Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 5 5 0 0 0 0 0 68 : 22 145 : 65 15
2. Zezulkárna Jihlava B 5 5 0 0 0 0 0 65 : 25 140 : 85 15
3. Wüdle Brtnice B 5 4 0 0 0 1 0 54 : 36 130 : 97 12
4. Cerberos Velké Meziříčí B 6 4 0 0 0 2 0 60 : 48 139 : 125 12
5. Panda Jihlava 6 3 1 0 0 2 0 55 : 54 134 : 127 11
6. Zapomnění Jihlava 5 3 0 0 0 2 0 47 : 43 115 : 110 9
7. Asfaltéři Jihlava 5 3 0 0 0 2 0 40 : 50 102 : 118 9
8. DRAGON Darts Jihlava 5 2 0 0 0 3 0 47 : 43 117 : 103 6
9. Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 6 2 0 0 0 4 0 45 : 63 114 : 148 6
10. Fčely Střítež 6 2 0 0 0 4 0 41 : 67 109 : 157 6
11. Dark Darts Ždírec 5 1 0 0 1 3 0 38 : 53 97 : 122 4
12. Cunami Panská Lhota 5 1 0 0 0 4 0 40 : 50 103 : 119 3
13. DC Přibyslav B 5 1 0 0 0 4 0 38 : 52 101 : 119 3
14. Devious Darts Dušejov 5 0 0 0 0 5 0 29 : 61 83 : 134 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Veverka František Tajfun Darts Havlíčkův Brod 97,2 95,00 20 20 19 82,98 47 39
2. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 95,0 90,00 20 20 18 82,61 46 38
3. Fišara Vladimír Tajfun Darts Havlíčkův Brod 83,9 81,25 20 16 13 81,82 33 27
4. Bílek Radek DRAGON Darts Jihlava 80,0 85,00 20 20 17 76,60 47 36
5. Götthans Roman Zezulkárna Jihlava B 71,2 90,00 20 20 18 75,51 49 37
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 14.10.2018 14:00 5. Dark Darts Ždírec 9 : 10 Panda Jihlava
Horáčková Tereza 21 : 24 Poláček Luboš
Ne 14.10.2018 14:00 5. Cerberos Velké Meziříčí B 6 : 12 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Kunčar Leopold 16 : 27 Bártl David
Ne 14.10.2018 14:00 5. Fčely Střítež 10 : 8 Zapomnění Jihlava
Mezera Tomáš 27 : 23 Žiačiková Petra
Ne 14.10.2018 14:00 5. Cunami Panská Lhota 13 : 5 DC Přibyslav B
Zadražil František 28 : 16 Čermák Michal
Ne 14.10.2018 14:00 5. Devious Darts Dušejov 8 : 10 Wüdle Brtnice B
Brambůrek Petr 21 : 23 Navrkal Filip
Ne 14.10.2018 15:00 5. Asfaltéři Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
Gnol Drahoslav 23 : 21 Petrlík Radek
Ne 14.10.2018 15:00 5. DRAGON Darts Jihlava 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B
Tučková Dana 23 : 24 Götthans Roman
St 17.10.2018 18:00 6. Panda Jihlava 10 : 8 Fčely Střítež
Zána Oldřich 22 : 18 Mezera Tomáš
Čt 18.10.2018 18:00 6. Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 3 : 15 Cerberos Velké Meziříčí B
Petrlík Radek 12 : 32 Kunčar Leopold
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 14:21

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 14:21:52