Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/87)
  Náhled Tisk Nahoru
2017 - Český pohár jednotlivců - ŽENY

Republikové žebříčky - archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: B | Hráček: 2174 | Turnajů: 6191

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
4.11.2017 Reg.Master KHK-J&S - ženy   RGM Matys BAR Hradec Králové 13 6 B
28.10.2017 5 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy   Travčice, KD 28 5 B
28.10.2017 5 Reg.Master Liberecka - ženy   Pivnice v Zátiší Liberec 14 5 B
28.10.2017 5 TOP RM Ústecka - ženy   Travčice, KD 6 9 B
28.10.2017 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - ženy Netolický Milan Dušejov Sokolovna 25 7 B
28.10.2017 Reg.Master Brněnsko ženy Dubovec Juraj U Dvořáků Brno 12 5 B
28.10.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 19 5 B
28.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 33 9 B
22.10.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávník Vsetín 11 6 B
21.10.2017 5 Nominační Master KHK (s TOP) ženy J&S Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 34 6 B
21.10.2017 5 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 8 12 B
21.10.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov Fatima 10 6 B
21.10.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 19 5 B
21.10.2017 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 10 6 B
21.10.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 18 6 B
21.10.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 26 10 B
21.10.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   RM Strážkovice 20 8 B
14.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 16 9 B
16.9.2017 11 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 8 12 B
16.9.2017 4 Nominační Master KHK (s TOP) ženy J&S Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 40 6 B
16.9.2017 Reg.Master Liberecka - ženy   Bažiny-Hrádek n.N. 9 5 B
16.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 17 9 B
9.9.2017 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 23 5 B
9.9.2017 4 TOP RM Ústecka - ženy Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 6 9 B
9.9.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Přelouč Palma 7 6 B
9.9.2017 Reg.Master JMOŠS ženy   Popovice 9 5 B
9.9.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy Beňuš Jaroslav Meteor N.Sedlo 16 5 B
9.9.2017 Reg.Master KHK-J&S - ženy   RGM HK 13 6 B
9.9.2017 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 8 6 B
9.9.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 15 5 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 13 9 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 22 10 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   08 U krkavce 7 9 B
9.9.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   4. RM Žabovřesky 25 8 B
27.8.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 11 6 B
26.8.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 12 6 B
14.5.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 16 6 B
13.5.2017 3 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Minařík Jiří Dobroměřice KD 32 5 B
13.5.2017 3 TOP RM Ústecka - ženy Minařík Jiří Dobroměřice KD 6 9 B
13.5.2017 Reg.Master Liberecka - ženy   Rest. U Chobota-Liberec 18 5 B
13.5.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 21 6 B
6.5.2017 10 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 8 12 B
6.5.2017 5 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 12 8 B
6.5.2017 5 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 23 8 B
6.5.2017 3 Nominační Master KHK (s TOP) ženy J&S Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 30 6 B
6.5.2017 Reg.Master JMOŠS ženy   Bogota 14 5 B
6.5.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nejdek Kulturní dům 22 5 B
6.5.2017 Reg.Master MSK ženy   Ural Ostrava 9 6 B
6.5.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň,Husovka 22 5 B
6.5.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   3. RM Plav 21 8 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2018 22:42

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.1.2018 22:42:16