Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/5725)
  Náhled Tisk Nahoru
Český pohár jednotlivců - ŽENY 2017

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 2084 | Turnajů: 5725

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.10.2017 5 Nominační Master KHK (s TOP) ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 34 13 B
21.10.2017 5 TOP Master KHK-S&J ženy Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 8 18 B
21.10.2017 Open KHK S&J jednotlivci Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (Shanghai) 18 27 C
21.10.2017 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov Fatima 10 8 B
21.10.2017 Reg.Master Karlovarsko ženy   Nové Sedlo Meteor 19 8 B
21.10.2017 Reg.Master Olomoucko ženy Špička Zdeněk Restaurace Atlant Olomouc 18 10 B
21.10.2017 Reg.Master StČ ženy   08 Klub Ajeto 26 12 B
21.10.2017 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   RM Strážkovice 20 9 B
21.10.2017 Zahřívací Open Masteru KHK S&J Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (301 DI+SO) 26 23 C
21.10.2017 Zahřívací Open Masteru KHK S&J Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (301 MO) 25 23 C
20.10.2017 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 14 19 C
20.10.2017 StČ pohár základní   08 Klub Ajeto 11 19 C
20.10.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 15 18 C
20.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 16 18 C
19.10.2017 JC Liberec Espresso Bar   JC Liberec Espresso Bar 16 19 C
19.10.2017 StČ pohár základní   03 Řipská 12 16 C
19.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 20 21 C
19.10.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 14 19 C
19.10.2017 StČ pohár základní   05 Cukrovar 12 17 C
19.10.2017 StČ pohár základní   08 Bar 99 12 17 C
19.10.2017 StČ pohár základní   08 U Dobroty 4 15 C
19.10.2017 StČ pohár základní   08 U krkavce 11 16 C
19.10.2017 StČ pohár základní   10 Magic 9 15 C
19.10.2017 StČ pohár základní   34 Základna 25 18 C
19.10.2017 Strmeň Cup - Budišov II   Budišov 8 20 C
18.10.2017 46 Staropramen Open U Máchy (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov-H.S.M. U Machače 20 21 C
18.10.2017 19 ČDS Cup Lipník nad Bečvou Tůmová Petra Pivnice Kornet 18 24 C
18.10.2017 19 ČDS Cup Olomouc II. Klimšová Libuše Sportbar Legend 12 21 C
18.10.2017 19 ČDS Cup Šternberk Rážová Zuzana Sportbar Slovan 21 23 C
18.10.2017 5 Pirátský Open (DKO) Pullmann Lukáš 17 Rtyně U Vlčků 17 17 C
18.10.2017 JC Most U Toma Šanda Zdeněk JC Most U Toma 6 18 C
18.10.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Jáchymov Holanka 15 14 C
18.10.2017 MJČ Bar Spolí   MO Bar Nové Spolí 9 15 C
18.10.2017 StČ pohár základní   08 U páva 8 16 C
18.10.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 24 19 C
17.10.2017 19 ČDS Cup Vidnava Piskacis Ladislav Hostinec Modrý Jelen 11 20 C
17.10.2017 1 Star Arena Cup - základní Tajovský Jiří Star arena cup Brno 11 18 C
17.10.2017 JC Semily SC restaurace Nový Petr JC Semily restaurace 8 16 C
17.10.2017 MJČ Pivní bar Vltava ČB   MO Pivní bar Vltava ČB 20 16 C
17.10.2017 Open KHK-S jednotlivci (DKO) Komárková Eliška 06 Velký Třebešov U Vagonu 23 16 C
17.10.2017 StČ pohár základní   03 Sportclub FraJa 13 19 C
17.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 16 17 C
17.10.2017 StČ pohár základní   04 U Jána 13 17 C
17.10.2017 StČ pohár základní   07 AHV 16 16 C
17.10.2017 StČ pohár základní   34 U Zábranských 10 15 C
17.10.2017 StČ pohár základní   34 Základna 33 17 C
17.10.2017 Strmeň Cup - Tatran Kohoutovice IV   Tatran Kohoutovice 13 20 C
17.10.2017 Strmeň Cup - U Hoteliérů Úsobrno II   Úsobrno 17 21 C
17.10.2017 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 17 21 C
16.10.2017 41 Palmička Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 24 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 13:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 13:55:11