Truhles Hradec Králové | Plovoucí - nominační žebříček - MUŽI Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci muži | Pořadí: 173 | Turnajů: 59 | Body: 7150 |
Datum | Kolo | Název turnaje | Rozhodčí | HM | Hrací místo | Kat | Pořadí | Body | Akce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.3.2024 | 6 | WS2024 (dvojnásobný) | Kujal Josef | Hradec Králové - CC Lucie | C | 1. | 230 | ||
9.3.2024 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 2. | 190 | ||
24.2.2024 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 230 | ||
17.2.2024 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 150 | ||
3.2.2024 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 5. | ||||
27.1.2024 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 4. | ||||
20.1.2024 | 0 | Reg.Master KHK-J&S - muži | Vylíčil Ondřej | Hradec Králové - Sokolovna v Novém HK | B | 33. | 450 | ||
13.1.2024 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 3. | 170 | ||
6.1.2024 | Bull´s Turnaj mistrů kat. A+ muži | Uhříček Břetislav | Olomouc - U Pelikána | C | 4. | 130 | |||
30.12.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 190 | ||
27.12.2023 | 0 | Vagon | Formanová Monika | 06 | Velký Třebešov - U Vagonu | C | 2. | 230 | |
23.12.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
9.12.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 5. | ||||
30.11.2023 | 0 | Mistr. KHK jih - zvýhodněný turnaj muži | Bernard Vladimír | Hradec Králové - Hospůdka Sova (Tatran) | C | 1. | 230 | ||
25.11.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 230 | ||
18.11.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
16.11.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 9. | ||||
11.11.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
6.11.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
28.10.2023 | 0 | M. Open KHK jih - jednotlivci | Kujal Josef | Hradec Králové - Country Club Lucie | 1. | ||||
28.10.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 210 | ||
14.10.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 190 | ||
7.10.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 3. | ||||
30.9.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
27.9.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 210 | ||
23.9.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 5. | ||||
16.9.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
15.9.2023 | 0 | Paletáři OPEN | Dolénková Soňa | HRADEC KRALOVE - PALETÁRNA | 5. | ||||
8.9.2023 | 0 | M. Open KHK J&S jednotlivci | Dolénková Soňa | HRADEC KRALOVE - PALETÁRNA | C | 1. | 210 | ||
2.9.2023 | 4 | Reg.Master KHK-J&S - muži | Bernard Vladimír | Štít - Chárovna | B | 2. | 1150 | ||
1.9.2023 | 0 | Paletáři OPEN | Dolénková Soňa | HRADEC KRALOVE - PALETÁRNA | 4. | ||||
29.8.2023 | 13 | Summer DARTs 2023 - základní turnaj | Bernard Vladimír | Hradec Králové - Kuzelna | 5. | ||||
26.8.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
25.8.2023 | 0 | Paletáři OPEN | Dolénková Soňa | PALETÁRNA OPEN | C | 1. | 230 | ||
18.8.2023 | 0 | Paletáři OPEN | Dolénková Soňa | PALETÁRNA OPEN | 4. | ||||
12.8.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 2. | ||||
11.8.2023 | 0 | Paletáři OPEN | Dolénková Soňa | PALETÁRNA Hradec Králové | C | 2. | 190 | ||
5.8.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 2. | ||||
29.7.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 230 | ||
22.7.2023 | 0 | Bistro U Štěpánků - základ. | Štěpánek Pavel | Běleč nad Orlicí - U Štěpánků | 1. | ||||
15.7.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
8.7.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
5.7.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
4.7.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
1.7.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 210 | ||
17.6.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 2. | ||||
10.6.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 130 | ||
3.6.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 190 | ||
20.5.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | 1. | ||||
13.5.2023 | 0 | Sova CUP | Rohr Milan | Hradec Králové - Hospůdka Sova | C | 1. | 190 |