Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: B | Hráček: 2088 | Turnajů: 5746

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
22.10.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávník Vsetín 11 9 B
21.10.2017 5 Nominační Master KHK (s TOP) ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 34 13 B
21.10.2017 5 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 8 18 B
21.10.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov Fatima 10 8 B
21.10.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 19 8 B
21.10.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 18 10 B
21.10.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 26 12 B
21.10.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   RM Strážkovice 20 9 B
14.10.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 16 11 B
16.9.2017 11 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 8 17 B
16.9.2017 4 Nominační Master KHK (s TOP) ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř-Josefov Beseda 40 13 B
16.9.2017 Reg.Master Liberecka - ženy   Bažiny-Hrádek n.N. 9 10 B
16.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 17 11 B
9.9.2017 4 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 23 10 B
9.9.2017 4 TOP RM Ústecka - ženy Minařík Jiří Proboštov,Sokolovna 6 12 B
9.9.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Přelouč Palma 7 8 B
9.9.2017 Reg.Master JMOŠS ženy   Popovice 9 11 B
9.9.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy Beňuš Jaroslav Meteor N.Sedlo 16 8 B
9.9.2017 Reg.Master KHK-J&S - ženy   RGM HK 13 12 B
9.9.2017 Reg.Master MSK ženy   Rubín Ostrava 8 10 B
9.9.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 15 8 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 13 11 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 22 12 B
9.9.2017 Reg.Master StČ ženy   08 U krkavce 7 10 B
9.9.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   4. RM Žabovřesky 25 9 B
27.8.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 11 9 B
26.8.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 12 10 B
14.5.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 16 9 B
13.5.2017 3 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Minařík Jiří Dobroměřice KD 32 10 B
13.5.2017 3 TOP RM Ústecka - ženy Minařík Jiří Dobroměřice KD 6 13 B
13.5.2017 Reg.Master Liberecka - ženy   Rest. U Chobota-Liberec 18 10 B
13.5.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 21 10 B
6.5.2017 10 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 8 18 B
6.5.2017 5 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 12 10 B
6.5.2017 5 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 23 10 B
6.5.2017 3 Nominační Master KHK (s TOP) ženy Vylíčil Ondřej Valdice Kulturní dům 30 13 B
6.5.2017 Reg.Master JMOŠS ženy   Bogota 14 13 B
6.5.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nejdek Kulturní dům 22 8 B
6.5.2017 Reg.Master MSK ženy   Ural Ostrava 9 10 B
6.5.2017 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan Plzeň,Husovka 22 8 B
6.5.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   3. RM Plav 21 9 B
29.4.2017 5 Reg.Master StČ ženy   04 Chlumecká 24 10 B
29.4.2017 Reg. Master Vysočina (Brtnice) - ženy Netolický Milan Brtnice 13 6 B
25.3.2017 4 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 21 10 B
25.3.2017 4 Reg.Master StČ ženy   08 Černý vůl 6 9 B
25.3.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Hostovice 17 8 B
25.3.2017 Reg.Master Liberecka - ženy   U Péci-Jablonec n.N. 17 10 B
19.3.2017 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Bar Trávníky Vsetín 14 9 B
18.3.2017 4 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 30 10 B
18.3.2017 2 Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy Minařík Jiří Proboštov, Kulturní dům 30 10 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 11:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 11:17:25