Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-50/82)
  Náhled Tisk Nahoru

Záruba Daniel

Ložisková mafie Pšov

Český pohár jednotlivců - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Pořadí: 25 | Turnajů: 82 | Body: 12890

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
7.10.2017 StČ pohár základní   34 Základna 7.
2.10.2017 18 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 1.
30.9.2017 3 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Most KD Repre A 9. 2500
29.9.2017 JC Jablonec U Nás   JC Jablonec U Nás 1.
28.9.2017 40 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 1.
22.9.2017 7 JC Jablonec n/N U Péci   JC Jablonec n/N U Péci 1.
20.9.2017 42 Staropramen Open U Máchy (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 2.
19.9.2017 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan JC Dobranov Penzion Na Konci 2.
18.9.2017 14 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 7.
16.9.2017 14 TOP Master KHK-S&J muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda B 7. 850
2.9.2017 NEW EDU Ranking Men (s ČP) Uhříček Břetislav Praha Hotel Pyramida 13.
1.9.2017 EDU Warm Up - Split Score Uhříček Břetislav Praha Hotel Pyramida 13.
1.9.2017 EDU Warm Up Muži (Herren) Uhříček Břetislav Praha Hotel Pyramida 7.
31.8.2017 StČ pohár základní   04 Hasičárna 1.
30.8.2017 9 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 1.
19.8.2017 3 Double Open MSVČ muži (švýcar) Vylíčil Ondřej Hořičky Hostinec 3.
18.8.2017 Hořičský Open Air finále Vylíčil Ondřej Hořičky Hostinec 1.
18.8.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Vylíčil Ondřej Hořičky Hostinec 1.
16.8.2017 5 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 1.
8.8.2017 10 Hořičský Open Air Ulrich Michal 21 Hořičky Hostinec 6.
7.8.2017 2 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk JC Mimoň Český Lev 1.
5.8.2017 Vagon zvýhodněný Melichar David 06 Velký Třebešov U Vagonu 1.
28.7.2017 StČ pohár muži zvýhodněný   04 Salón 1.
27.7.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Hasičárna 1.
20.7.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 2.
8.7.2017 Open Libereckého kraje - muži   Bažiny-Hrádek n.N. 4.
27.6.2017 4 Letní házení - základní turnaj   MATY´s BAR C 1. 230
8.6.2017 26 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 1.
6.6.2017 Letní házení - základní turnaj   MATYS BAR 25.
21.5.2017 Jackpot Cup muži finále Minařík Jiří Litvínov Attik C 2. 230
20.5.2017 Open Stč jednotlivci   Kamenice 4.
20.5.2017 StČ pohár finále muži   Kamenice 49.
13.5.2017 StČ pohár základní   04 Sport club C 1. 210
6.5.2017 13 TOP Master KHK-S&J muži Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 5.
29.4.2017 5 Reg.Master StČ muži   04 Chlumecká B 3. 1150
29.4.2017 StČ pohár základní   04 U Jána C 1. 210
26.4.2017 40 MC Jablonec n.N. U Nás Gyalog Zdeněk Jablonec n.N. U Nás 1.
25.4.2017 StČ pohár základní   34 Základna C 2. 210
24.4.2017 MC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Mimoň Český Lev a 1.
22.4.2017 2 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům A 9. 2500
17.4.2017 MC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Mimoň Český Lev a 2.
15.4.2017 2 Double Open MSVČ muži (švýcar) Vylíčil Ondřej Arnultovice U Soudku 13.
15.4.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 5.
13.4.2017 StČ pohár základní   04 U Jána C 2. 210
12.4.2017 MC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Mimoň Český Lev 1.
8.4.2017 21 Jičínská Tour Papež Jan 18 Jičín U Burliho 1.
5.4.2017 StČ pohár zvýhodněný   06 U Tichnů 2.
4.4.2017 StČ pohár zvýhodněný   34 Základna C 1. 230
3.4.2017 MC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Mimoň Český Lev a 2.
25.3.2017 4 Reg.Master StČ muži   04 U Jána 7.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 06:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 06:29:50