Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 5 5 0 0 0 0 0 71 : 19 149 : 66 15
2. Zezulkárna Jihlava 5 5 0 0 0 0 0 69 : 21 147 : 68 15
3. Formanský Dravci Jihlava 5 5 0 0 0 0 0 66 : 24 143 : 68 15
4. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 5 1 3 0 0 1 0 51 : 42 119 : 107 9
5. Formanský Dravci Jihlava B 5 2 1 0 0 2 0 43 : 48 103 : 114 8
6. 26ERS Jihlava 6 2 0 0 2 2 0 47 : 63 128 : 147 8
7. Cerberos Velké Meziříčí 5 2 0 0 1 2 0 45 : 46 106 : 114 7
8. Šipková Akademie Dušejov 5 2 0 0 1 2 0 40 : 51 101 : 122 7
9. DC Přibyslav 5 2 0 0 0 3 0 46 : 44 116 : 103 6
10. Wüdle Brtnice 6 1 1 0 1 3 0 50 : 60 123 : 139 6
11. Řezníci Dobronín 6 2 0 0 0 4 0 48 : 60 120 : 142 6
12. Averze Třešť 5 1 1 0 0 3 0 35 : 56 97 : 128 5
13. Krajzont Polná 6 1 0 0 1 4 0 33 : 76 90 : 169 4
14. Hospůdka Na Růžku Jihlava 5 0 0 0 0 5 0 28 : 62 82 : 137 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Nevídal Miloš Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 92,7 90,00 20 20 18 82,22 45 37
2. Švára Martin Formanský Dravci Jihlava 90,3 85,71 20 14 12 78,13 32 25
3. Štěpánek David Zezulkárna Jihlava 89,1 90,00 20 20 18 76,60 47 36
4. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 86,5 90,00 20 20 18 75,51 49 37
5. Došek Martin Formanský Dravci Jihlava 84,7 92,31 20 13 12 80,00 30 24
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Čt 11.10.2018 18:00 5. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 14 : 4 Řezníci Dobronín
Benda Lukáš 30 : 12 Wastl Filip
Ne 14.10.2018 14:00 5. Krajzont Polná 7 : 11 Averze Třešť
Nepraš Josef 17 : 25 Holoubek Stanislav
Ne 14.10.2018 14:00 5. Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Cerberos Velké Meziříčí
Švára Martin 29 : 12 Vondrák Miroslav
Ne 14.10.2018 15:00 5. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 26ERS Jihlava
Křípal Milan 23 : 22 Vlček David
Ne 14.10.2018 15:00 5. Hospůdka Na Růžku Jihlava 4 : 14 Formanský Dravci Jihlava B
Zuda Michal 14 : 29 Kozák Ondřej
Ne 14.10.2018 15:00 5. Zezulkárna Jihlava 12 : 6 Wüdle Brtnice
Štěpánek David 26 : 15 Procházka Jaroslav
Ne 14.10.2018 16:00 5. DC Přibyslav 7 : 11 Šipková Akademie Dušejov
Jenšík Ondřej 22 : 26 Ždimera Roman
Út 16.10.2018 18:00 6. Wüdle Brtnice 8 : 10 Krajzont Polná
Procházka Jaroslav 23 : 23 Nepraš Josef
Čt 18.10.2018 18:00 6. 26ERS Jihlava 10 : 8 Řezníci Dobronín
Vlček David 26 : 20 Bernard Slavomír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2018 05:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.10.2018 05:01:20