Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-38/38)
  Náhled Tisk Nahoru

Sobotková Eva

Baracudy Olomouc

Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Pořadí: 28 | Turnajů: 38 | Body: 8205

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
12.10.2017 18 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atlantis 7.
5.10.2017 17 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atlantis 7.
28.9.2017 16 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atlantis C 2. 170
21.9.2017 15 ČDS Cup Přerov Doudová Šárka Klub Atlantis C 3. 150
2.9.2017 Open Olomoucko smíšený Patka Josef Sport Bar 66 Šternberk C 4. 150
21.8.2017 9 Atlant Cup Dostál Jaromír Restaurace Atlant Olomouc 5.
29.7.2017 Open Olomoucko ženy Špička Zdeněk Darts Club 13 Rýmařov 2.
24.6.2017 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Restaurace Atlant - Open Cricket 12.
1.6.2017 3 Atlantis Cup Doudová Šárka Klub Atlantis 7.
13.5.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc B 4. 750
22.4.2017 2 Malá RGP ženy Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům C 9. 135
22.4.2017 2 Nominační RGP ženy Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům A 33. 900
12.4.2017 9 ČDS Cup Olomouc II. Klimšová Libuše Sportbar Legend 11.
5.4.2017 8 ČDS Cup Olomouc II. Klimšová Libuše Sportbar Legend 7.
29.3.2017 7 ČDS Cup Olomouc II. Klimšová Libuše Sportbar Legend C 2. 130
22.3.2017 6 ČDS Cup Olomouc II. Klimšová Libuše Sportbar Legend 6.
20.3.2017 8 Atlant Cup Moudrá Markéta Restaurace Atlant Olomouc 23.
19.3.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín B 2. 850
18.3.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 5.
15.3.2017 5 ČDS Cup Olomouc II. Klimšová Libuše Sportbar Legend 8.
8.3.2017 4 ČDS Cup Olomouc II. Klimšová Libuše Sportbar Legend C 3. 130
1.3.2017 3 ČDS Cup Uničov Smékal Roman Pivnice Na Střelnici 5.
25.2.2017 35 TOP RGP 12 Jarý Stanislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 5. 3300
21.2.2017 2 ČDS Cup Komárov Patka Josef Hostinec Na Rychtě 12.
16.2.2017 1 ČDS Cup Olomouc III. Novák František Pivnice Punat 8.
8.2.2017 11 Zahozená šipka Řídeč Patka Josef Řídeč Hostinec U Zlatého Potoka C 3. 150
1.2.2017 10 Zahozená šipka Řídeč Patka Josef Řídeč Hostinec U Zlatého Potoka 15.
26.1.2017 8 Slovan Cup Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk 7.
21.1.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc B 3. 850
19.1.2017 7 Slovan Cup Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk 12.
12.1.2017 6 Slovan Cup Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk C 4. 110
7.1.2017 Bull´s Turnaj mistrů kat. A+ ženy Uhříček Břetislav Olomouc - Atlant C 4. 110
5.1.2017 5 Slovan Cup Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk 9.
19.12.2016 5 Atlant Cup Dostál Jaromír Restaurace Atlant Olomouc 16.
15.12.2016 2 Slovan Cup Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk 16.
12.12.2016 4 Atlant Cup Dostál Jaromír Restaurace Atlant Olomouc C 5. 110
10.12.2016 Open Olomoucko ženy Špička Zdeněk Ženské Finále ČDS CUP C 2. 210
8.12.2016 1 Slovan Cup Ráža Josef Sportbar Slovan Šternberk 8.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 21:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 21:57:40