Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/2999)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - za posledních 10 let

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 36683 | Turnajů: 92687

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.9.2018 19 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 16 15 B
15.9.2018 16 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 8 16 B
15.9.2018 4 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 33 9 B
15.9.2018 4 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 15 9 B
15.9.2018 4 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 8 11 B
15.9.2018 4 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 62 10 B
15.9.2018 4 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 34 10 B
15.9.2018 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 36 9 B
15.9.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan Plzeň, klub OKO Plzeň 17 8 B
15.9.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 7 6 B
15.9.2018 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 16 7 B
15.9.2018 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 7 B
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 10 8 B
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 5 7 B
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko muži Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 19 8 B
9.9.2018 Reg.Master Zlínsko ženy Smékal Roman Bar Trávníky Vsetín 11 9 B
8.9.2018 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži   KD, Dobroměřice 81 9 B
8.9.2018 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy   KD, Dobroměřice 32 9 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír RGM HK 15 9 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír RGM HK 7 7 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír RGM HK 36 11 B
8.9.2018 4 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír RGM HK 16 8 B
8.9.2018 4 Reg.Master Ústecka - dvojice muži   KD, Dobroměřice 42 5 B
8.9.2018 4 Reg.Master Ústecka - dvojice ženy   KD, Dobroměřice 19 5 B
8.9.2018 4 TOP RM Ústecka - muži   KD, Dobroměřice 12 13 B
8.9.2018 4 TOP RM Ústecka - ženy   KD, Dobroměřice 6 11 B
8.9.2018 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   4. RM Žabovřesky 93 8 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Koclířov KD 20 8 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Koclířov KD 7 6 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 40 9 B
8.9.2018 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov KD 14 7 B
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín 24 8 B
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín 4 7 B
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín 57 10 B
8.9.2018 Reg.Master JMOŠS ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno- Komín 13 9 B
8.9.2018 Reg.Master Karlovarsko dvojice muži   Nové Sedlo Meteor 32 9 B
8.9.2018 Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy   Nové Sedlo Meteor 10 5 B
8.9.2018 Reg.Master Karlovarsko muži   Nové Sedlo Meteor 62 9 B
8.9.2018 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 19 7 B
8.9.2018 Reg.Master Liberecka - dvojice muži   Pivnice v Zátiší-Liberec 16 5 B
8.9.2018 Reg.Master Liberecka - dvojice ženy   Pivnice v Zátiší-Liberec 7 5 B
8.9.2018 Reg.Master Liberecka - muži   Pivnice v Zátiší-Liberec 36 9 B
8.9.2018 Reg.Master Liberecka - ženy   Pivnice v Zátiší-Liberec 15 9 B
8.9.2018 Reg.Master MSK dvojice muži   Rubín Ostrava 13 5 B
8.9.2018 Reg.Master MSK dvojice ženy   Rubín Ostrava 4 5 B
8.9.2018 Reg.Master MSK muži   Rubín Ostrava 28 9 B
8.9.2018 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 10 9 B
8.9.2018 Reg.Master Olomoucko dvojice muži Smékal Roman Sport Bar Slovan Šternberk 20 8 B
8.9.2018 Reg.Master Olomoucko dvojice ženy Smékal Roman Sport Bar Slovan Šternberk 5 8 B
8.9.2018 Reg.Master Olomoucko muži Malíšková Veronika Sport Bar Slovan Šternberk 48 9 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 03:25

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 03:25:50