Započítané turnaje hráče
UŠO > Započítané turnaje hráče (1-39/39)
  Náhled Tisk Nahoru

Písek David

DC Mustang Brno B Němčice

Český pohár jednotlivců - MUŽI 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Pořadí: 18 | Turnajů: 39 | Body: 14630

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
4.10.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club IV   M13 Darts Club 1.
30.9.2017 3 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Most KD Repre A 1. 4100
29.9.2017 3 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Most KD Repre C 3. 230
29.9.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII   Pivní bar Lidická 1.
27.9.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club IV   M 13 Darts Club 2.
23.9.2017 Strmeň Cup - U Kolečka IV   Bejvávalo u Kolečka C 1. 230
22.9.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII   Pivní bar Lidická 1.
20.9.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club IV   M 13 Darts Club 1.
15.9.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VIII   Pivní bar Lidická C 1. 210
9.9.2017 Reg.Master JMOŠS muži   Popovice B 1. 1250
2.9.2017 NEW EDU Ranking Men (s ČP) Uhříček Břetislav Praha Hotel Pyramida 25.
26.8.2017 Reg.Master Olomoucko muži Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 7.
11.8.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VII   Pivní bar Lidická 1.
27.7.2017 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře III   U Statečného Kováře 1.
15.7.2017 Strmeň Cup - U Kolečka III   Bejvávalo U Kolečka C 1. 230
14.7.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VI   Pivní bar Lidická C 1. 190
12.7.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M 13 Darts Club C 1. 190
17.6.2017 Strmeň Cup - U Kolečka III   Bejvávalo U Kolečka C 1. 210
16.6.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická VI   Pivní bar Lidická C 1. 190
9.6.2017 Open JMOŠS jednotlivci   O přeborníka JMOŠS C 1. 230
3.6.2017 Strmeň Cup - U Kolečka III   Bejvávalo U Kolečka C 1. 190
31.5.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M 13 Darts Club 1.
27.5.2017 Mistrovství Jižní Moravy - Muži kat. B Dubovec Juraj S- Klub Brno 1.
17.5.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M 13 Darts Club 1.
10.5.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M 13 Darts Club 1.
6.5.2017 Reg.Master JMOŠS muži   Bogota B 1. 1350
3.5.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M 13 Darts Club 1.
22.4.2017 2 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Králíky Kulturní dům A 33. 1700
19.4.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club III   M 13 Darts Club 1.
12.4.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M 13 darts Club 1.
29.3.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M 13 Darts Club 1.
22.3.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M13 Darts 1.
18.3.2017 Reg.Master Brněnsko muži Dubovec Juraj Bílovice nad Svitavou B 9. 850
15.3.2017 Strmeň Cup - M13 Darts club II   M13 Darts Club 1.
4.3.2017 Strmeň Cup Krajské finále muži   Sokolovna Tuřany C 1. 230
25.2.2017 1 Nominační RGP muži Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury A 33. 1700
21.1.2017 Reg.Master JMOŠS muži   Boby Bowling B 1. 1350
10.1.2017 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno I   Úsobrno 1.
7.1.2017 Bull´s Turnaj mistrů kat. A+ muži Uhříček Břetislav Olomouc - Atlant 2.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 02:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 03:00:34