
13. Ždimerová Lenka CZE038519 Dušejov 21 21 21 6 650
14. Ryšavá Lenka CZE055810 Jihlava 11 11 11 4 750
15. Krejčová Alena CZE038520 Dušejov 12 12 12 4 300
16. Doležalová Jaroslava CZE060598 Brtnice 10 10 10 4 100
17. Krejčová Kateřina CZE049493 Dušejov 15 15 15 4 050
18. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 9 9 9 3 850
19. Málková Baladová CZE037186 B ŠŠ Panda Jihlava 1 7 8 8 3 750
20. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod 9 9 9 3 650
21. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice 1 5 6 6 2 650
22. Hermannová Marie CZE049915 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 2 500
23. Krejčová Štěpánka CZE055784 Dušejov 9 9 9 2 350
23. Čapková Martina CZE011716 A DC Hurricane Adamov 1 1 2 2 2 350
25. Buchtová Klára CZE061224 Cerberos Velké Meziříčí 4 4 4 2 200
26. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec 1 1 2 2 1 850
27. Štěchová Veronika CZE053467 Třebíč 6 6 6 1 700
28. Horáčková Tereza CZE051441 B Dark Darts Ždírec 4 4 4 1 600
29. Tučková Dana CZE051452 B DRAGON Darts Jihlava 4 4 4 1 400
30. Čermáková Martina CZE060597 Jihlava 5 5 5 1 350
31. Milfaitová Lucie CZE052880 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 200
32. Šimůnková Anna CZE049913 Jihlava 3 3 3 1 150
32. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL 1 1 2 2 1 150
34. Benešová Helena CZE060864 Otín 1 1 2 2 1 050
35. Foltýnová Barbora CZE060048 Jihlava 2 2 2 700
36. Škarvadová Marie CZE060683 Brtnice 2 2 2 500
37. Frecerová Lea CZE060865 Rašovice 1 1 1 250
37. Žandová Michaela CZE061315 Dušejov 1 1 1 250
37. Zelená Alžběta CZE060934 Jihlava 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2018 23:27

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.10.2018 23:27:32