Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-50/70)
  Náhled Tisk Nahoru

Hergetová Monika

Rafani Vrchotovy Janovice

Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Pořadí: 23 | Turnajů: 70 | Body: 10160

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
25.11.2017 MČR ženy Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury M 17. 1950
24.11.2017 MČR Cricket & Nat. Open EDU ženy Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 9.
28.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká B 4. 950
14.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 3.
30.9.2017 3 Nominační RGP ženy Uhříček Břetislav Most KD Repre A 17. 1300
21.9.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 6.
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 2.
5.8.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 4.
1.7.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 1.
27.6.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 1.
12.6.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 7.
20.5.2017 StČ pohár finále ženy   Kamenice 5.
10.5.2017 StČ pohár základní   06 U Tichnů C 1. 190
8.5.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 2.
6.5.2017 5 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto B 2. 950
4.5.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   04 Chlumecká 4.
1.5.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 2.
28.4.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 1.
26.4.2017 StČ pohár základní   06 U Tichnů 3.
14.4.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 5.
10.4.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto C 1. 170
6.4.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   04 Chlumecká 2.
3.4.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 2.
27.3.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 3.
25.3.2017 4 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 1.
17.3.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 1.
13.3.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto C 1. 170
11.3.2017 4 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká B 2. 1050
9.3.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   04 Chlumecká 2.
6.3.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   04 Chlumecká 1.
4.3.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 1.
2.3.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 1.
28.2.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 1.
25.2.2017 1 Malá RGP ženy Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury C 5. 170
25.2.2017 1 Nominační RGP ženy Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 65. 900
20.2.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 1.
18.2.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 2.
13.2.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 2.
11.2.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   04 Chlumecká 1.
10.2.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto C 1. 210
7.2.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   04 Chlumecká 1.
6.2.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chrpa 8.
4.2.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 4.
2.2.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 11.
31.1.2017 StČ pohár ženy základní   04 Chlumecká 1.
28.1.2017 3 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 1.
27.1.2017 StČ pohár základní   02 Korlin 11.
25.1.2017 StČ pohár základní   10 Rybička C 1. 190
23.1.2017 StČ pohár základní   04 Chrpa C 1. 190
21.1.2017 3 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto B 1. 1150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 14:41

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 14:41:25