Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/6098)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 2174 | Turnajů: 6192

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
24.11.2017 MČR Cricket & Nat. Open EDU ženy Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 65 8 C
21.11.2017 23 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov Dřevěnka 13 17 C
21.11.2017 JC Litvínov Fotbalová hospůdka Minařík Jiří JC Litvínov Fotbalová hospůdka 18 19 C
21.11.2017 JC Ludvíkov pod Smrkem Hasičský klub   JC Ludvíkov pod Smrkem Hasičský klub 13 16 C
21.11.2017 JC Most Špunt Bar Kotner Karel JC Most Špunt Bar 7 17 C
21.11.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Chodov Žíla open 2017 30 15 C
21.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 19 16 C
21.11.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 12 16 C
21.11.2017 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 15 16 C
20.11.2017 9 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava Hattrick 15 13 C
20.11.2017 StČ pohár základní   03 Las Vegas 15 17 C
20.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 15 18 C
20.11.2017 StČ pohár základní   04 Chrpa 28 18 C
20.11.2017 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 13 10 C
19.11.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   Racek Ostrava 20 16 C
18.11.2017 JC Pšov U Tří Vrb Dostál Petr JC Pšov U Tří Vrb 9 18 C
18.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Staropramen cup 33 16 C
18.11.2017 MO Pardubický kraj - Hi Score Fotr Pavel Damníkov Hiscore 57 15 C
18.11.2017 MO Pardubický kraj - jednotl. Fotr Pavel KD Damníkov 11 8 C
18.11.2017 MO Plzeňského kraje - jednotlivci   Holýšov - Star aréna Větrník 31 17 C
18.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 19 20 C
18.11.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Goldmannová Anna Velké Svatoňovice Na Bálkáně 13 15 C
18.11.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Goldmannová Anna Velké Svatoňovice Na Balkáně 23 17 C
18.11.2017 Open oblasti MSK - ženy   Havránek Ostrava 14 10 C
18.11.2017 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock klub Gambrinus 23 15 C
18.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 U Jána 22 18 C
18.11.2017 Strmeň Cup - Boskovice U Stat.Kováře IV   Bar U Statečného Kováře 10 21 C
18.11.2017 Strmeň Cup - Pivárna Sloup II   Pivárna Sloup 18 21 C
18.11.2017 Strmeň Cup - Pivárna Sloup II   Pivárna Sloup 15 19 C
18.11.2017 Úpická túrka bonusový Sobolík Jiří 09 Hajnice U Malichů 10 17 C
17.11.2017 46 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod Nápojové občerstvení 23 18 C
17.11.2017 15 JC Jablonec n/N U Péci   JC Jablonec n/N U Péci 23 19 C
17.11.2017 14 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov Pod Starou horou 16 18 C
17.11.2017 12 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 25 16 C
17.11.2017 JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace   JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurece 17 17 C
17.11.2017 JC Litoměřice Pohratická Hospůdka Staško David JC Litoměřice Pokratická Hospůdka 11 18 C
17.11.2017 JC Most Konírna Brdek Bohuslav JC Most Konírna 16 21 C
17.11.2017 JC Výškov U Lípy Kříž Michael JC Výškov U Lípy 10 16 C
17.11.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   Ural Ostrava 18 16 C
17.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Chlumecký open 16 17 C
17.11.2017 MO Plzeňského kraje - jednotlivci   Holoubkov 16 14 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   07 Tehov 13 16 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   08 Plzeňka 21 17 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 Kajot 20 19 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Barryho 14 17 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Libora 20 16 C
17.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 17 17 C
17.11.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 12 13 C
17.11.2017 TP Ohníč Sport klub   Ohnič 18 19 C
16.11.2017 47 Vagon Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 27 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 10:45

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 10:45:47