Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/248)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 67 | Turnajů: 259

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
17.6.2018 Párty šipkařů SVČ - Šipky zavírák ženy Vylíčil Ondřej Borek u Miletína 16 12 C
16.6.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Borek u Miletína 3 7 C
15.6.2018 Open Stč jednotlivci   Tetínská hospoda 14 16 C
15.6.2018 Párty šipkařů SVČ - Šipky votvírák ženy Vylíčil Ondřej Borek u Miletína 19 12 C
9.6.2018 Strmeň Cup - U Kolečka VI   Bejvávalo U Kolečka 25 37 C
8.6.2018 Open Stč jednotlivci   Plzeňka 13 16 C
8.6.2018 Open Stč jednotlivci   Tetínská hospoda 20 17 C
1.6.2018 19 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 8 9 C
1.6.2018 19 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 20 10 C
1.6.2018 4 Liberecké letní házení - zk. U Péci   Jablonec nad Nisou - u Péci 25 20 C
1.6.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 20 C
1.6.2018 Open Stč jednotlivci   Plzeňka 11 15 C
1.6.2018 Open Stč jednotlivci   Tetínská hospoda 16 17 C
27.5.2018 Open Stč jednotlivci   KD Kamenice 106 22 C
26.5.2018 StČ pohár finále ženy   KD Kamenice 34 11 C
25.5.2018 18 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 9 9 C
25.5.2018 18 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 27 14 C
25.5.2018 3 Liberecké letní házení - zk. U Péci   Jablonec nad Nisou - u Péci 23 19 C
24.5.2018 Open Stč jednotlivci   Mystery bar 14 15 C
20.5.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Tuřany ženy 6 17 C
19.5.2018 8 Úpická túrka bonusový Sobolík Jiří 09 Úpice Na Veselce 7 17 C
18.5.2018 20 Benešovský medvěd   Dřevák-Benešov n.Pl. 13 17 C
18.5.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 5 12 C
18.5.2018 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 12 16 C
12.5.2018 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Dvůr Králové Hankův dům 11 13 C
11.5.2018 19 Benešovský medvěd   Dřevák-Benešov n.Pl. 13 17 C
11.5.2018 17 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 8 8 C
11.5.2018 17 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 20 17 C
8.5.2018 Open Uhříček Břetislav Praha - kvalifikace mládeže 35 15 C
4.5.2018 18 Benešovský medvěd   Dřevák-Benešov n.Pl. 15 16 C
4.5.2018 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 16 18 C
2.5.2018 4 Faraon cup - základní 1 Severýn Pavel Hlinsko Skalsko 26 16 C
1.5.2018 30 Místní Open Vysočiny jednotlivci Zána Oldřich Jihlava Hattrick 24 14 C
28.4.2018 MO Pardubický kraj - jednotl. Netolický Milan Chrudim Za Vodojemem 69 16 C
28.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 5 15 C
28.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 16 30 C
27.4.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 20 18 C
27.4.2018 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 18 18 C
26.4.2018 StČ pohár základní   04 Mystery bar 13 18 C
21.4.2018 Malá RGP ženy Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 83 6 C
21.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   10 U Knotků 16 16 C
20.4.2018 15 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 9 11 C
20.4.2018 15 Dušejovská šipková liga - High Score Krejčí Bohumil Dušejov 25 19 C
20.4.2018 2 RGP zahřívák Uhříček Břetislav Žďár nad Sázavou Dům kultury 69 9 C
20.4.2018 Open JčŠTJ jednotlivci   MO Nádražní Pivnice ČB Mládež 7 12 C
20.4.2018 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 20 17 C
14.4.2018 5 ŠK.Op-Ko.VČ Fotr Pavel Luková 40 17 C
14.4.2018 5 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Fotr Pavel Luková 40 17 C
14.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 4 12 C
14.4.2018 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 17 30 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.6.2018 01:38

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 20.6.2018 01:38:48