Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-44/44)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2017 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 44 | Turnajů: 79

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Došek Martin CZE045588 B Wüdle Brtnice 2 30 32 39 29 400
2. Musil Luboš CZE050653 B Wüdle Brtnice 2 30 32 41 22 700
3. Votava Michal CZE053229 B Wüdle Brtnice 2 30 32 44 19 300
4. Procházka Jaroslav CZE051446 B Wüdle Brtnice 1 21 22 22 18 750
5. Čermák Jiří CZE051443 B Wüdle Brtnice 2 24 26 26 14 800
6. Pech Libor CZE047036 B Devious Darts Dušejov 2 27 29 29 11 150
7. Vopálenský Martin CZE052227 B Devious Darts Dušejov 1 25 26 26 11 050
8. Švaříček Jiří CZE049507 B Wüdle Brtnice 1 14 15 15 9 700
9. Vondrák Milan CZE049910 B Wüdle Brtnice 1 21 22 22 9 450
10. Novotný Jan CZE000964 B DC Sport Barbarians Třebíč 2 10 12 12 8 600
11. Navrkal Filip CZE054629 B Tučňáci Jihlava 2 20 22 22 8 000
12. Zána Oldřich CZE049161 B ŠŠ Panda Jihlava 1 11 12 12 6 450
13. Vácha Miroslav CZE048765 B Devious Darts Dušejov 1 15 16 16 5 450
13. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 2 3 5 5 5 450
15. Pleskač Bohumil CZE049912 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 8 9 9 4 200
16. Kalina Ladislav CZE048763 B Wüdle Brtnice 1 6 7 7 3 900
17. Tuček Roman CZE051451 B Tučňáci Jihlava 1 7 8 8 3 250
18. Ungermann Petr CZE016194 B Plechová Pacov 1 2 3 3 3 200
19. Šimůnek Martin CZE049508 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 7 7 7 3 150
20. Poláček Luboš CZE052195 B ŠŠ Panda Jihlava 1 8 9 9 3 100
21. Kubík Petr CZE019879 B PBL 45 Brno 1 1 2 2 2 450
22. Půža Richard CZE027791 B ADHPLOTY Jihlava 1 1 2 2 2 150
23. Paulíček Jan CZE025692 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 2 100
24. Tiosavljevič Radomil CZE043057 B Titans Praha 1 1 2 2 1 650
25. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 1 2 3 3 1 600
26. Kopic Daniel CZE054651 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 1 400
27. Zelený Jan CZE031779 B ADHPLOTY Jihlava 1 1 2 2 1 250
28. Bílek Radek CZE056362 B Tučňáci Jihlava 1 2 3 3 1 200
29. Petr Václav CZE054652 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 3 3 1 150
29. Jonák Jan CZE031127 B ŠK Těmice 1 1 2 2 1 150
31. Málek Petr CZE037566 B ŠŠ Panda Jihlava 1 1 2 2 1 050
32. Vaněček Ondřej CZE049163 B ŠŠ Panda Jihlava 4 4 4 1 000
33. Svoboda Patrik CZE028180 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 3 3 3 950
34. Velek Václav CZE040104 B Devious Darts Dušejov 3 3 3 850
34. Doležal Kamil CZE033735 B ADHPLOTY Jihlava 1 1 2 2 850
36. Hoštický Petr CZE050002 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 2 800
37. Mezera Tomáš CZE018560 B Fčely Střítež 2 2 2 700
37. Bártl Karel CZE018924 B Fčely Střítež 2 2 2 700
39. Špinar Petr CZE054653 B Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 1 650
40. Procházka František CZE003716 B Tučňáci Jihlava 2 2 2 600
40. Procházka David CZE011247 B ŠŠ Panda Jihlava 2 2 2 600
40. Med Lukáš CZE027788 B Fčely Střítež 2 2 2 600
43. Vacek Karel CZE047037 B Devious Darts Dušejov 1 1 1 350
44. Jašek Milan CZE043860 B Zezulkárna Jihlava 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 17:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 17:09:00