Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Vysočina > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Vysočiny 2017 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 53 | Turnajů: 67

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Doležal Michal CZE055580 Brtnice 1 26 27 27 14 400
2. Kutyna Marek CZE056844 Brtnice 1 20 21 21 10 400
3. Brussmann Jiří CZE056087 Brtnice 1 24 25 25 9 600
4. Bartoš Karel CZE055908 Brtnice 1 16 17 17 9 200
5. Rychecký Jiří CZE049506 Dušejov 1 19 20 20 8 850
6. Matoušek Pavel CZE006552 Štěpán Team A 1 21 22 22 7 950
7. Hlaváček Jan CZE050959 Jihlava 25 25 25 7 550
8. Chudoba Jakub CZE055688 Brtnice 1 14 15 15 6 200
9. Růžička René CZE055404 Brtnice 10 10 10 4 500
10. Látera Jakub CZE055405 Brtnice 9 9 9 3 150
11. Koudelka Lukáš CZE056464 Dušejov 9 9 9 2 950
12. Ferda Jiří CZE052317 Třebíč 1 6 7 7 2 900
13. Rychecký Lukáš CZE049502 TJ Dušejov 2000 8 8 8 2 700
13. Látera Rostislav CZE056127 Brtnice 8 8 8 2 700
13. Lepič Karel CZE036055 Formanský Dravci Jihlava 4 4 4 2 700
16. Chudoba Roman CZE056824 Brtnice 9 9 9 2 650
17. Strašil Pavel CZE015487 Darts Club Přibyslav 4 4 4 2 200
18. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 4 4 4 2 000
18. Hos Roman CZE056084 Brtnice 6 6 6 2 000
20. Polák Michal CZE057534 Knyk 1 1 2 2 1 850
21. Janoušek Marek CZE055459 Formanský Dravci Jihlava 1 2 3 3 1 800
22. Palán Petr CZE057535 Knyk 1 1 2 2 1 650
23. Rezek Josef CZE034073 Světlá nad Sázavou 1 1 2 2 1 550
24. Šulista Jiří CZE053061 Rozsochatec 1 1 2 2 1 450
25. Coufal Zbyněk CZE002974 Havlíčkův Brod 3 3 3 1 250
25. Salát Petr CZE045587 Jihlava 1 1 2 2 1 250
27. Kozelka Václav CZE057907 Darts Club Přibyslav 2 2 2 1 200
28. Rosenberg Martin CZE050062 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 1 1 2 2 1 150
29. Březina Lukáš CZE057909 Darts Club Přibyslav 2 2 2 1 000
30. Měrtl Jan CZE053965 Třebíč 3 3 3 950
30. Zavadil Martin CZE039793 Asfaltéři Jihlava 3 3 3 950
32. Prokop Jiří CZE002611 Havlíčkův Brod 2 2 2 900
32. Novák Aleš 1971 CZE004601 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 2 2 2 900
34. Aubus Jan CZE057536 Knyk 1 1 2 2 850
35. Novák Aleš 1975 CZE039398 Světlá nad Sázavou 2 2 2 800
36. Iorio Rafaelo CZE031620 Jihlava 1 1 2 2 750
37. Brodina Jakub CZE057616 Dušejov 2 2 2 700
37. Zapoměl Aleš CZE057375 Brtnice 2 2 2 700
39. Rohlíček Miroslav CZE001943 Polná 1 1 1 650
40. Vašíček Radek CZE014263 Havlíčkův Brod 1 1 1 550
41. Bíža David CZE056085 Brtnice 2 2 2 500
41. Zeman Patrik CZE056565 Tučňáci Jihlava 2 2 2 500
43. Lipár Dominik CZE044811 1 1 1 450
44. Jureček Jan CZE056082 Jihlava 1 1 1 350
44. Nikodým Jan CZE059228 Jihlava 1 1 1 350
44. Piskura Patrik CZE056606 ŠŠ Panda Jihlava 1 1 1 350
44. Jenšík Ondřej CZE057906 Darts Club Přibyslav 1 1 1 350
48. Menšík Martin CZE057538 1 1 1 250
48. Čamek Josef CZE057537 1 1 1 250
48. Čermák Michal CZE057910 Darts Club Přibyslav 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 12:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 12:16:39