Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-50/86)
  Náhled Tisk Nahoru

Nová Tereza

BRILLIANT DARTS Praha

Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Pořadí: 16 | Turnajů: 86 | Body: 9645

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
14.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 4.
14.10.2017 StČ pohár základní   04 Homolka 2.
13.10.2017 StČ pohár základní   10 Kajot C 1. 190
9.10.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 7.
30.9.2017 3 Nominační RGP ženy Uhříček Břetislav Most KD Repre A 17. 1300
25.9.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 4.
16.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 2.
11.9.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 5.
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto B 2. 950
8.9.2017 StČ pohár základní   10 Kajot 2.
4.9.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 2.
2.9.2017 New EDU Ranking Women (s ČP) Uhříček Břetislav Praha Hotel Pyramida 17.
1.9.2017 EDU Warm Up Ženy (Damen) Uhříček Břetislav Praha Hotel Pyramida 4.
28.8.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 1.
24.8.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká C 1. 190
21.8.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 5.
19.8.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto C 1. 190
18.8.2017 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 17.
14.8.2017 StČ pohár ženy základní   04 Salón 1.
7.8.2017 StČ pohár základní   04 Salón 5.
2.8.2017 StČ pohár základní   05 Na novym místě 12.
31.7.2017 StČ pohár základní   04 Salón 4.
28.7.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   04 Salón 1.
24.7.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chrpa 26.
21.7.2017 StČ pohár základní   10 Kajot 3.
20.7.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 7.
17.7.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 9.
14.7.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 2.
30.6.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 1.
26.6.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 1.
7.6.2017 StČ pohár základní   06 U Tichnů 1.
29.5.2017 Open Stč jednotlivci   Country 2.
21.5.2017 Open Stč jednotlivci   Kamenice 7.
20.5.2017 Open Stč jednotlivci   Chlumecká 4.
20.5.2017 StČ pohár finále ženy   Kamenice C 1. 230
17.5.2017 Open Stč jednotlivci   U Tichnů 2.
13.5.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 3.
11.5.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 1.
8.5.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 5.
6.5.2017 5 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto B 1. 1050
6.5.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   04 Chlumecká 10.
4.5.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   04 Chlumecká 1.
1.5.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 1.
29.4.2017 StČ pohár ženy základní   04 Homolka 1.
26.4.2017 StČ pohár základní   06 U Tichnů 4.
22.4.2017 2 Malá RGP ženy Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům C 3. 205
22.4.2017 2 Nominační RGP ženy Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům A 33. 900
17.4.2017 StČ pohár základní   04 Country salon 4.
15.4.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 1.
12.4.2017 StČ pohár základní   06 U Tichnů 4.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 06:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 06:32:40