Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/74)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2017 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 74 | Turnajů: 82

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Doležal Michal CZE055580 Brtnice 2 30 32 35 17 600
2. Kutyna Marek CZE056844 Brtnice 2 25 27 27 12 950
3. Brussmann Jiří CZE056087 Brtnice 2 30 32 33 12 500
4. Bartoš Karel CZE055908 Brtnice 1 22 23 23 11 700
5. Matoušek Pavel CZE006552 Štěpán Team A 2 28 30 30 10 900
6. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 2 21 23 23 10 050
7. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 1 27 28 28 8 850
8. Chudoba Jakub CZE055688 Brtnice 1 19 20 20 8 350
9. Strašil Pavel CZE015487 Darts Club Přibyslav 1 6 7 7 5 000
10. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 14 14 14 4 800
11. Růžička René CZE055404 Brtnice 10 10 10 4 500
12. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 5 6 6 3 850
13. Rosenberg Martin CZE050062 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 4 4 3 500
14. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 10 10 10 3 300
15. Ferda Jiří CZE052317 Třebíč 1 7 8 8 3 250
16. Koudelka Lukáš CZE056464 Dušejov 9 9 9 2 950
17. Kozelka Václav CZE057907 Darts Club Přibyslav 1 4 5 5 2 900
18. Janoušek Marek CZE055459 Formanský Dravci Jihlava 2 3 5 5 2 750
19. Lepič Karel CZE036055 Formanský Dravci Jihlava 4 4 4 2 700
19. Látera Rostislav CZE056127 Brtnice 8 8 8 2 700
21. Chudoba Roman CZE056824 Brtnice 9 9 9 2 650
22. Zavadil Martin CZE039793 Asfaltéři Jihlava 7 7 7 2 450
23. Palán Petr CZE057535 Knyk 1 2 3 3 2 300
24. Nikodým Jan CZE059228 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 1 5 6 6 2 250
25. Majer Vít CZE001201 Zezulkárna Jihlava 1 1 2 2 2 050
26. Hos Roman CZE056084 Brtnice 6 6 6 2 000
27. Polák Michal CZE057534 Knyk 1 1 2 2 1 850
28. Vierer Jaromír CZE059373 Tučňáci Jihlava 5 5 5 1 750
29. Šulista Jiří CZE053061 Rozsochatec 1 2 3 3 1 700
30. Rezek Josef CZE034073 Světlá nad Sázavou 1 1 2 2 1 550
30. Novák Aleš 1971 CZE004601 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 3 3 3 1 550
32. Iorio Rafaelo CZE031620 Jihlava 2 2 4 4 1 500
32. Spudil Jaromír CZE050011 Jihlava 1 2 3 3 1 500
34. Picmaus Petr CZE039836 PBL 45 Brno 1 1 2 2 1 350
35. Novák Aleš 1993 CZE057474 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 2 3 3 1 300
36. Salát Petr CZE045587 Jihlava 1 1 2 2 1 250
36. Coufal Zbyněk CZE002974 Havlíčkův Brod 3 3 3 1 250
38. Jenšík Ondřej CZE057906 Darts Club Přibyslav 1 2 3 3 1 200
39. Vacek Václav CZE005070 Světlá nad Sázavou 1 1 1 1 150
40. Minster Marek CZE026339 Cerberos Velké Meziříčí 1 1 2 2 1 050
40. Pechar Michal CZE056406 1 1 2 2 1 050
40. Vondrák Miroslav CZE056477 Cerberos Velké Meziříčí 1 1 2 2 1 050
43. Březina Lukáš CZE057909 Darts Club Přibyslav 2 2 2 1 000
44. Fichtner Lukáš CZE059356 Jihlava 1 1 2 2 950
44. Polák Vojtěch CZE048746 D Prckové z Pivního baru 1 1 2 2 950
44. Prášek Pavel CZE055795 Havlíčkův Brod 1 1 2 2 950
44. Vaněček Jiří CZE059359 1 1 2 2 950
44. Měrtl Jan CZE053965 Třebíč 3 3 3 950
49. Prokop Jiří CZE002611 Havlíčkův Brod 2 2 2 900
50. Aubus Jan CZE057536 Knyk 1 1 2 2 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 19:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 19:14:49