Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/10513)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - sezónní

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 12112 | Turnajů: 10834

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
18.10.2017 StČ pohár dvojice   10 U Pipikina 7 9 C
18.10.2017 StČ pohár základní   03 Grey bar Na zastávce 8 11 C
18.10.2017 StČ pohár základní   10 U Pipkina 13 14 C
17.10.2017 1 Star Arena Cup - základní Tajovský Jiří Star arena cup Brno 11 17 C
17.10.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 23 16 C
17.10.2017 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 9 9 C
17.10.2017 StČ pohár dvojice   04 U Jána 7 12 C
17.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 16 17 C
17.10.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 13 17 C
17.10.2017 StČ pohár základní   10 Jitřenka 10 11 C
17.10.2017 StČ pohár základní   34 U Zábranských 10 15 C
17.10.2017 StČ pohár základní   34 Základna 33 17 C
17.10.2017 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 9 14 C
17.10.2017 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 17 21 C
16.10.2017 41 Palmička Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 24 16 C
16.10.2017 19 ČDS Cup Pivín Svozil Jaroslav Hostinec Nad Hřištěm 10 15 C
16.10.2017 7 Atlant Cup Smékal Roman Restaurace Atlant Olomouc 6 13 C
16.10.2017 4 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava Hattrick 13 13 C
16.10.2017 2 Místní Open JMK (B-A) Hladík Jiří Turbocup Turbína 7/2 19 16 C
16.10.2017 StČ pohár dvojice   04 Chrpa 9 10 C
16.10.2017 StČ pohár dvojice   08 Klub Ajeto 13 12 C
16.10.2017 StČ pohár muži základní   08 Klub Ajeto 16 11 C
16.10.2017 StČ pohár základní   03 Las Vegas 12 16 C
16.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 9 15 C
16.10.2017 StČ pohár základní   04 Chrpa 18 17 C
16.10.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 19 20 C
16.10.2017 StČ pohár základní   10 U nás 11 17 C
16.10.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 11 11 C
16.10.2017 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup IV   Bar U Kola Sloup 19 23 C
14.10.2017 19 O putovní pohár Kahanu Černá Marcela 10 Žacléř Kahan 13 16 C
14.10.2017 Dvojice U Huberta   U Huberta podzim sobota dvojice 6 9 C
14.10.2017 JC Žatec Mandl Club Suško Miroslav JC Žatec Mandl Club 14 14 C
14.10.2017 Místní Open KHK jih - dvojice   AG Měník dvojice 21 15 C
14.10.2017 O putovní pohár Kahanu doplňkový Černá Marcela 10 Žacléř Kahan 8 15 C
14.10.2017 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 10 17 C
14.10.2017 Open oblasti MSK - dvoj. muži   U Hynečků Brušperk 11 6 C
14.10.2017 Open oblasti MSK - dvoj. ženy   U Hynečků Brušperk 4 6 C
14.10.2017 Open oblasti MSK - muži   U Hynečků Brušperk 34 12 C
14.10.2017 Open oblasti MSK - ženy   U Hynečků Brušperk 9 10 C
14.10.2017 Open Ústeckého kraje   Zabrušany U Hřiště 16 12 C
14.10.2017 Open Ústeckého kraje - dvojice   Zabrušany U hřiště 15 11 C
14.10.2017 Open Ústeckého kraje - muži   Zabrušany U Hřiště 27 12 C
14.10.2017 Open Ústeckého kraje - ženy   Zabrušany U Hřiště 8 10 C
14.10.2017 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 15 15 C
14.10.2017 StČ pohár dvojice   04 Chlumecká 9 10 C
14.10.2017 StČ pohár dvojice   04 U Jána 6 9 C
14.10.2017 StČ pohár dvojice   34 Základna 13 12 C
14.10.2017 StČ pohár muži základní   04 Chlumecká 14 10 C
14.10.2017 StČ pohár základní   04 Homolka 14 21 C
14.10.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 10 14 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 20:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 20:18:22