Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/274)
  Náhled Tisk Nahoru
Plovoucí žebříček pro nasazování - JUNIORKY

Plovoucí žebříčky pro nasazování | Jednotlivci ženy | Hráček: 75 | Turnajů: 274

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
15.9.2018 StČ pohár základní   04 Chlumecká 24 22 C
14.9.2018 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 9 14 C
8.9.2018 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   4. RM Žabovřesky 10 12 B
7.9.2018 1 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 18 16 C
7.9.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 20 C
7.9.2018 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 8 13 C
4.9.2018 14 Letní házení - základní turnaj   MATY´s BAR 61 18 C
4.9.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická X   Pivní bar Lidická 17 23 C
31.8.2018 25 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 8 9 C
31.8.2018 14 Túrka - Rest. U Lasa (Brno) - základní   Restaurace U Lasa 16 22 C
31.8.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 26 24 C
30.8.2018 StČ pohár základní   04 Mystery bar 13 23 C
28.8.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická X   Pivní bar Lidická 23 24 C
25.8.2018 MJČ Soukromý šipkařský klub JH   MO SŠK J. Hradec 18 18 C
20.8.2018 32 PP Tour Goláň Radek Pardubice Bowling 25 17 C
20.8.2018 StČ pohár ženy zvýhodněný   08 Klub Ajeto 21 15 C
18.8.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Rygl Luboš Šipkový desetiboj 12 19 C
17.8.2018 24 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 6 9 C
17.8.2018 12 Túrka - Rest. U Lasa (Brno) - zvýhodněný   Restaurace U Lasa 20 24 C
17.8.2018 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 7 14 C
16.8.2018 8 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 8 10 C
16.8.2018 Open KHK-S jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice Pod Skalkou 13 16 C
15.8.2018 JC Liberec Klub 44 Kozák Lubor JC Liberec Klub 44 10 14 C
11.8.2018 7 Double Open MSVČ ženy Vylíčil Ondřej Havlovice U Lávky 12 12 C
11.8.2018 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Havlovice U Lávky 17 18 C
10.8.2018 26 Open Cup 2018 - Klub 44   Liberec Klub 44 13 14 C
10.8.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 13 17 C
9.8.2018 30 Skalka Cup Bedlivý Pavel 26 Úpice Pod Skalkou 8 16 C
9.8.2018 Open KHK-S jednotlivci Bedlivý Pavel 26 Úpice Pod Skalkou 10 16 C
6.8.2018 JC Liberec Klub 44 Kozák Lubor JC Liberec Klub 44 9 18 C
6.8.2018 StČ pohár ženy základní   08 Klub Ajeto 14 15 C
4.8.2018 8 MeVa Cup Kejzlar Pavel 12 Úpice Pod Skalkou 13 16 C
4.8.2018 MeVa Cup doplňkový Kejzlar Pavel 12 Úpice Pod Skalkou 12 17 C
3.8.2018 23 Dušejovská šipková liga Krejčí Bohumil Dušejov ženy 5 9 C
2.8.2018 MJČ Hotel U Petra Benešov   MO Hotel Benešov 10 18 C
1.8.2018 JC Liberec Klub 44 Kozák Lubor JC Liberec Klub 44 17 21 C
1.8.2018 StČ pohár základní   03 Grey bar Na zastávce 20 23 C
28.7.2018 23 Open Cup 2018 - Klub 44 - zvýhodněný   Liberec Klub 44 19 12 C
28.7.2018 Místní Open KHK jih - jednotlivci Rygl Luboš Šipkový desetiboj 7 16 C
27.7.2018 MJČ Nádražní Pivnice ČB   MO Nádražní Pivnice ČB 17 21 C
27.7.2018 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hopsoda 14 20 C
27.7.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 23 23 C
25.7.2018 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 13 25 C
20.7.2018 11 Liberecké letní házení - zk. U Péci   Jablonec nad Nisou - u Péci 19 18 C
20.7.2018 MJČ Slavče   MO Slavče 13 19 C
20.7.2018 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická IX   Pivní bar Lidická 19 24 C
19.7.2018 7 Dámská jízda Mach Miloš 13 Úpice Pod Skalkou 10 11 C
19.7.2018 Open KHK-S jednotlivci Mach Miloš 13 Úpice Pod Skalkou 18 16 C
18.7.2018 Open Libereckého kraje - jednotlivci   Liberec Klub 44 10 15 C
14.7.2018 Minimaster Plzeňského kraje Šmrha Jan Plzeň, klub OKO 7 9 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 23:06

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 23:06:40