Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/344)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 78 | Turnajů: 356

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
11.12.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 19 9 C
11.12.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 13 9 C
9.12.2017 Mistrovství KHK jih - finále ŽENY   Matys 19 6 C
9.12.2017 Open Olomoucko smíšený Špička Zdeněk Kulturní dům Čelčice 109 7 C
8.12.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 13 9 C
2.12.2017 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 15 9 C
1.12.2017 StČ pohár základní   08 Plzeňka 15 9 C
27.11.2017 Strmeň Cup - Bar U Kola Sloup IV   Bar U Kola Sloup 12 18 C
25.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Sobotní Kozlovka 22 15 C
24.11.2017 MJČ Hospůdka Libín   MO Hospůdka Libín 11 17 C
23.11.2017 StČ pohár základní   05 Cukrovar 17 18 C
22.11.2017 Strmeň Cup - Obecní hosp. Křenovice III   Křenovice 16 19 C
20.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 15 18 C
18.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Sobotní Kozlovka 18 15 C
18.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 19 20 C
17.11.2017 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 12 13 C
16.11.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 11/2018 28 16 C
15.11.2017 Strmeň Cup - Obecní hosp. Křenovice III   Křenovice 15 18 C
13.11.2017 45 Palmička Tour - zvýhodněný Goláň Radek Pardubice Bowling 24 18 C
13.11.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 11 19 C
11.11.2017 Místní Open Vysočiny jednotlivci Krejčí Bohumil Dušejov ženy 10 11 C
11.11.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur 27 20 C
10.11.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 20 19 C
10.11.2017 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 24 22 C
9.11.2017 Místní Open Karlovarsko jednotlivci   Ostrov Kolečko TOP 10/2018 20 15 C
9.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 24 20 C
8.11.2017 JC Charvatce Pohostinství Adamus David JC Charvatce Pohostinství 15 16 C
8.11.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 19 20 C
6.11.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 16 19 C
4.11.2017 Místní Open KHK jih - jednotlivci   Sobotní Kozlovka 20 18 C
4.11.2017 Strmeň Cup - U Lesíka Třebíč II   U Lesíka Třebíč 17 21 C
3.11.2017 13 JC Jablonec n/N U Péci Schmidtová Jana JC Jablonec n/N U Péci 19 21 C
1.11.2017 StČ pohár základní   10 U Švehly 25 19 C
30.10.2017 43 Palmička Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 34 18 C
30.10.2017 4 Místní Open JMK (B-A) Hladík Jiří Turbocap Turbína 7/4 20 20 C
30.10.2017 StČ pohár základní   04 Chlumecká 21 19 C
30.10.2017 StČ pohár základní   04 U kocoura 18 19 C
28.10.2017 Open JMOŠS jednotlivci   Excalibur bar 22 20 C
28.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Homolka 7 19 C
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   08 Klub Ajeto 21 19 C
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   08 Plzeňka 14 21 C
27.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   10 U Švehly 20 20 C
26.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 18 20 C
26.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   05 Cukrovar 19 21 C
23.10.2017 3 Místní Open JMK (B-A) Hladík Jiří Turbocup Turbína 7/3 19 18 C
23.10.2017 StČ pohár zvýhodněný   04 Chlumecká 15 18 C
21.10.2017 Klubový Open MSK - jednotlivci   U Káňů Radvanice 15 19 C
21.10.2017 Open KHK S&J jednotlivci Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice (Shanghai) 18 27 C
21.10.2017 Open KHK-S&J mládež Vylíčil Ondřej Vrchlabí KD Střelnice 11 22 C
21.10.2017 StČ pohár základní   04 Homolka 9 19 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2017 18:50

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 15.12.2017 18:50:24