Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 2 2 0 0 0 0 0 29 : 7 61 : 26 6
2. Formanský Dravci Jihlava 2 2 0 0 0 0 0 28 : 8 60 : 25 6
3. Zezulkárna Jihlava 2 2 0 0 0 0 0 27 : 9 57 : 28 6
4. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 2 1 1 0 0 0 0 23 : 14 52 : 41 5
5. Wüdle Brtnice 2 1 1 0 0 0 0 21 : 16 48 : 41 5
6. 26ERS Jihlava 2 1 0 0 1 0 0 22 : 15 51 : 42 4
7. Řezníci Dobronín 2 1 0 0 0 1 0 20 : 16 47 : 37 3
8. DC Přibyslav 2 1 0 0 0 1 0 19 : 17 47 : 39 3
9. Averze Třešť 2 0 1 0 0 1 0 15 : 22 41 : 51 2
10. Cerberos Velké Meziříčí 2 0 0 0 1 1 0 16 : 21 41 : 47 1
11. Šipková Akademie Dušejov 2 0 0 0 1 1 0 12 : 25 35 : 55 1
12. Hospůdka Na Růžku Jihlava 2 0 0 0 0 2 0 10 : 26 29 : 56 0
13. Formanský Dravci Jihlava B 2 0 0 0 0 2 0 9 : 27 27 : 58 0
14. Krajzont Polná 2 0 0 0 0 2 0 4 : 32 16 : 66 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Švára Martin Formanský Dravci Jihlava 106,3 100,00 8 4 4 100,00 8 8
2. Zadražil Vladimír Formanský Dravci Jihlava 94,5 100,00 8 5 5 90,91 11 10
3. Nevídal Miloš Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 93,7 100,00 8 8 8 84,21 19 16
4. Štěpánek David Zezulkárna Jihlava 89,5 87,50 8 8 7 73,68 19 14
5. Majer Vít Zezulkárna Jihlava 86,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 16.9.2018 14:00 1. Cerberos Velké Meziříčí 9 : 10 Averze Třešť
Kúřil Stanislav 23 : 24 Holoubek Stanislav
Ne 16.9.2018 14:00 1. Krajzont Polná 1 : 17 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Nepraš Josef 7 : 34 Benda Lukáš
Ne 16.9.2018 14:00 1. Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Formanský Dravci Jihlava B
Janoušek Marek 29 : 14 Kozák Ondřej
Ne 16.9.2018 15:00 1. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 10 : 9 Šipková Akademie Dušejov
Šimůnek Martin 24 : 24 Ždimera Roman
Ne 16.9.2018 15:00 1. Zezulkárna Jihlava 13 : 5 Řezníci Dobronín
Štěpánek David 28 : 15 Bernard Slavomír
Ne 16.9.2018 16:00 1. DC Přibyslav 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava
Strašil Pavel 28 : 12 Zuda Michal
Út 18.9.2018 18:00 2. Wüdle Brtnice 11 : 7 Cerberos Velké Meziříčí
Procházka Jaroslav 23 : 18 Kúřil Stanislav
Út 18.9.2018 18:00 2. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 DC Přibyslav
Benda Lukáš 27 : 19 Strašil Pavel
Čt 20.9.2018 18:00 2. 26ERS Jihlava 13 : 5 Hospůdka Na Růžku Jihlava
Vlček David 28 : 17 Bednář Martin
Čt 20.9.2018 18:00 2. Averze Třešť 5 : 13 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
Holoubek Stanislav 17 : 28 Křípal Milan
Ne 23.9.2018 14:00 2. Řezníci Dobronín 15 : 3 Krajzont Polná
Bernard Slavomír 32 : 9 Kašík David
Ne 23.9.2018 14:00 2. Formanský Dravci Jihlava B 4 : 14 Zezulkárna Jihlava
Kozák Ondřej 13 : 29 Vereš Čestmír
Ne 23.9.2018 15:00 2. Šipková Akademie Dušejov 3 : 15 Formanský Dravci Jihlava
Ždimera Roman 11 : 31 Švára Martin
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Nejbližší utkání
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hrací místo
Ne 30.9.2018 14:00 3. Cerberos Velké Meziříčí 26ERS Jihlava Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
Ne 30.9.2018 14:00 3. Formanský Dravci Jihlava Averze Třešť Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
Ne 30.9.2018 14:00 3. Krajzont Polná Formanský Dravci Jihlava B Polná Hostinec Krajzont, Polná
Ne 30.9.2018 15:00 3. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Wüdle Brtnice Havlíčkův Brod Tajfun, Havlíčkův Brod
Ne 30.9.2018 15:00 3. Zezulkárna Jihlava Šipková Akademie Dušejov Jihlava Zezulkárna, Jihlava
Ne 30.9.2018 15:00 3. Hospůdka Na Růžku Jihlava Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Na Růžku, Jihlava
Ne 30.9.2018 16:00 3. DC Přibyslav Řezníci Dobronín Přibyslav Pivnice U Jakuba, Přibyslav
Út 2.10.2018 18:00 4. Wüdle Brtnice Formanský Dravci Jihlava Brtnice U Marušky, Brtnice
Čt 4.10.2018 18:00 4. Averze Třešť Zezulkárna Jihlava Třešť Sportbowling, Třešť
Čt 4.10.2018 18:00 4. 26ERS Jihlava Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 Jihlava Madeira, Jihlava
Ne 7.10.2018 14:00 4. Cerberos Velké Meziříčí Tajfun Darts Havlíčkův Brod B Velké Meziříčí Happy Squash Club, Velké Meziříčí
Ne 7.10.2018 14:00 4. Řezníci Dobronín Hospůdka Na Růžku Jihlava Dobronín U Milušky, Dobronín
Ne 7.10.2018 14:00 4. Formanský Dravci Jihlava B DC Přibyslav Jihlava Pod Radnicí, Jihlava
Ne 7.10.2018 15:00 4. Šipková Akademie Dušejov Krajzont Polná Dušejov Na Hřišti, Dušejov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.9.2018 16:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 26.9.2018 16:14:33