Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 0 0 0 0 0 30 : 6 64 : 22 6
2. Zezulkárna Jihlava B 2 2 0 0 0 0 0 24 : 12 54 : 36 6
3. Wüdle Brtnice B 2 2 0 0 0 0 0 23 : 13 53 : 37 6
4. Cerberos Velké Meziříčí B 2 2 0 0 0 0 0 22 : 14 48 : 38 6
5. DRAGON Darts Jihlava 2 1 0 0 0 1 0 23 : 13 52 : 35 3
6. Dark Darts Ždírec 2 1 0 0 0 1 0 18 : 18 46 : 41 3
7. Zapomnění Jihlava 2 1 0 0 0 1 0 18 : 18 43 : 46 3
8. Panda Jihlava 2 1 0 0 0 1 0 17 : 19 44 : 46 3
9. Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 2 1 0 0 0 1 0 16 : 20 36 : 46 3
10. Asfaltéři Jihlava 2 1 0 0 0 1 0 14 : 22 37 : 51 3
11. DC Přibyslav B 2 0 0 0 0 2 0 15 : 21 42 : 46 0
12. Cunami Panská Lhota 2 0 0 0 0 2 0 13 : 23 38 : 54 0
13. Fčely Střítež 2 0 0 0 0 2 0 11 : 25 28 : 54 0
14. Devious Darts Dušejov 2 0 0 0 0 2 0 8 : 28 26 : 59 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Veverka František Tajfun Darts Havlíčkův Brod 106,3 100,00 8 8 8 84,21 19 16
2. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod 92,6 87,50 8 8 7 78,95 19 15
3. Fišara Vladimír Tajfun Darts Havlíčkův Brod 88,8 87,50 8 8 7 87,50 16 14
4. Petrlík Radek Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 83,3 100,00 8 4 4 88,89 9 8
5. Bílek Radek DRAGON Darts Jihlava 76,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 16.9.2018 14:00 1. Dark Darts Ždírec 13 : 5 Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
Ježek Bronislav 31 : 13 Svoboda Patrik
Ne 16.9.2018 14:00 1. Cunami Panská Lhota 7 : 11 Zezulkárna Jihlava B
Zadražil František 21 : 26 Mikešová Lenka
Ne 16.9.2018 14:00 1. Fčely Střítež 4 : 14 Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Mezera Tomáš 13 : 31 Bártl David
Ne 16.9.2018 14:00 1. Devious Darts Dušejov 6 : 12 Cerberos Velké Meziříčí B
Veleková Dagmar 17 : 26 Kunčar Leopold
Ne 16.9.2018 15:00 1. Zapomnění Jihlava 10 : 8 DC Přibyslav B
Žuravlov Ivana 22 : 22 Čermák Michal
Ne 16.9.2018 15:00 1. DRAGON Darts Jihlava 15 : 3 Asfaltéři Jihlava
Tučková Dana 31 : 13 Gnol Drahoslav
Čt 20.9.2018 18:00 2. Tajfun Darts Havlíčkův Brod C 11 : 7 Fčely Střítež
Petrlík Radek 23 : 15 Mezera Tomáš
Ne 23.9.2018 14:00 2. Cerberos Velké Meziříčí B 10 : 8 DRAGON Darts Jihlava
Kunčar Leopold 22 : 21 Tučková Dana
Ne 23.9.2018 14:00 2. Zezulkárna Jihlava B 13 : 5 Dark Darts Ždírec
Svoboda Miloslav 28 : 15 Nepraš Lubomír
Ne 23.9.2018 14:00 2. DC Přibyslav B 7 : 11 Asfaltéři Jihlava
Čermák Michal 20 : 24 Gnol Drahoslav
Ne 23.9.2018 15:00 2. Zapomnění Jihlava 8 : 10 Panda Jihlava
Žuravlov Ivana 21 : 24 Poláček Luboš
Ne 23.9.2018 15:00 2. Tajfun Darts Havlíčkův Brod 16 : 2 Devious Darts Dušejov
Bártl David 33 : 9 Veleková Dagmar
Ne 23.9.2018 17:00 2. Wüdle Brtnice B 12 : 6 Cunami Panská Lhota
Navrkal Filip 28 : 17 Zadražil František
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 16:31:51