Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru

Hoffmann Martin

Sgt. Pepik's Band Praha

Český pohár jednotlivců - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Pořadí: 4 | Turnajů: 81 | Body: 18930

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
18.10.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
13.10.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
11.10.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
4.10.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
30.9.2017 37 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Most KD Repre A 9. 3700
27.9.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 1.
15.9.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
13.9.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
9.9.2017 Reg.Master StČ muži   08 Klub Ajeto B 1. 1250
8.9.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
6.9.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
2.9.2017 NEW EDU Ranking Men (s ČP) Uhříček Břetislav Praha Hotel Pyramida C 3. 230
1.9.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
30.8.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
25.8.2017 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 1.
23.8.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 1.
18.8.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
16.8.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
11.8.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
9.8.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
4.8.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 2.
2.8.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 5.
21.7.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
19.7.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
14.7.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
12.7.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
7.7.2017 StČ pohár základní   06 Teínská hospoda 1.
5.7.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
30.6.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
28.6.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
23.6.2017 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 1.
7.6.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
2.6.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
20.5.2017 StČ pohár finále muži   Kamenice C 5. 190
12.5.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
10.5.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
6.5.2017 5 Reg.Master StČ muži   08 Klub Ajeto B 1. 1150
5.5.2017 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 1.
3.5.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 1.
28.4.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
26.4.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
22.4.2017 36 TOP RGP 24 Jarý Stanislav Králíky Kulturní dům A 9. 3700
19.4.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
16.4.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda C 1. 190
14.4.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
5.4.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 1.
31.3.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
29.3.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
24.3.2017 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
22.3.2017 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 00:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 00:45:44