Ligová skupina
UŠO > Vysočina > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1.Krajská liga Vysočina
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 22 18 3 0 0 1 0 288 : 111 623 : 322 60
2. Formanský Dravci Jihlava 22 15 3 0 1 3 0 246 : 154 560 : 399 52
3. Cerberos Velké Meziříčí 22 15 1 0 0 6 0 234 : 163 539 : 431 47
4. Averze Třešť 22 13 1 0 0 8 0 236 : 161 540 : 416 41
5. Zezulkárna Jihlava 22 13 0 0 2 7 0 233 : 165 540 : 420 41
6. Formanský Dravci Jihlava B 22 9 0 0 3 10 0 182 : 217 458 : 514 30
7. Šipková Akademie Dušejov 22 9 1 0 1 11 0 175 : 223 447 : 525 30
8. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 22 9 0 0 1 12 0 201 : 196 496 : 468 28
9. Krajzont Polná 22 8 0 0 0 14 0 172 : 224 432 : 534 24
10. Wüdle Brtnice 22 6 1 0 2 13 0 181 : 218 456 : 523 22
11. Hospůdka Na Růžku Jihlava 22 6 1 0 0 15 0 145 : 252 386 : 579 20
12. Cunami Panská Lhota 22 0 0 0 1 21 0 94 : 303 307 : 653 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Švára Martin Formanský Dravci Jihlava 85,8 86,84 88 76 66 76,27 177 135
2. Benda Lukáš Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 83,2 83,13 88 83 69 76,88 186 143
3. Macek Rudolf Zezulkárna Jihlava 81,3 81,94 88 72 59 73,56 174 128
4. Číha Petr Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 79,9 81,94 88 72 59 70,93 172 122
5. Vondrák Miroslav Cerberos Velké Meziříčí 73,9 74,68 88 79 59 66,84 190 127
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 20.5.2018 15:00 21. Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98 12 : 6 Wüdle Brtnice
Benda Lukáš 24 : 16 Procházka Jaroslav
Ne 20.5.2018 15:00 21. Formanský Dravci Jihlava 13 : 5 Krajzont Polná
Janoušek Marek 29 : 15 Votava Jiří
Ne 20.5.2018 15:00 21. Hospůdka Na Růžku Jihlava 11 : 7 Cunami Panská Lhota
Zuda Michal 25 : 21 Zadražil František
Ne 20.5.2018 15:00 21. Averze Třešť 5 : 13 Cerberos Velké Meziříčí
Holoubek Stanislav 14 : 29 Kúřil Stanislav
Ne 20.5.2018 15:00 21. Šipková Akademie Dušejov 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava B
Ždimera Roman 22 : 25 Kozák Ondřej
Ne 20.5.2018 15:00 21. Zezulkárna Jihlava 10 : 8 Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
Štěpánek David 24 : 19 Šimůnek Martin
Ne 27.5.2018 15:00 22. Cerberos Velké Meziříčí 7 : 11 Formanský Dravci Jihlava
Kúřil Stanislav 19 : 24 Janoušek Marek
Ne 27.5.2018 15:00 22. Tajfun Darts Havlíčkův Brod B 16 : 2 Šipková Akademie Dušejov
Křípal Milan 33 : 8 Prášil Vojtěch
Ne 27.5.2018 15:00 22. Cunami Panská Lhota 2 : 16 Averze Třešť
Zadražil František 11 : 34 Holoubek Stanislav
Ne 27.5.2018 15:00 22. Krajzont Polná 5 : 13 Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
Votava Jiří 13 : 30 Benda Lukáš
Ne 27.5.2018 15:00 22. Wüdle Brtnice 5 : 13 Zezulkárna Jihlava
Procházka Jaroslav 17 : 29 Štěpánek David
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2018 22:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.8.2018 22:18:50