Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-50/92)
  Náhled Tisk Nahoru

Hoffmann Martin

Sgt. Pepik's Band Praha

2017 - Český pohár jednotlivců - MUŽI

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 5 | Turnajů: 92 | Body: 22850

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
25.11.2017 MČR muži Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury M 9. 3750
24.11.2017 MČR Cricket & Nat. Open EDU muži Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury C 3. 240
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 1.
15.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 1.
10.11.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
8.11.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
3.11.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
1.11.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
28.10.2017 Reg.Master StČ muži   04 Chlumecká B 2. 1250
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 1.
25.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 2.
18.10.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
13.10.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
11.10.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
4.10.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
30.9.2017 37 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Most KD Repre A 9. 3700
27.9.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 1.
15.9.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
13.9.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
9.9.2017 Reg.Master StČ muži   08 Klub Ajeto B 1. 1250
8.9.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
6.9.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
2.9.2017 NEW EDU Ranking Men (s ČP) Uhříček Břetislav Praha Hotel Pyramida C 3. 230
1.9.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
30.8.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
25.8.2017 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 1.
23.8.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 1.
18.8.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
16.8.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
11.8.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
9.8.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
4.8.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 2.
2.8.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 5.
21.7.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
19.7.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
14.7.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
12.7.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
7.7.2017 StČ pohár základní   06 Teínská hospoda 1.
5.7.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
30.6.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
28.6.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
23.6.2017 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 1.
7.6.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
2.6.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
20.5.2017 StČ pohár finále muži   Kamenice C 5. 190
12.5.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
10.5.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
6.5.2017 5 Reg.Master StČ muži   08 Klub Ajeto 1.
5.5.2017 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 1.
3.5.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 1.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.8.2018 07:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.8.2018 07:39:38