Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/88547)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 36568 | Turnajů: 91965

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
18.8.2018 Open Olomoucko dvojice Špička Zdeněk Sport Bar Slovan Šternberk 16 14 C
18.8.2018 Open Olomoucko muži Špička Zdeněk Sport Bar Slovan Šternberk 26 9 C
18.8.2018 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Sport Bar Slovan Šternberk 18 15 C
18.8.2018 Open Olomoucko ženy Špička Zdeněk Sport Bar Slovan Šternberk 6 9 C
18.8.2018 Open Ústeckého kraje   Machův Mlýn 9 16 C
18.8.2018 Open Ústeckého kraje   Machův Mlýn 35 11 C
18.8.2018 Open Ústeckého kraje - dvojice   Machův Mlýn 11 5 C
18.8.2018 Open Ústeckého kraje - dvojice mixy   Machův Mlýn 18 4 C
18.8.2018 Open Ústeckého kraje - ženy   Machův Mlýn 12 9 C
17.8.2018 JC Litvínov Fotbalová hospůdka   Machův Mlýn 50 11 C
17.8.2018 JC Litvínov Fotbalová hospůdka   Machův Mlýn 21 9 C
17.8.2018 MJČ Bar U Koníka ČB   MO U Koníka ČB 6 13 C
17.8.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 16 C
17.8.2018 Open Ústeckého kraje   Machův Mlýn 13 16 C
17.8.2018 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 14 11 C
17.8.2018 StČ pohár dvojice   10 U Švehly 6 8 C
17.8.2018 StČ pohár muži základní   08 Klub Ajeto 19 12 C
17.8.2018 StČ pohár základní   08 Plzeňka 11 19 C
17.8.2018 StČ pohár základní   10 Pizzerie U Anity 12 17 C
17.8.2018 StČ pohár základní   10 U Švehly 11 14 C
17.8.2018 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 7 14 C
16.8.2018 36 Vagon Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 13 13 C
16.8.2018 8 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 8 10 C
16.8.2018 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 12 8 C
16.8.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   Omega Frýdek-Místek 10 9 C
16.8.2018 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko 22 12 C
16.8.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Obermajer Oldřich Roxy BAR open 29 16 C
16.8.2018 MJČ Bar U Zlaté Husy Písek   MO Bar U Zlaté Husy Písek 16 14 C
16.8.2018 MJČ KD Těmice   MO Těmice 11 15 C
16.8.2018 Open KHK-S jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 13 16 C
16.8.2018 Open Ústeckého kraje   Machův Mlýn 59 20 C
16.8.2018 Open Ústeckého kraje   Machův Mlýn 12 10 C
16.8.2018 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 14 8 C
16.8.2018 StČ pohár dvojice   04 Hole in one 5 6 C
16.8.2018 StČ pohár dvojice   04 U Jána 12 8 C
16.8.2018 StČ pohár dvojice   10 U Knotků 9 11 C
16.8.2018 StČ pohár základní   03 Řipská 14 14 C
16.8.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 28 23 C
16.8.2018 StČ pohár základní   04 Hole in one 10 15 C
16.8.2018 StČ pohár základní   04 Mystery bar 19 19 C
16.8.2018 StČ pohár základní   04 U Jána 24 20 C
16.8.2018 StČ pohár základní   08 Bar 99 8 19 C
16.8.2018 StČ pohár základní   10 Magic 26 21 C
16.8.2018 StČ pohár základní   10 U Knotků 17 23 C
16.8.2018 StČ pohár základní   34 Základna 18 14 C
16.8.2018 Vagon doplňkový Jarkovský Robert 06 Velký Třebešov U Vagonu 8 11 C
15.8.2018 40 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. Sedmička 31 20 C
15.8.2018 37 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice Apríl bar 17 21 C
15.8.2018 Jackpot Cup Moravskoslezský   U Hroznů Frýdek-Místek 12 11 C
15.8.2018 Klubový Open MSK - jednotlivci   Kovárna Frýdek-Místek 15 14 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.8.2018 09:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.8.2018 09:20:02