Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-38/38)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2017 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 38 | Turnajů: 63

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Došek Martin CZE045588 B Wüdle Brtnice 1 27 28 31 24 250
2. Musil Luboš CZE050653 B Wüdle Brtnice 1 27 28 28 17 550
3. Procházka Jaroslav CZE051446 B Wüdle Brtnice 1 19 20 20 16 650
4. Votava Michal CZE053229 B Wüdle Brtnice 1 27 28 31 14 550
5. Čermák Jiří CZE051443 B Wüdle Brtnice 1 18 19 19 11 100
6. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 1 25 26 26 10 050
7. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 23 23 23 9 350
8. Vondrák Milan CZE049910 B Wüdle Brtnice 1 17 18 18 7 950
9. Novotný Jan CZE000964 B DC Sport Barbarians Třebíč 1 9 10 10 7 050
10. Navrkal Filip CZE054629 B Tučňáci Jihlava 1 15 16 16 5 950
11. Švaříček Jiří CZE049507 B Wüdle Brtnice 8 8 8 5 300
12. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 13 13 13 4 050
13. Kalina Ladislav CZE048763 B Wüdle Brtnice 1 6 7 7 3 900
14. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 1 5 6 6 3 550
15. Šimůnek Martin CZE049508 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 2 600
15. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 1 2 3 3 2 600
17. Pleskač Bohumil CZE049912 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 6 6 6 2 500
18. Tuček Roman CZE051451 B Tučňáci Jihlava 6 6 6 2 200
19. Paulíček Jan CZE025692 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 2 100
20. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 1 4 5 5 2 000
21. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 1 2 3 3 1 600
22. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 400
23. Jonák Jan CZE031127 B ŠK Těmice 1 1 2 2 1 150
24. Málek Petr CZE037566 B ŠŠ Panda Jihlava 1 1 2 2 1 050
25. Svoboda Patrik CZE028180 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 3 3 950
25. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 1 1 1 950
27. Mezera Tomáš CZE018560 B Fčely Střítež 2 2 2 700
27. Bílek Radek CZE056362 B Tučňáci Jihlava 2 2 2 700
27. Bártl Karel CZE018924 B Fčely Střítež 2 2 2 700
30. Špinar Petr CZE054653 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 650
31. Med Lukáš CZE027788 B Fčely Střítež 2 2 2 600
31. Petr Václav CZE054652 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 2 600
33. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 2 2 2 500
34. Hoštický Petr CZE050002 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 450
35. Procházka František CZE003716 B Tučňáci Jihlava 1 1 1 350
35. Vacek Karel CZE047037 B Devious Darts Dušejov 1 1 1 350
37. Vaněček Ondřej CZE049163 B ŠŠ Panda Jihlava 1 1 1 250
37. Procházka David CZE011247 B ŠŠ Panda Jihlava 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 12:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 13:01:48